Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Nasser Maher
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Nasser Maher

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés7Lefedett pályára lépés
Játékperc47768,1 perc/meccs
Gól + gólpassz10,19 / 90 perc
Átlagértékelés6,667 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonPyramids FCPremier League · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex48,4/10094% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
5 meccs
Csereként beállt
2 meccs
Végigjátszott
1 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
71,40 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
0
Gól / 90
0,19
Gólpassz / 90
0
Lövés
11
Kaput talál
5
Lövés pontossága
45,50 %
Gólkonverzió
9,10 %

Passz és kreativitás

Passz
190
Passzpontosság
27,10 %
Kulcspassz
12
Kulcspassz / 90
2,26
Sikeres csel
2
Cselezési siker
33,30 %

Védekezés és párharc

Szerelés
4
Labdaszerzés
0
Védőakció / 90
0,75
Megnyert párharc
14
Párharcsiker
48,30 %
Kiharcolt szabálytalanság
7
Elkövetett szabálytalanság
2

Fegyelem

Sárga lap
2
Piros lap
0
Lap / 90
0,38

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
477 perc
Átlagértékelés
6,66
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,102026. 09. 17.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Premier League2026Pyramids FC · Középpályás
48,4index / 100
Meccs7 Kezdő5 Perc477 Gól1 Gólpassz0 G+GP / 900,19 Értékelés6,66 Passzpontosság27,10 %
94% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

7 helyi sor
Hazai2–1
Pyramids FC–Wadi Degla

KezdőM · 81 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,78Kulcspassz4Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 2Passz31Passzpontosság26 %Párharc / megnyert4 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–4
El Geish–Pyramids FC

KezdőM · 78 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,39Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz36Passzpontosság30 %Párharc / megnyert6 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai4–1
Gól–Gólpassz0Értékelés6,20Kulcspassz1Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz12Passzpontosság12 %Párharc / megnyert5 / –Csel / sikeres4 / –Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Enppi–Pyramids FC

KezdőM · 82 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,10Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz31Passzpontosság23 %Párharc / megnyert1 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Pyramids FC–El Gouna FC

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,57Kulcspassz4Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz48Passzpontosság40 %Párharc / megnyert9 / 4Csel / sikeres2 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
AL Masry–Pyramids FC

Csereként beálltM · 46 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz3Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz21Passzpontosság17 %Párharc / megnyert4 / 3Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Pyramids FC–Abu Qair Semad

Csereként beálltM · 31 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,70Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz11Passzpontosság11 %Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap81 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap228 perc3 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap477 perc7 pályára lépés · 5 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásKiegyensúlyozott7 értékelt meccs · szórás: 0,28
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55400100,236,612,030,68
Utolsó 107477100,196,662,260,75
Utolsó 207477100,196,662,260,75
Hazai4 meccs
271perc0gól0gólpassz6,56értékelés
Idegenbeli3 meccs
206perc1gól0gólpassz6,80értékelés
Kezdőként5 meccs
400perc1gól0gólpassz6,61értékelés
Csereként2 meccs
77perc–gól0gólpassz6,80értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 7 értékelt pályára lépés
  1. 6,72026. 08. 27.
  2. 6,92026. 08. 31.
  3. 6,62026. 09. 09.
  4. 7,12026. 09. 17.
  5. 6,22026. 10. 12.
  6. 6,42026. 10. 20.
  7. 6,82026. 10. 29.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot5 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés1 pályára lépés · 81 perc 14 nap alatt · legutóbb 9,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között9,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap1 meccs
81 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap3 meccs
228 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
477,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,38 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
7 folyamatos pályára lépés
  1. C08.27.31′
  2. C08.31.46′
  3. K09.09.90′
  4. K09.17.82′
  5. K10.12.69′
  6. K10.20.78′
  7. K10.29.81′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
400perc1gól0gólpassz0,23G+GP / 906,61értékelés
Utolsó 10 pályára lépés7 meccses minta
477perc1gól0gólpassz0,19G+GP / 906,66értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc400
Gól1
Gólpassz0
Átlagértékelés6,61

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc39/1310,19
Gólpassz / 90 perc29/1310,00
Átlagértékelés48/1316,66

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.