Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Samir Fekri
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Samir Fekri

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés6Lefedett pályára lépés
Játékperc53088,3 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,816 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonSmouha SCPremier League · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex47,3/10092% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
6 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
5 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
7
Kaput talál
1
Lövés pontossága
14,30 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
167
Passzpontosság
23,90 %
Kulcspassz
11
Kulcspassz / 90
1,87
Sikeres csel
11
Cselezési siker
47,80 %

Védekezés és párharc

Szerelés
6
Labdaszerzés
1
Védőakció / 90
1,19
Megnyert párharc
36
Párharcsiker
50,70 %
Kiharcolt szabálytalanság
14
Elkövetett szabálytalanság
10

Fegyelem

Sárga lap
2
Piros lap
0
Lap / 90
0,34

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
530 perc
Átlagértékelés
6,81
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,702026. 08. 26.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Premier League2026Smouha SC · Középpályás
47,3index / 100
Meccs6 Kezdő6 Perc530 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,81 Passzpontosság23,90 %
92% adatlefedettségVisszaeső forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

7 helyi sor
Idegenbeli1–1
Petrojet–Smouha SC

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,75Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz25Passzpontosság20 %Párharc / megnyert9 / 5Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–2
El Gouna FC–Smouha SC

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz5Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 0Passz36Passzpontosság33 %Párharc / megnyert9 / 3Csel / sikeres4 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Gól–Gólpassz0Értékelés7,30Kulcspassz2Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz32Passzpontosság27 %Párharc / megnyert16 / 8Csel / sikeres8 / 4Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
El Geish–Smouha SC

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–2
Gól0Gólpassz0Értékelés5,82Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz22Passzpontosság17 %Párharc / megnyert12 / 6Csel / sikeres3 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Al Ahly–Smouha SC

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,06Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz29Passzpontosság20 %Párharc / megnyert7 / 3Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–0
Smouha SC–Asyut Petrol

KezdőM · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés7,70Kulcspassz3Szerelés3Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz23Passzpontosság21 %Párharc / megnyert18 / 11Csel / sikeres6 / 3Lap1 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap90 perc1 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap270 perc3 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap530 perc6 pályára lépés · 5 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó6 értékelt meccs · szórás: 0,67
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55440000,006,631,640,82
Utolsó 106530000,006,811,871,19
Utolsó 206530000,006,811,871,19
Hazai3 meccs
260perc0gól0gólpassz6,94értékelés
Idegenbeli3 meccs
270perc0gól0gólpassz6,67értékelés
Kezdőként6 meccs
530perc0gól0gólpassz6,81értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 6 értékelt pályára lépés
  1. 7,72026. 08. 26.
  2. 6,12026. 09. 03.
  3. 5,82026. 09. 08.
  4. 7,32026. 10. 12.
  5. 7,22026. 10. 19.
  6. 6,82026. 10. 31.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot3 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés1 pályára lépés · 90 perc 14 nap alatt · legutóbb 12,2 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között12,2 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap3 meccs
270 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,34 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
3 folyamatos pályára lépés
  1. K08.26.90′
  2. K09.03.90′
  3. K09.08.80′
  4. N09.14.–
  5. K10.12.90′
  6. K10.19.90′
  7. K10.31.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
440perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,63értékelés
Utolsó 10 pályára lépés6 meccses minta
530perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,81értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc440
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,63

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc57/1310,00
Gólpassz / 90 perc50/1310,00
Átlagértékelés30/1316,81

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.