Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
K. Fischer
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

K. Fischer

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés6Lefedett pályára lépés
Játékperc30751,2 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,344 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonVfL Wolfsburg2. Bundesliga · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex21,8/10086% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
5 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
3 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
83,30 %
Nem lépett pályára
4 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
1
Kaput talál
0
Lövés pontossága
0 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
185
Passzpontosság
69,90 %
Kulcspassz
1
Kulcspassz / 90
0,29
Sikeres csel
1
Cselezési siker
100 %

Védekezés és párharc

Szerelés
5
Labdaszerzés
2
Védőakció / 90
2,05
Megnyert párharc
9
Párharcsiker
40,90 %
Kiharcolt szabálytalanság
2
Elkövetett szabálytalanság
10

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,29

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
307 perc
Átlagértékelés
6,34
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,902026. 08. 24.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

3 játékos–csapat–szezon
2. Bundesliga2026VfL Wolfsburg · Védő
21,8index / 100
Meccs3 Kezdő2 Perc187 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,16 Passzpontosság32,80 %
86% adatlefedettségStabil forma
Német Kupa2026VfL Wolfsburg · Védő
49,9index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc120 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,90 Passzpontosság97 %
84% adatlefedettségStabil forma
Klub felkészülési mérkőzések2026VfL Wolfsburg · Játékos
5,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
17% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

10 helyi sor
Idegenbeli2–1
Hertha BSC–VfL Wolfsburg

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–0
VfL Wolfsburg–VfL Osnabrück

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli3–2
Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–1
VfL Wolfsburg–1. FC Heidenheim

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli4–4
Gól0Gólpassz0Értékelés6,25Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz29Passzpontosság25 %Párharc / megnyert11 / 5Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai4–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai5–1
VfL Wolfsburg–SV Darmstadt 98

Csereként beálltD · 7 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,10Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz2Passzpontosság1 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,12Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz47Passzpontosság39 %Párharc / megnyert5 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–3
Altglienicke–VfL Wolfsburg

KezdőD · 120 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz1Szerelés3Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz107Passzpontosság97 %Párharc / megnyert6 / 4Csel / sikeres–Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Hannover 96–VfL Wolfsburg

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap– perc0 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap90 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap307 perc6 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó5 értékelt meccs · szórás: 2,55
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55187000,004,620,000,96
Utolsó 106307000,005,070,292,05
Utolsó 206307000,005,070,292,05
Hazai2 meccs
7perc0gól0gólpassz6,10értékelés
Idegenbeli4 meccs
300perc0gól0gólpassz4,82értékelés
Kezdőként5 meccs
300perc0gól0gólpassz4,82értékelés
Csereként1 meccs
7perc0gól0gólpassz6,10értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 6 értékelt pályára lépés
  1. 6,92026. 08. 24.
  2. 6,12026. 09. 12.
  3. 6,12026. 09. 18.
  4. –2026. 10. 01.
  5. 6,32026. 10. 10.
  6. 0,02026. 10. 28.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapotVegyes közelmúltbeli szerepAz utolsó lefedett pályára lépés: 2026-10-28.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés1 pályára lépés · 0 perc 14 nap alatt · legutóbb 17,9 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között17,9 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap1 meccs
0 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap2 meccs
90 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,29 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
0 folyamatos pályára lépés
  1. N08.16.–
  2. K08.24.120′
  3. K09.12.90′
  4. C09.18.7′
  5. K10.01.–
  6. K10.10.90′
  7. N10.17.–
  8. K10.28.0′
  9. N10.31.–
  10. N11.07.–
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
187perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 904,62értékelés
Utolsó 10 pályára lépés6 meccses minta
307perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 905,07értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc90
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés3,13

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc51/850,00
Gólpassz / 90 perc52/850,00
Átlagértékelés62/856,16

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.