Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
K. Schade
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

K. Schade

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés14Lefedett pályára lépés
Játékperc39728,4 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,247 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonBrentfordPremier League · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex24,1/10096% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
13 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
1 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
92,90 %
Nem lépett pályára
2 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
7
Kaput talál
2
Lövés pontossága
28,60 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
94
Passzpontosság
11,80 %
Kulcspassz
3
Kulcspassz / 90
0,68
Sikeres csel
5
Cselezési siker
26,30 %

Védekezés és párharc

Szerelés
6
Labdaszerzés
1
Védőakció / 90
1,59
Megnyert párharc
24
Párharcsiker
40 %
Kiharcolt szabálytalanság
4
Elkövetett szabálytalanság
6

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,23

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
397 perc
Átlagértékelés
6,24
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,502026. 08. 25.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

4 játékos–csapat–szezon
Premier League2026Brentford · Középpályás
24,1index / 100
Meccs8 Kezdő8 Perc204 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,25 Passzpontosság9,90 %
96% adatlefedettségStabil forma
Nemzetek Ligája2026Germany · Középpályás
28,9index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc129 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,32 Passzpontosság15,10 %
84% adatlefedettségStabil forma
League Cup2026Brentford · Középpályás
28,3index / 100
Meccs2 Kezdő1 Perc64 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,13 Passzpontosság10,20 %
84% adatlefedettségStabil forma
Premier League2025Brentford · Középpályás
5,0index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
19% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

16 helyi sor
Hazai2–0
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli3–2
Sunderland–Brentford

KezdőM · 19 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,75Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz10Passzpontosság9 %Párharc / megnyert6 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Hull City–Brentford

KezdőM · 62 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6Kulcspassz–Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál– / 0Passz8Passzpontosság6 %Párharc / megnyert8 / 2Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Brentford–Liverpool

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–2
Aston Villa–Brentford

KezdőM · 52 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,41Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 1Passz9Passzpontosság7 %Párharc / megnyert8 / 5Csel / sikeres2 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–1
Germany–Greece

KezdőM · 65 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,47Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz24Passzpontosság18 %Párharc / megnyert9 / 4Csel / sikeres4 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Netherlands–Germany

KezdőM · 64 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,17Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz10Passzpontosság8 %Párharc / megnyert6 / 3Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–0
Brentford–Chelsea

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,35Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz18Passzpontosság13 %Párharc / megnyert14 / 5Csel / sikeres5 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
Bournemouth–Brentford

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–1
Brentford–Sunderland

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–1
Leeds–Brentford

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–6
Birmingham–Brentford

Csereként beálltM · 45 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,50Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz15Passzpontosság11 %Párharc / megnyert9 / 3Csel / sikeres5 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–0
Brentford–Tottenham

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–1
Liverpool–Brentford

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–2
Brentford–Crystal Palace

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli3–0
Manchester City–Brentford

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap81 perc3 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap133 perc4 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap397 perc12 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásKiegyensúlyozott6 értékelt meccs · szórás: 0,25
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55198000,006,161,361,82
Utolsó 1010352000,006,190,771,79
Utolsó 2014397000,006,240,681,59
Hazai5 meccs
155perc0gól0gólpassz6,41értékelés
Idegenbeli9 meccs
242perc0gól0gólpassz6,17értékelés
Kezdőként13 meccs
352perc0gól0gólpassz6,19értékelés
Csereként1 meccs
45perc–gól0gólpassz6,50értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 30.
  2. –2026. 09. 05.
  3. –2026. 09. 12.
  4. 6,42026. 09. 18.
  5. 6,22026. 09. 24.
  6. 6,52026. 09. 27.
  7. 6,42026. 10. 10.
  8. 6,02026. 10. 25.
  9. 5,82026. 10. 28.
  10. –2026. 10. 31.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot3 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 81 perc 14 nap alatt · legutóbb 2,8 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között2,8 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
81 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
133 perc4 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,23 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
3 folyamatos pályára lépés
  1. K09.05.–
  2. K09.12.–
  3. K09.18.90′
  4. K09.24.64′
  5. K09.27.65′
  6. K10.10.52′
  7. N10.17.–
  8. K10.25.62′
  9. K10.28.19′
  10. K10.31.–
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
198perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,16értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
352perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,19értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc133
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,05

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc108/1440,00
Gólpassz / 90 perc107/1440,00
Átlagértékelés122/1446,25

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.