Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
L. Samardzic
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

L. Samardzic

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés20Lefedett pályára lépés
Játékperc56628,3 perc/meccs
Gól + gólpassz10,16 / 90 perc
Átlagértékelés6,6613 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonAtalantaSerie A · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex55,7/10098% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
16 meccs
Csereként beállt
4 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
80 %
Nem lépett pályára
2 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
0
Gól / 90
0,16
Gólpassz / 90
0
Lövés
16
Kaput talál
3
Lövés pontossága
18,80 %
Gólkonverzió
6,30 %

Passz és kreativitás

Passz
276
Passzpontosság
30,80 %
Kulcspassz
16
Kulcspassz / 90
2,54
Sikeres csel
13
Cselezési siker
50 %

Védekezés és párharc

Szerelés
14
Labdaszerzés
7
Védőakció / 90
3,34
Megnyert párharc
31
Párharcsiker
42,50 %
Kiharcolt szabálytalanság
2
Elkövetett szabálytalanság
7

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,16

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
566 perc
Átlagértékelés
6,66
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,702026. 08. 31.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

5 játékos–csapat–szezon
Serie A2026Atalanta · Középpályás
55,7index / 100
Meccs9 Kezdő7 Perc359 Gól1 Gólpassz0 G+GP / 900,25 Értékelés6,69 Passzpontosság36,80 %
98% adatlefedettségVisszaeső forma
Konferencia-liga2026Atalanta · Középpályás
40,8index / 100
Meccs5 Kezdő3 Perc111 Gól– Gólpassz0 G+GP / 90– Értékelés6,63 Passzpontosság15,40 %
90% adatlefedettségStabil forma
Nemzetek Ligája2026Serbia · Középpályás
37,6index / 100
Meccs4 Kezdő4 Perc96 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,56 Passzpontosság14,50 %
88% adatlefedettségStabil forma
Klub felkészülési mérkőzések2026Atalanta · Játékos
5,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
17% adatlefedettségStabil forma
Serie A2025Atalanta · Támadó
5,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
17% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

20 helyi sor
Hazai1–1
Atalanta–Kairat Almaty

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–3
Atalanta–Parma

KezdőM · 14 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,98Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz18Passzpontosság18 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
Fiorentina–Atalanta

KezdőM · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai4–4
Atalanta–Frosinone

Csereként beálltM · 13 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,50Kulcspassz–Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál– / 0Passz3Passzpontosság3 %Párharc / megnyert4 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
Ajax–Atalanta

Csereként beálltM · 28 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,70Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz13Passzpontosság13 %Párharc / megnyert3 / 1Csel / sikeres1 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–2
AC Milan–Atalanta

KezdőM · 75 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,29Kulcspassz1Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 0Passz36Passzpontosság31 %Párharc / megnyert8 / 5Csel / sikeres5 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–1
Atalanta–Pafos

Csereként beálltM · 23 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz2Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz16Passzpontosság15 %Párharc / megnyert4 / –Csel / sikeres1 / –Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–1
Atalanta–Venezia

KezdőM · 30 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,85Kulcspassz3Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz12Passzpontosság12 %Párharc / megnyert3 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Netherlands–Serbia

KezdőM · 72 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,56Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz19Passzpontosság17 %Párharc / megnyert5 / 1Csel / sikeres2 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
Germany–Serbia

KezdőM · 24 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,57Kulcspassz0Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz5Passzpontosság5 %Párharc / megnyert7 / 4Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Serbia–Netherlands

KezdőM · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Serbia–Greece

KezdőM · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
Juventus–Atalanta

KezdőM · 63 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,70Kulcspassz3Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / –Passz28Passzpontosság24 %Párharc / megnyert4 / 1Csel / sikeres1 / –Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Atalanta–Cagliari

KezdőM · 76 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés7,20Kulcspassz1Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz74Passzpontosság64 %Párharc / megnyert11 / 7Csel / sikeres5 / 5Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
AS Roma–Atalanta

KezdőM · 66 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,29Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz16Passzpontosság14 %Párharc / megnyert8 / 2Csel / sikeres3 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Atalanta–Bologna

Csereként beálltM · 22 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,70Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz13Passzpontosság10 %Párharc / megnyert1 / –Csel / sikeres1 / –Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Hapoel Tel Aviv–Atalanta

KezdőM · 60 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz3Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz23Passzpontosság17 %Párharc / megnyert13 / 7Csel / sikeres4 / 3Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Atalanta–Sassuolo

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–0
Atalanta–Hapoel Tel Aviv

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–0
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap14 perc3 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap183 perc8 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap566 perc19 pályára lépés · 6 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó9 értékelt meccs · szórás: 2,05
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 5555000,004,801,641,64
Utolsó 1010279000,005,752,583,23
Utolsó 2019566100,165,412,543,34
Hazai11 meccs
178perc1gól0gólpassz5,07értékelés
Idegenbeli8 meccs
388perc0gól0gólpassz5,75értékelés
Kezdőként15 meccs
480perc0gól0gólpassz4,95értékelés
Csereként4 meccs
86perc1gól0gólpassz6,80értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 6,62026. 10. 01.
  2. 6,62026. 10. 04.
  3. 6,92026. 10. 12.
  4. 6,32026. 10. 15.
  5. 6,32026. 10. 18.
  6. 6,72026. 10. 22.
  7. 6,52026. 10. 25.
  8. 0,02026. 10. 29.
  9. 6,02026. 11. 02.
  10. –2026. 11. 05.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot3 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés4 pályára lépés · 27 perc 14 nap alatt · legutóbb 2,9 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között2,9 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap2 meccs
14 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap4 meccs
27 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap8 meccs
183 perc5 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
566,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,16 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K10.01.24′
  2. K10.04.72′
  3. K10.12.30′
  4. C10.15.23′
  5. K10.18.75′
  6. C10.22.28′
  7. C10.25.13′
  8. K10.29.0′
  9. K11.02.14′
  10. K11.05.–
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
55perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 904,80értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
279perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 905,75értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc55
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés4,80

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc118/1760,00
Gólpassz / 90 perc119/1760,00
Átlagértékelés137/1766,63

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.