Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
M. Stamenić
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

M. Stamenić

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés9Lefedett pályára lépés
Játékperc37541,7 perc/meccs
Gól + gólpassz10,24 / 90 perc
Átlagértékelés7,145 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonSwanseaChampionship · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex36,0/10092% adatlefedettség
FormaJavuló formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
9 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
4 meccs
Csapatkapitány
1 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
2 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
0
Gól / 90
0,24
Gólpassz / 90
0
Lövés
6
Kaput talál
1
Lövés pontossága
16,70 %
Gólkonverzió
16,70 %

Passz és kreativitás

Passz
248
Passzpontosság
53,20 %
Kulcspassz
3
Kulcspassz / 90
0,72
Sikeres csel
4
Cselezési siker
57,10 %

Védekezés és párharc

Szerelés
7
Labdaszerzés
1
Védőakció / 90
1,92
Megnyert párharc
26
Párharcsiker
57,80 %
Kiharcolt szabálytalanság
11
Elkövetett szabálytalanság
4

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
375 perc
Átlagértékelés
7,14
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,182026. 10. 01.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

3 játékos–csapat–szezon
Championship2026Swansea · Középpályás
36,0index / 100
Meccs6 Kezdő6 Perc195 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,67 Passzpontosság44,70 %
92% adatlefedettségStabil forma
Kirin Cup2026New Zealand · Középpályás
67,2index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc90 Gól1 Gólpassz0 G+GP / 901 Értékelés8,18 Passzpontosság50 %
84% adatlefedettségStabil forma
Felkészülési mérkőzések2026New Zealand · Középpályás
44,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc90 Gól– Gólpassz0 G+GP / 90– Értékelés7,50 Passzpontosság69 %
72% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

11 helyi sor
Idegenbeli0–1
Millwall–Swansea

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,97Kulcspassz2Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz40Passzpontosság33 %Párharc / megnyert15 / 8Csel / sikeres2 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Swansea–Norwich

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–1
Japan–New Zealand

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–1
Panama–New Zealand

KezdőM · 90 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés8,18Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz54Passzpontosság50 %Párharc / megnyert11 / 7Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–3
China–New Zealand

Kezdő · csapatkapitányM · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés7,50Kulcspassz–Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz75Passzpontosság69 %Párharc / megnyert10 / 6Csel / sikeres3 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
Palestine–New Zealand

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–2
Lincoln–Swansea

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–1
Swansea–Burnley

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli3–1
Southampton–Swansea

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,45Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 0Passz66Passzpontosság58 %Párharc / megnyert6 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–0
Swansea–Wrexham

KezdőM · 15 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,59Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz13Passzpontosság13 %Párharc / megnyert3 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Swansea–Watford

Kezdő– perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap90 perc1 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap270 perc5 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap375 perc9 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó5 értékelt meccs · szórás: 0,64
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55270100,337,551,002,00
Utolsó 109375100,247,140,721,92
Utolsó 209375100,247,140,721,92
Hazai3 meccs
15perc0gól0gólpassz6,59értékelés
Idegenbeli6 meccs
360perc1gól0gólpassz7,27értékelés
Kezdőként9 meccs
375perc1gól0gólpassz7,14értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 9 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 09. 01.
  2. 6,62026. 09. 05.
  3. 6,52026. 09. 08.
  4. –2026. 09. 12.
  5. –2026. 09. 19.
  6. 7,52026. 09. 27.
  7. 8,22026. 10. 01.
  8. –2026. 10. 05.
  9. 7,02026. 10. 13.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapotVegyes közelmúltbeli szerepAz utolsó lefedett pályára lépés: 2026-10-13.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 180 perc 14 nap alatt · legutóbb 8,3 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között8,3 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
180 perc3 kezdés · 1 gólhozzájárulás
30 nap5 meccs
270 perc5 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
375,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
1 folyamatos pályára lépés
  1. K09.05.15′
  2. K09.08.90′
  3. K09.12.–
  4. K09.19.–
  5. N09.24.–
  6. K09.27.90′
  7. K10.01.90′
  8. K10.05.–
  9. N10.10.–
  10. K10.13.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
270perc1gól0gólpassz0,33G+GP / 907,55értékelés
Utolsó 10 pályára lépés9 meccses minta
375perc1gól0gólpassz0,24G+GP / 907,14értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc270
Gól1
Gólpassz0
Átlagértékelés7,55

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc88/1260,00
Gólpassz / 90 perc87/1260,00
Átlagértékelés52/1266,67

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.