Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Alex Dobre
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Alex Dobre

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés10Lefedett pályára lépés
Játékperc43343,3 perc/meccs
Gól + gólpassz30,62 / 90 perc
Átlagértékelés6,946 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonRapidLiga I · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex61,3/100100% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
9 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
2 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
90 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
3
Gólpassz
0
Gól / 90
0,62
Gólpassz / 90
0
Lövés
14
Kaput talál
7
Lövés pontossága
50 %
Gólkonverzió
21,40 %

Passz és kreativitás

Passz
138
Passzpontosság
18,90 %
Kulcspassz
9
Kulcspassz / 90
1,87
Sikeres csel
10
Cselezési siker
76,90 %

Védekezés és párharc

Szerelés
5
Labdaszerzés
5
Védőakció / 90
2,08
Megnyert párharc
27
Párharcsiker
56,30 %
Kiharcolt szabálytalanság
4
Elkövetett szabálytalanság
4

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,21

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
433 perc
Átlagértékelés
6,94
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,202026. 10. 17.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen22 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Liga I2026Rapid · Középpályás
61,3index / 100
Meccs10 Kezdő9 Perc433 Gól3 Gólpassz0 G+GP / 900,62 Értékelés6,94 Passzpontosság18,90 %
100% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

10 helyi sor
Hazai2–0
Rapid–Csikszereda

Csereként beálltF · 45 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7Kulcspassz–Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 2Passz17Passzpontosság13 %Párharc / megnyert2 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli4–1
FCSB–Rapid

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–0
Rapid–Corvinul Hunedoara

KezdőM · 77 perc

Gól2Gólpassz0Értékelés8,20Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál5 / 4Passz27Passzpontosság20 %Párharc / megnyert6 / 4Csel / sikeres3 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–4
Universitatea Cluj–Rapid

KezdőM · 55 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,72Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz15Passzpontosság11 %Párharc / megnyert7 / 4Csel / sikeres2 / 2Lap1 sárga · 0 piros
Hazai3–1
Rapid–Arges Pitesti

KezdőM · 76 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz2Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz19Passzpontosság14 %Párharc / megnyert13 / 7Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Rapid–FC Voluntari

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,83Kulcspassz6Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 0Passz34Passzpontosság28 %Párharc / megnyert13 / 5Csel / sikeres3 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Oţelul–Rapid

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–1
Gól–Gólpassz0Értékelés7Kulcspassz1Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / –Passz26Passzpontosság18 %Párharc / megnyert7 / 5Csel / sikeres4 / 3Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–2
Petrolul Ploiesti–Rapid

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap45 perc2 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap177 perc4 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap433 perc10 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó6 értékelt meccs · szórás: 0,72
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55253301,076,960,712,13
Utolsó 1010433300,626,941,872,08
Utolsó 2010433300,626,941,872,08
Hazai6 meccs
378perc3gól0gólpassz7,19értékelés
Idegenbeli4 meccs
55perc0gól0gólpassz5,72értékelés
Kezdőként9 meccs
388perc2gól0gólpassz6,93értékelés
Csereként1 meccs
45perc1gól0gólpassz7,00értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 15.
  2. –2026. 08. 21.
  3. 7,02026. 08. 31.
  4. –2026. 09. 06.
  5. 6,82026. 09. 12.
  6. 6,92026. 09. 18.
  7. 5,72026. 10. 12.
  8. 8,22026. 10. 17.
  9. –2026. 10. 24.
  10. 7,02026. 10. 30.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 folyamatos pályára lépésKezdőként vagy csereként a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 45 perc 14 nap alatt · legutóbb 6,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között6,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
45 perc1 kezdés · 1 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
177 perc3 kezdés · 3 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
144,3 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,21 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K08.15.–
  2. K08.21.–
  3. K08.31.90′
  4. K09.06.–
  5. K09.12.90′
  6. K09.18.76′
  7. K10.12.55′
  8. K10.17.77′
  9. K10.24.–
  10. C10.30.45′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
253perc3gól0gólpassz1,07G+GP / 906,96értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
433perc3gól0gólpassz0,62G+GP / 906,94értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc253
Gól3
Gólpassz0
Átlagértékelés6,96

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc3/1060,60
Gólpassz / 90 perc39/1060,00
Átlagértékelés30/1066,91

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.