Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Ton Ripoll
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Ton Ripoll

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés10Lefedett pályára lépés
Játékperc59259,2 perc/meccs
Gól + gólpassz30,46 / 90 perc
Átlagértékelés6,448 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonSabadellSegunda División · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex57,5/100100% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
10 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
1 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
3
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0,46
Lövés
6
Kaput talál
1
Lövés pontossága
16,70 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
162
Passzpontosság
14,40 %
Kulcspassz
15
Kulcspassz / 90
2,28
Sikeres csel
2
Cselezési siker
100 %

Védekezés és párharc

Szerelés
13
Labdaszerzés
7
Védőakció / 90
3,04
Megnyert párharc
30
Párharcsiker
57,70 %
Kiharcolt szabálytalanság
6
Elkövetett szabálytalanság
7

Fegyelem

Sárga lap
2
Piros lap
0
Lap / 90
0,30

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
592 perc
Átlagértékelés
6,44
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,962026. 10. 25.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Segunda División2026Sabadell · Középpályás
57,5index / 100
Meccs10 Kezdő10 Perc592 Gól0 Gólpassz3 G+GP / 900,46 Értékelés6,44 Passzpontosság14,40 %
100% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

10 helyi sor
Idegenbeli2–1
Albacete–Sabadell

KezdőD · 59 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,71Kulcspassz2Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz18Passzpontosság14 %Párharc / megnyert6 / 5Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Sabadell–Tenerife

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés6,96Kulcspassz3Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz29Passzpontosság20 %Párharc / megnyert5 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Burgos–Sabadell

KezdőM · 64 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,10Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz16Passzpontosság10 %Párharc / megnyert7 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
AD Ceuta FC–Sabadell

KezdőM · 80 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,37Kulcspassz4Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz20Passzpontosság14 %Párharc / megnyert8 / 6Csel / sikeres1 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Celta de Vigo II–Sabadell

KezdőM · 86 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés6,51Kulcspassz3Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz25Passzpontosság13 %Párharc / megnyert9 / 6Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
Mallorca–Sabadell

KezdőD · 45 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,76Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz18Passzpontosság16 %Párharc / megnyert4 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–2
Sabadell–Cordoba

KezdőM · 82 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,40Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz16Passzpontosság10 %Párharc / megnyert6 / 4Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Sabadell–Almeria

KezdőM · 86 perc

Gól–Gólpassz1Értékelés6,70Kulcspassz2Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz20Passzpontosság14 %Párharc / megnyert7 / 2Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
Castellón–Sabadell

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–0
Sporting Gijon–Sabadell

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap149 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap293 perc4 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap592 perc10 pályára lépés · 6 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásKiegyensúlyozott8 értékelt meccs · szórás: 0,35
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55379020,476,532,853,32
Utolsó 1010592030,466,442,283,04
Utolsó 2010592030,466,442,283,04
Hazai3 meccs
258perc0gól2gólpassz6,69értékelés
Idegenbeli7 meccs
334perc0gól1gólpassz6,29értékelés
Kezdőként10 meccs
592perc0gól3gólpassz6,44értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 17.
  2. –2026. 08. 23.
  3. 6,72026. 08. 29.
  4. 6,42026. 09. 07.
  5. 5,82026. 09. 13.
  6. 6,52026. 09. 26.
  7. 6,42026. 10. 10.
  8. 6,12026. 10. 18.
  9. 7,02026. 10. 25.
  10. 6,72026. 10. 31.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 149 perc 14 nap alatt · legutóbb 6,3 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között6,3 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
59 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
149 perc2 kezdés · 1 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
293 perc4 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
197,3 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,30 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K08.17.–
  2. K08.23.–
  3. K08.29.86′
  4. K09.07.82′
  5. K09.13.45′
  6. K09.26.86′
  7. K10.10.80′
  8. K10.18.64′
  9. K10.25.90′
  10. K10.31.59′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
379perc0gól2gólpassz0,47G+GP / 906,53értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
592perc0gól3gólpassz0,46G+GP / 906,44értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc379
Gól0
Gólpassz2
Átlagértékelés6,53

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc97/1630,00
Gólpassz / 90 perc9/1630,55
Átlagértékelés79/1636,51

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.