Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Ángel Rodado
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Ángel Rodado

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés9Lefedett pályára lépés
Játékperc67575,0 perc/meccs
Gól + gólpassz30,40 / 90 perc
Átlagértékelés6,898 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonWisla KrakowEkstraklasa · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex54,2/10096% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
9 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
7 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
2 nevezés

Támadójáték

Gól
3
Gólpassz
0
Gól / 90
0,40
Gólpassz / 90
0
Lövés
32
Kaput talál
7
Lövés pontossága
21,90 %
Gólkonverzió
9,40 %

Passz és kreativitás

Passz
148
Passzpontosság
15,50 %
Kulcspassz
10
Kulcspassz / 90
1,33
Sikeres csel
6
Cselezési siker
35,30 %

Védekezés és párharc

Szerelés
7
Labdaszerzés
2
Védőakció / 90
1,20
Megnyert párharc
28
Párharcsiker
38,90 %
Kiharcolt szabálytalanság
8
Elkövetett szabálytalanság
10

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,13

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
675 perc
Átlagértékelés
6,89
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés9,202026. 09. 11.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen22 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat2egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat2egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Ekstraklasa2026Wisla Krakow · Támadó
54,2index / 100
Meccs8 Kezdő8 Perc675 Gól3 Gólpassz0 G+GP / 900,40 Értékelés6,89 Passzpontosság15,50 %
96% adatlefedettségVisszaeső forma
Cup2026Wisla Krakow · Játékos
5,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
17% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

11 helyi sor
Idegenbeli3–1
Lech Poznan–Wisla Krakow

KezdőF · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,25Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál5 / 0Passz21Passzpontosság15 %Párharc / megnyert13 / 4Csel / sikeres3 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,29Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz20Passzpontosság15 %Párharc / megnyert9 / 3Csel / sikeres4 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,06Kulcspassz2Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál6 / 2Passz22Passzpontosság15 %Párharc / megnyert6 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,79Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz14Passzpontosság12 %Párharc / megnyert12 / 4Csel / sikeres2 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Gól1Gólpassz0Értékelés8,20Kulcspassz4Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál6 / 1Passz16Passzpontosság11 %Párharc / megnyert6 / 3Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Wisla Krakow–Jagiellonia

KezdőF · 90 perc

Gól2Gólpassz0Értékelés9,20Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál6 / 2Passz17Passzpontosság15 %Párharc / megnyert8 / 3Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,63Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz7Passzpontosság6 %Párharc / megnyert11 / 5Csel / sikeres5 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–0
Wisla Krakow–Wieczysta Kraków

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–2
Pogon Szczecin–Wisla Krakow

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–1
Gól–Gólpassz0Értékelés5,70Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 1Passz31Passzpontosság23 %Párharc / megnyert7 / 2Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap180 perc2 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap360 perc4 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap675 perc9 pályára lépés · 7 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó8 értékelt meccs · szórás: 1,12
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55450100,206,721,601,00
Utolsó 109675300,406,891,331,20
Utolsó 209675300,406,891,331,20
Hazai3 meccs
270perc3gól0gólpassz7,90értékelés
Idegenbeli6 meccs
405perc0gól0gólpassz6,29értékelés
Kezdőként9 meccs
675perc3gól0gólpassz6,89értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 9 értékelt pályára lépés
  1. 5,72026. 08. 16.
  2. –2026. 09. 01.
  3. 6,62026. 09. 05.
  4. 9,22026. 09. 11.
  5. 8,22026. 09. 18.
  6. 6,82026. 10. 11.
  7. 6,12026. 10. 16.
  8. 6,32026. 10. 24.
  9. 6,32026. 10. 31.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot8 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés2 pályára lépés · 180 perc 14 nap alatt · legutóbb 6,9 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között6,9 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
180 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
360 perc4 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
225,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,13 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
8 folyamatos pályára lépés
  1. N08.23.–
  2. N08.29.–
  3. K09.01.–
  4. K09.05.45′
  5. K09.11.90′
  6. K09.18.90′
  7. K10.11.90′
  8. K10.16.90′
  9. K10.24.90′
  10. K10.31.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
450perc1gól0gólpassz0,20G+GP / 906,72értékelés
Utolsó 10 pályára lépés9 meccses minta
675perc3gól0gólpassz0,40G+GP / 906,89értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc450
Gól1
Gólpassz0
Átlagértékelés6,72

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc20/550,46
Gólpassz / 90 perc35/550,00
Átlagértékelés9/557,06

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.