Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
J. Thielmann
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

J. Thielmann

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés8Lefedett pályára lépés
Játékperc24130,1 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,795 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezon1. FC KölnBundesliga · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex40,3/10092% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
7 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
1 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
87,50 %
Nem lépett pályára
2 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
4
Kaput talál
1
Lövés pontossága
25 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
59
Passzpontosság
11,80 %
Kulcspassz
2
Kulcspassz / 90
0,75
Sikeres csel
2
Cselezési siker
100 %

Védekezés és párharc

Szerelés
6
Labdaszerzés
1
Védőakció / 90
2,61
Megnyert párharc
11
Párharcsiker
68,80 %
Kiharcolt szabálytalanság
3
Elkövetett szabálytalanság
0

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
241 perc
Átlagértékelés
6,79
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,202026. 08. 29.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Bundesliga20261. FC Köln · Középpályás
40,3index / 100
Meccs6 Kezdő5 Perc147 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,79 Passzpontosság10,30 %
92% adatlefedettségStabil forma
Német Kupa20261. FC Köln · Középpályás
32,9index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc94 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,78 Passzpontosság13,40 %
84% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

10 helyi sor
Idegenbeli1–1
Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai5–0
1. FC Köln–Union Berlin

KezdőM · 19 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,65Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz8Passzpontosság7 %Párharc / megnyert1 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–0
1. FC Köln–FC Schalke 04

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–0
Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
1. FC Köln–Borussia Mönchengladbach

Csereként beálltM · 12 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,60Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz3Passzpontosság1 %Párharc / megnyert1 / 1Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Hamburger SV–1. FC Köln

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–1
Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli4–1
VfB Stuttgart–1. FC Köln

KezdőF · 45 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,58Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz8Passzpontosság7 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–2
Gól–Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz1Szerelés3Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz20Passzpontosság13 %Párharc / megnyert9 / 5Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Gól–Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz–Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / –Passz20Passzpontosság16 %Párharc / megnyert3 / 3Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap19 perc2 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap31 perc4 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap241 perc8 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó8 értékelt meccs · szórás: 3,29
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 5531000,002,650,002,90
Utolsó 108241000,004,240,752,61
Utolsó 208241000,004,240,752,61
Hazai4 meccs
121perc0gól0gólpassz5,11értékelés
Idegenbeli4 meccs
120perc0gól0gólpassz3,37értékelés
Kezdőként7 meccs
229perc0gól0gólpassz3,90értékelés
Csereként1 meccs
12perc–gól0gólpassz6,60értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 8 értékelt pályára lépés
  1. 6,92026. 08. 24.
  2. 7,22026. 08. 29.
  3. 6,62026. 09. 04.
  4. 0,02026. 09. 12.
  5. 6,62026. 10. 11.
  6. 0,02026. 10. 16.
  7. 6,72026. 10. 27.
  8. 0,02026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot2 folyamatos pályára lépésKezdőként vagy csereként a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 19 perc 14 nap alatt · legutóbb 4,8 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között4,8 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
0 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
19 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
31 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
2 folyamatos pályára lépés
  1. K08.24.75′
  2. K08.29.90′
  3. K09.04.45′
  4. K09.12.0′
  5. N09.19.–
  6. C10.11.12′
  7. K10.16.0′
  8. N10.24.–
  9. K10.27.19′
  10. K11.01.0′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
31perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 902,65értékelés
Utolsó 10 pályára lépés8 meccses minta
241perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 904,24értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc31
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés3,31

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.