Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Isma Ruiz
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Isma Ruiz

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés11Lefedett pályára lépés
Játékperc81273,8 perc/meccs
Gól + gólpassz20,22 / 90 perc
Átlagértékelés6,609 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonCordobaSegunda División · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex47,3/100100% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
11 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
8 meccs
Csapatkapitány
1 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
2
Gólpassz
0
Gól / 90
0,22
Gólpassz / 90
0
Lövés
11
Kaput talál
4
Lövés pontossága
36,40 %
Gólkonverzió
18,20 %

Passz és kreativitás

Passz
431
Passzpontosság
43,30 %
Kulcspassz
2
Kulcspassz / 90
0,22
Sikeres csel
2
Cselezési siker
40 %

Védekezés és párharc

Szerelés
20
Labdaszerzés
15
Védőakció / 90
3,88
Megnyert párharc
41
Párharcsiker
53,90 %
Kiharcolt szabálytalanság
13
Elkövetett szabálytalanság
11

Fegyelem

Sárga lap
2
Piros lap
1
Lap / 90
0,33

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
812 perc
Átlagértékelés
6,60
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,742026. 10. 05.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Segunda División2026Cordoba · Középpályás
47,3index / 100
Meccs11 Kezdő11 Perc812 Gól2 Gólpassz0 G+GP / 900,22 Értékelés6,60 Passzpontosság43,30 %
100% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

11 helyi sor
Idegenbeli2–2
Celta de Vigo II–Cordoba

KezdőM · 85 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,30Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz23Passzpontosság16 %Párharc / megnyert10 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 1 piros
Hazai2–0
Cordoba–Eibar

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–1
Leganes–Cordoba

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz0Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz58Passzpontosság52 %Párharc / megnyert10 / 7Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Eldense–Cordoba

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,24Kulcspassz0Szerelés5Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz39Passzpontosság31 %Párharc / megnyert11 / 7Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai3–2
Cordoba–Tenerife

KezdőM · 90 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,74Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz53Passzpontosság48 %Párharc / megnyert6 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–1
Valladolid–Cordoba

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,11Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz57Passzpontosság48 %Párharc / megnyert7 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Albacete–Cordoba

KezdőM · 90 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,61Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz47Passzpontosság40 %Párharc / megnyert9 / 4Csel / sikeres2 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Hazai0–2
Cordoba–Almeria

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,55Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz56Passzpontosság51 %Párharc / megnyert4 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–2
Sabadell–Cordoba

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,08Kulcspassz1Szerelés5Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz49Passzpontosság40 %Párharc / megnyert13 / 9Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–3
Cordoba–Granada CF

Kezdő · csapatkapitányM · 97 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés6,60Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / –Passz49Passzpontosság43 %Párharc / megnyert6 / 3Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–2
Burgos–Cordoba

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap85 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap355 perc5 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap812 perc11 pályára lépés · 9 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó9 értékelt meccs · szórás: 0,75
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55355100,256,620,004,56
Utolsó 1010812200,226,600,223,88
Utolsó 2011812200,226,600,223,88
Hazai4 meccs
277perc1gól0gólpassz6,96értékelés
Idegenbeli7 meccs
535perc1gól0gólpassz6,42értékelés
Kezdőként11 meccs
812perc2gól0gólpassz6,60értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 6,62026. 08. 30.
  2. 6,12026. 09. 07.
  3. 6,62026. 09. 12.
  4. 7,62026. 09. 18.
  5. 6,12026. 09. 27.
  6. 7,72026. 10. 05.
  7. 6,22026. 10. 10.
  8. 7,22026. 10. 16.
  9. –2026. 10. 24.
  10. 5,32026. 10. 31.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 85 perc 14 nap alatt · legutóbb 7,2 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között7,2 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
85 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
85 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
265 perc4 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
406,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,33 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K08.30.97′
  2. K09.07.90′
  3. K09.12.90′
  4. K09.18.90′
  5. K09.27.90′
  6. K10.05.90′
  7. K10.10.90′
  8. K10.16.90′
  9. K10.24.–
  10. K10.31.85′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
355perc1gól0gólpassz0,25G+GP / 906,62értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
812perc2gól0gólpassz0,22G+GP / 906,60értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc355
Gól1
Gólpassz0
Átlagértékelés6,62

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc38/1630,22
Gólpassz / 90 perc105/1630,00
Átlagértékelés59/1636,60

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.