Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonLeganesSegunda División · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex49,5/10098% adatlefedettség
FormaJavuló formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók
Mit csinál a pályán?
A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.
◷
Játékidő és szerep
Kezdőként
9 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
2 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
1 nevezés
◎
Támadójáték
Gól
0
Gólpassz
2
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0,40
Lövés
13
Kaput talál
4
Lövés pontossága
30,80 %
Gólkonverzió
0 %
↗
Passz és kreativitás
Passz
132
Passzpontosság
16,80 %
Kulcspassz
10
Kulcspassz / 90
2,02
Sikeres csel
7
Cselezési siker
46,70 %
◇
Védekezés és párharc
Szerelés
6
Labdaszerzés
3
Védőakció / 90
1,82
Megnyert párharc
23
Párharcsiker
52,30 %
Kiharcolt szabálytalanság
7
Elkövetett szabálytalanság
8
!
Fegyelem
Sárga lap
3
Piros lap
0
Lap / 90
0,61
▣
Kapusteljesítmény
Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
446 perc
Átlagértékelés
6,40
Személyes csúcsok
Kiemelkedő lefedett teljesítmények
Legjobb értékelés6,792026. 11. 02.Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpasszLeghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccsLeghosszabb gólhozzájárulási sorozat2egymást követő meccs
Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.
7 nap90 perc1 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés30 nap262 perc4 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés90 nap446 perc9 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelésFormaingadozásErősen ingadozó8 értékelt meccs · szórás: 2,14
Időablak
Meccs
Perc
Gól
Gólpassz
G+GP / 90
Értékelés
Kulcspassz / 90
Védőakció / 90
Utolsó 5
5
262
0
2
0,69
4,96
2,75
1,37
Utolsó 10
9
446
0
2
0,40
5,60
2,02
1,82
Utolsó 20
9
446
0
2
0,40
5,60
2,02
1,82
Hazai4 meccs
287perc0gól1gólpassz6,45értékelés
Idegenbeli5 meccs
159perc0gól1gólpassz4,76értékelés
Kezdőként9 meccs
446perc0gól2gólpassz5,60értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 9 értékelt pályára lépés
6,52026. 09. 04.
5,82026. 09. 13.
6,32026. 09. 20.
6,52026. 09. 28.
–2026. 10. 03.
0,02026. 10. 11.
6,32026. 10. 16.
6,82026. 10. 24.
6,82026. 11. 02.
A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.
V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360
Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség
0 új API-kérés
A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.
Legutóbbi részvételi állapot9 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés2 pályára lépés · 180 perc 14 nap alatt · legutóbb 9,1 nap pihenőSzolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.Utolsó két pályára lépés között9,1 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.
V9 · Játékosforma
Legutóbbi teljesítmény
5 meccses minta
Játékperc262Gól0Gólpassz2Átlagértékelés4,96
Helyezés az azonos posztú mintában
Gól / 90 perc111/1630,00
Gólpassz / 90 perc13/1630,48
Átlagértékelés77/1636,52
A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.