Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
M. Fondop-Talum
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

M. Fondop-Talum

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés9Lefedett pályára lépés
Játékperc30934,3 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,395 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonOldhamLeague Two · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex29,1/10094% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
8 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
2 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
88,90 %
Nem lépett pályára
4 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
9
Kaput talál
3
Lövés pontossága
33,30 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
94
Passzpontosság
16,10 %
Kulcspassz
4
Kulcspassz / 90
1,17
Sikeres csel
0
Cselezési siker
0 %

Védekezés és párharc

Szerelés
1
Labdaszerzés
0
Védőakció / 90
0,29
Megnyert párharc
27
Párharcsiker
39,70 %
Kiharcolt szabálytalanság
3
Elkövetett szabálytalanság
14

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
309 perc
Átlagértékelés
6,39
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,492026. 11. 03.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
League Two2026Oldham · Támadó
29,1index / 100
Meccs7 Kezdő6 Perc210 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,39 Passzpontosság15 %
94% adatlefedettségStabil forma
EFL Trophy2026Oldham · Támadó
24,6index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc99 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,39 Passzpontosság18,10 %
84% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

13 helyi sor
Idegenbeli0–1
Northampton–Oldham

KezdőF · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,49Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz28Passzpontosság20 %Párharc / megnyert23 / 9Csel / sikeres2 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–1
Oldham–Crawley Town

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–1
Barnet–Oldham

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli3–0
Walsall–Oldham

Csereként beálltF · 39 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,44Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz12Passzpontosság8 %Párharc / megnyert7 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai4–1
Oldham–Cheltenham

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai4–2
Oldham–Leeds United U21

KezdőF · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz29Passzpontosság21 %Párharc / megnyert14 / 7Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–0
Oldham–Accrington ST

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–4
Oldham–Salford City

KezdőF · 81 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,24Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz19Passzpontosság12 %Párharc / megnyert21 / 6Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Oldham–Fleetwood Town

KezdőF · 9 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,48Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz6Passzpontosság4 %Párharc / megnyert3 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Oldham–Chesterfield

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–0
Tranmere–Oldham

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–0
Oldham–Swindon Town

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–0
Oldham–Port Vale

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap90 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap219 perc5 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap309 perc9 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásKiegyensúlyozott5 értékelt meccs · szórás: 0,10
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55219000,006,410,820,00
Utolsó 109309000,006,391,170,29
Utolsó 209309000,006,391,170,29
Hazai6 meccs
180perc0gól0gólpassz6,34értékelés
Idegenbeli3 meccs
129perc0gól0gólpassz6,47értékelés
Kezdőként8 meccs
270perc0gól0gólpassz6,38értékelés
Csereként1 meccs
39perc0gól0gólpassz6,44értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 9 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 15.
  2. –2026. 09. 12.
  3. 6,52026. 09. 22.
  4. 6,22026. 09. 26.
  5. 6,32026. 10. 13.
  6. 6,42026. 10. 20.
  7. –2026. 10. 24.
  8. –2026. 10. 31.
  9. 6,52026. 11. 03.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot3 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 90 perc 14 nap alatt · legutóbb 3,2 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között3,2 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap2 meccs
90 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
90 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap5 meccs
219 perc4 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
4 folyamatos pályára lépés
  1. K09.12.–
  2. K09.22.9′
  3. K09.26.81′
  4. N10.10.–
  5. K10.13.90′
  6. N10.17.–
  7. C10.20.39′
  8. K10.24.–
  9. K10.31.–
  10. K11.03.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
219perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,41értékelés
Utolsó 10 pályára lépés9 meccses minta
309perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,39értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc129
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,47

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc21/370,00
Gólpassz / 90 perc13/370,00
Átlagértékelés24/376,39

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.