Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Pedro Neto
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Pedro Neto

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés17Lefedett pályára lépés
Játékperc82348,4 perc/meccs
Gól + gólpassz40,44 / 90 perc
Átlagértékelés6,8011 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonChelseaPremier League · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex52,3/10096% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
16 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
2 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
94,10 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
2
Gólpassz
2
Gól / 90
0,22
Gólpassz / 90
0,22
Lövés
16
Kaput talál
8
Lövés pontossága
50 %
Gólkonverzió
12,50 %

Passz és kreativitás

Passz
266
Passzpontosság
24,80 %
Kulcspassz
15
Kulcspassz / 90
1,64
Sikeres csel
12
Cselezési siker
41,40 %

Védekezés és párharc

Szerelés
12
Labdaszerzés
5
Védőakció / 90
1,86
Megnyert párharc
35
Párharcsiker
38,50 %
Kiharcolt szabálytalanság
5
Elkövetett szabálytalanság
15

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,11

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
823 perc
Átlagértékelés
6,80
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,202026. 08. 30.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

4 játékos–csapat–szezon
Premier League2026Chelsea · Középpályás
52,3index / 100
Meccs8 Kezdő8 Perc407 Gól1 Gólpassz1 G+GP / 900,44 Értékelés6,71 Passzpontosság16,30 %
96% adatlefedettségStabil forma
Nemzetek Ligája2026Portugal · Középpályás
46,8index / 100
Meccs4 Kezdő4 Perc258 Gól0 Gólpassz1 G+GP / 900,35 Értékelés6,71 Passzpontosság33,90 %
88% adatlefedettségStabil forma
League Cup2026Chelsea · Támadó
53,3index / 100
Meccs3 Kezdő2 Perc158 Gól1 Gólpassz0 G+GP / 900,57 Értékelés7,05 Passzpontosság22,20 %
86% adatlefedettségStabil forma
Premier League2025Chelsea · Támadó
5,0index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
19% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

18 helyi sor
Hazai2–0
Chelsea–Manchester United

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–1
Liverpool–Chelsea

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,50Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz35Passzpontosság31 %Párharc / megnyert6 / 2Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–2
Chelsea–Tottenham

KezdőM · 88 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,34Kulcspassz1Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 2Passz12Passzpontosság10 %Párharc / megnyert13 / 6Csel / sikeres2 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–2
Everton–Chelsea

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai5–1
Chelsea–Bournemouth

KezdőM · 83 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés6,84Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz27Passzpontosság21 %Párharc / megnyert12 / 6Csel / sikeres5 / 3Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Portugal–Norway

KezdőF · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–4
Denmark–Portugal

KezdőM · 81 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,46Kulcspassz4Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz30Passzpontosság25 %Párharc / megnyert8 / 1Csel / sikeres4 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Norway–Portugal

KezdőM · 87 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés6,82Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz25Passzpontosság20 %Párharc / megnyert9 / 2Csel / sikeres4 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Portugal–Wales

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,86Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz51Passzpontosság46 %Párharc / megnyert9 / 5Csel / sikeres3 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–0
Brentford–Chelsea

KezdőM · 87 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,97Kulcspassz0Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz19Passzpontosság16 %Párharc / megnyert13 / 4Csel / sikeres5 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Chelsea–Hull City

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai6–3
Chelsea–Leeds

KezdőF · 45 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,76Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz15Passzpontosság8 %Párharc / megnyert1 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Arsenal–Chelsea

KezdőM · 81 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,20Kulcspassz2Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz22Passzpontosság18 %Párharc / megnyert8 / 3Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai4–3
Chelsea–Brighton

KezdőM · 68 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés8,20Kulcspassz2Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 2Passz12Passzpontosság9 %Párharc / megnyert6 / 3Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Chelsea–Luton

Csereként beálltF · 23 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz–Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz18Passzpontosság17 %Párharc / megnyert6 / 2Csel / sikeres2 / –Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–3
Fulham–Chelsea

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–1
Sunderland–Chelsea

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–1
Chelsea–Tottenham

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap178 perc3 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap342 perc7 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap823 perc15 pályára lépés · 9 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó8 értékelt meccs · szórás: 2,18
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55261010,346,561,381,72
Utolsó 1010606020,305,721,631,19
Utolsó 2017823220,446,241,641,86
Hazai10 meccs
397perc2gól1gólpassz6,13értékelés
Idegenbeli7 meccs
426perc0gól1gólpassz6,39értékelés
Kezdőként16 meccs
800perc2gól2gólpassz6,18értékelés
Csereként1 meccs
23perc–gól0gólpassz6,90értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 6,02026. 09. 18.
  2. 6,92026. 09. 24.
  3. 6,82026. 09. 27.
  4. 6,52026. 10. 01.
  5. 0,02026. 10. 04.
  6. 6,82026. 10. 10.
  7. –2026. 10. 17.
  8. 6,32026. 10. 24.
  9. 6,52026. 10. 28.
  10. –2026. 10. 31.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 90 perc 14 nap alatt · legutóbb 2,7 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között2,7 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
90 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap5 meccs
261 perc5 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
205,8 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,11 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K09.18.87′
  2. K09.24.90′
  3. K09.27.87′
  4. K10.01.81′
  5. K10.04.0′
  6. K10.10.83′
  7. K10.17.–
  8. K10.24.88′
  9. K10.28.90′
  10. K10.31.–
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
261perc0gól1gólpassz0,34G+GP / 906,56értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
606perc0gól2gólpassz0,30G+GP / 905,72értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc261
Gól0
Gólpassz1
Átlagértékelés6,56

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc32/1440,22
Gólpassz / 90 perc30/1440,22
Átlagértékelés61/1446,71

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.