Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
I. Mohamed
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

I. Mohamed

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés9Lefedett pályára lépés
Játékperc28832,0 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,594 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonComorosAfrica Cup of Nations - Qualification · 2027
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex50,0/10084% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
9 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
1 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
4 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
5
Kaput talál
0
Lövés pontossága
0 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
128
Passzpontosság
28,30 %
Kulcspassz
4
Kulcspassz / 90
1,25
Sikeres csel
5
Cselezési siker
100 %

Védekezés és párharc

Szerelés
7
Labdaszerzés
2
Védőakció / 90
2,81
Megnyert párharc
17
Párharcsiker
63 %
Kiharcolt szabálytalanság
1
Elkövetett szabálytalanság
8

Fegyelem

Sárga lap
2
Piros lap
0
Lap / 90
0,63

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
288 perc
Átlagértékelés
6,59
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,942026. 09. 29.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

3 játékos–csapat–szezon
Africa Cup of Nations - Qualification2027Comoros · Középpályás
50,0index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc90 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,94 Passzpontosság39 %
84% adatlefedettségStabil forma
Championship2026Portsmouth · Középpályás
32,8index / 100
Meccs6 Kezdő6 Perc198 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,48 Passzpontosság21,80 %
92% adatlefedettségStabil forma
Felkészülési mérkőzések2026Comoros · Középpályás
5,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
17% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

13 helyi sor
Hazai3–1
Portsmouth–Swansea

KezdőM · 54 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,56Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz17Passzpontosság11 %Párharc / megnyert5 / 2Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
Burnley–Portsmouth

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–1
Portsmouth–Millwall

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–1
Wolves–Portsmouth

KezdőM · 75 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,47Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz36Passzpontosság26 %Párharc / megnyert5 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Norwich–Portsmouth

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–2
Portsmouth–Sheffield Utd

KezdőM · 69 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,40Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 0Passz27Passzpontosság23 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–1
Comoros–Senegal

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–0
Comoros–Namibia

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,94Kulcspassz2Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz48Passzpontosság39 %Párharc / megnyert15 / 10Csel / sikeres4 / 4Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–1
Cameroon–Comoros

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–2
Portsmouth–Blackburn

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–0
Charlton–Portsmouth

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–0
Portsmouth–Cardiff

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–2
Portsmouth–Derby

Nevezve, nem lépett pályára– perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap54 perc2 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap198 perc6 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap288 perc9 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásKiegyensúlyozott4 értékelt meccs · szórás: 0,21
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55129000,006,520,002,09
Utolsó 109288000,006,591,252,81
Utolsó 209288000,006,591,252,81
Hazai5 meccs
213perc0gól0gólpassz6,63értékelés
Idegenbeli4 meccs
75perc0gól0gólpassz6,47értékelés
Kezdőként9 meccs
288perc0gól0gólpassz6,59értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 9 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 09. 24.
  2. 6,92026. 09. 29.
  3. –2026. 10. 04.
  4. 6,42026. 10. 14.
  5. –2026. 10. 17.
  6. 6,52026. 10. 20.
  7. –2026. 10. 24.
  8. –2026. 10. 31.
  9. 6,62026. 11. 03.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot9 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 54 perc 14 nap alatt · legutóbb 3,2 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között3,2 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap2 meccs
54 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
54 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap6 meccs
198 perc6 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,63 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
9 folyamatos pályára lépés
  1. N09.19.–
  2. K09.24.–
  3. K09.29.90′
  4. K10.04.–
  5. K10.14.69′
  6. K10.17.–
  7. K10.20.75′
  8. K10.24.–
  9. K10.31.–
  10. K11.03.54′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
129perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,52értékelés
Utolsó 10 pályára lépés9 meccses minta
288perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,59értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc129
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,52

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc122/1650,00
Gólpassz / 90 perc118/1650,00
Átlagértékelés89/1656,48

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.