Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Jack Hunt
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Jack Hunt

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés4Lefedett pályára lépés
Játékperc10626,5 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,562 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonYorkLeague Two · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex44,1/10086% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 4 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
4 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
5 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
0
Kaput talál
0
Lövés pontossága
–
Gólkonverzió
–

Passz és kreativitás

Passz
83
Passzpontosság
37,60 %
Kulcspassz
1
Kulcspassz / 90
0,85
Sikeres csel
1
Cselezési siker
100 %

Védekezés és párharc

Szerelés
4
Labdaszerzés
1
Védőakció / 90
4,25
Megnyert párharc
7
Párharcsiker
63,60 %
Kiharcolt szabálytalanság
0
Elkövetett szabálytalanság
1

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,85

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
106 perc
Átlagértékelés
6,56
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,712026. 10. 20.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
League Two2026York · Védő
44,1index / 100
Meccs3 Kezdő3 Perc63 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,71 Passzpontosság45 %
86% adatlefedettségStabil forma
EFL Trophy2026York · Védő
27,7index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc43 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,41 Passzpontosság27 %
82% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

9 helyi sor
Idegenbeli5–2
Grimsby–York

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–0
York–Port Vale

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–1
York–Accrington ST

KezdőD · 63 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,71Kulcspassz1Szerelés4Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz49Passzpontosság45 %Párharc / megnyert9 / 5Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Newport County–York

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–1
York–Northampton

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–0
York–Gillingham

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–1
York–Rotherham

KezdőD · 43 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,41Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz34Passzpontosság27 %Párharc / megnyert2 / 2Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
Chesterfield–York

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai4–0
York–Swindon Town

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap– perc2 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap63 perc3 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap106 perc4 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásKiegyensúlyozott2 értékelt meccs · szórás: 0,15
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 54106000,006,560,854,25
Utolsó 104106000,006,560,854,25
Utolsó 204106000,006,560,854,25
Hazai3 meccs
106perc0gól0gólpassz6,56értékelés
Idegenbeli1 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Kezdőként4 meccs
106perc0gól0gólpassz6,56értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 4 értékelt pályára lépés
  1. 6,42026. 09. 22.
  2. 6,72026. 10. 20.
  3. –2026. 10. 24.
  4. –2026. 10. 31.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot3 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésNincs elég adatA 14 napos ablakban nincs lefedett játékperc.
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között6,9 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap1 meccs
–1 kezdés · – gólhozzájárulás
30 nap3 meccs
63 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,85 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
3 folyamatos pályára lépés
  1. N09.12.–
  2. N09.19.–
  3. K09.22.43′
  4. N09.26.–
  5. N10.10.–
  6. N10.17.–
  7. K10.20.63′
  8. K10.24.–
  9. K10.31.–
Utolsó 5 pályára lépés4 meccses minta
106perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,56értékelés
Utolsó 10 pályára lépés4 meccses minta
106perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,56értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc63
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,71

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.