Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
João Carvalho
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

João Carvalho

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés8Lefedett pályára lépés
Játékperc50262,8 perc/meccs
Gól + gólpassz10,18 / 90 perc
Átlagértékelés6,676 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonEstorilPrimeira Liga · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex48,7/10096% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
8 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
4 meccs
Csapatkapitány
3 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
1
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0,18
Lövés
13
Kaput talál
4
Lövés pontossága
30,80 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
194
Passzpontosság
30,40 %
Kulcspassz
10
Kulcspassz / 90
1,79
Sikeres csel
1
Cselezési siker
10 %

Védekezés és párharc

Szerelés
8
Labdaszerzés
1
Védőakció / 90
1,61
Megnyert párharc
20
Párharcsiker
36,40 %
Kiharcolt szabálytalanság
9
Elkövetett szabálytalanság
5

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,18

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
502 perc
Átlagértékelés
6,67
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,402026. 10. 10.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Primeira Liga2026Estoril · Középpályás
48,7index / 100
Meccs8 Kezdő8 Perc502 Gól0 Gólpassz1 G+GP / 900,18 Értékelés6,67 Passzpontosság30,40 %
96% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

8 helyi sor
Idegenbeli4–0
FC Porto–Estoril

KezdőM · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–3
Estoril–Moreirense

Kezdő · csapatkapitányM · 58 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz–Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 1Passz13Passzpontosság10 %Párharc / megnyert7 / 1Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Academico Viseu–Estoril

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés7,40Kulcspassz4Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz43Passzpontosság37 %Párharc / megnyert13 / 4Csel / sikeres4 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Estoril–Casa Pia

KezdőM · 80 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,03Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz15Passzpontosság12 %Párharc / megnyert4 / 2Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–0
Estoril–Arouca

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,46Kulcspassz3Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz46Passzpontosság32 %Párharc / megnyert10 / 4Csel / sikeres2 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Benfica–Estoril

Kezdő · csapatkapitányF · 94 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés6,90Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz34Passzpontosság30 %Párharc / megnyert8 / 4Csel / sikeres1 / –Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–2
Estoril–Rio Ave

Kezdő · csapatkapitányM · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz2Szerelés4Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz43Passzpontosság35 %Párharc / megnyert13 / 5Csel / sikeres1 / –Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
Nacional–Estoril

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap58 perc2 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap148 perc3 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap502 perc8 pályára lépés · 5 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó7 értékelt meccs · szórás: 2,37
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55318010,285,242,261,13
Utolsó 108502010,185,711,791,61
Utolsó 208502010,185,711,791,61
Hazai4 meccs
318perc0gól0gólpassz6,42értékelés
Idegenbeli4 meccs
184perc0gól1gólpassz4,77értékelés
Kezdőként8 meccs
502perc0gól1gólpassz5,71értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 8 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 16.
  2. 6,92026. 08. 22.
  3. 6,92026. 08. 31.
  4. 6,52026. 09. 07.
  5. 6,02026. 09. 20.
  6. 7,42026. 10. 10.
  7. 6,32026. 10. 25.
  8. 0,02026. 10. 31.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot8 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 58 perc 14 nap alatt · legutóbb 6,2 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között6,2 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
58 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap3 meccs
148 perc3 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
502,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,18 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
8 folyamatos pályára lépés
  1. K08.16.–
  2. K08.22.90′
  3. K08.31.94′
  4. K09.07.90′
  5. K09.20.80′
  6. K10.10.90′
  7. K10.25.58′
  8. K10.31.0′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
318perc0gól1gólpassz0,28G+GP / 905,24értékelés
Utolsó 10 pályára lépés8 meccses minta
502perc0gól1gólpassz0,18G+GP / 905,71értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc318
Gól0
Gólpassz1
Átlagértékelés5,24

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc46/1250,00
Gólpassz / 90 perc23/1250,22
Átlagértékelés107/1255,52

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.