Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Matheus Pereira de Souza
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Matheus Pereira de Souza

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés12Lefedett pályára lépés
Játékperc72560,4 perc/meccs
Gól + gólpassz20,25 / 90 perc
Átlagértékelés6,3410 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonToronto FCMajor League Soccer · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex47,7/100100% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
11 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
5 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
91,70 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
1
Gól / 90
0,12
Gólpassz / 90
0,12
Lövés
6
Kaput talál
2
Lövés pontossága
33,30 %
Gólkonverzió
16,70 %

Passz és kreativitás

Passz
288
Passzpontosság
23,90 %
Kulcspassz
6
Kulcspassz / 90
0,74
Sikeres csel
2
Cselezési siker
66,70 %

Védekezés és párharc

Szerelés
18
Labdaszerzés
11
Védőakció / 90
3,60
Megnyert párharc
45
Párharcsiker
68,20 %
Kiharcolt szabálytalanság
19
Elkövetett szabálytalanság
9

Fegyelem

Sárga lap
2
Piros lap
0
Lap / 90
0,25

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
725 perc
Átlagértékelés
6,34
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,212026. 10. 18.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat2egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Major League Soccer2026Toronto FC · Védő
47,7index / 100
Meccs12 Kezdő11 Perc725 Gól1 Gólpassz1 G+GP / 900,25 Értékelés6,34 Passzpontosság23,90 %
100% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

13 helyi sor
Idegenbeli3–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–1
Toronto FC–DC United

KezdőD · 89 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,02Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz43Passzpontosság34 %Párharc / megnyert7 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli4–2
Columbus Crew–Toronto FC

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,58Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz45Passzpontosság34 %Párharc / megnyert6 / 4Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–2
Gól0Gólpassz1Értékelés7,21Kulcspassz1Szerelés4Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz22Passzpontosság13 %Párharc / megnyert11 / 9Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–3
Gól1Gólpassz0Értékelés6,49Kulcspassz1Szerelés4Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz36Passzpontosság22 %Párharc / megnyert10 / 6Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Toronto FC–CF Montreal

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–0
Nashville SC–Toronto FC

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,77Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz40Passzpontosság26 %Párharc / megnyert7 / 6Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–1
St. Louis City–Toronto FC

KezdőD · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz1Szerelés4Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz31Passzpontosság21 %Párharc / megnyert12 / 11Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,36Kulcspassz2Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz27Passzpontosság21 %Párharc / megnyert4 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Toronto FC–Nashville SC

KezdőD · 31 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,27Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz13Passzpontosság11 %Párharc / megnyert3 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai4–4
Toronto FC–Chicago Fire

KezdőD · 55 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,57Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz16Passzpontosság13 %Párharc / megnyert3 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Toronto FC–New York City FC

Csereként beálltD · 35 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz15Passzpontosság14 %Párharc / megnyert3 / 1Csel / sikeres–Lap1 sárga · 0 piros
Hazai3–3
Toronto FC–Charlotte

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap89 perc2 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap359 perc6 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap725 perc12 pályára lépés · 8 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó8 értékelt meccs · szórás: 0,56
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55359110,506,320,504,26
Utolsó 1010635110,286,360,853,97
Utolsó 2012725110,256,340,743,60
Hazai6 meccs
300perc1gól0gólpassz6,25értékelés
Idegenbeli6 meccs
425perc0gól1gólpassz6,42értékelés
Kezdőként11 meccs
690perc1gól1gólpassz6,27értékelés
Csereként1 meccs
35perc–gól0gólpassz6,90értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 6,32026. 09. 10.
  2. 6,42026. 09. 13.
  3. 7,22026. 09. 20.
  4. 5,82026. 09. 27.
  5. –2026. 10. 10.
  6. 6,52026. 10. 15.
  7. 7,22026. 10. 18.
  8. 5,62026. 10. 24.
  9. 6,02026. 10. 29.
  10. –2026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 179 perc 14 nap alatt · legutóbb 3,9 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között3,9 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
–1 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
179 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap6 meccs
359 perc6 kezdés · 2 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
362,5 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,25 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K09.10.31′
  2. K09.13.65′
  3. K09.20.90′
  4. K09.27.90′
  5. K10.10.–
  6. K10.15.90′
  7. K10.18.90′
  8. K10.24.90′
  9. K10.29.89′
  10. K11.01.–
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
359perc1gól1gólpassz0,50G+GP / 906,32értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
635perc1gól1gólpassz0,28G+GP / 906,36értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc359
Gól1
Gólpassz1
Átlagértékelés6,32

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc27/2140,12
Gólpassz / 90 perc38/2140,12
Átlagértékelés87/2146,34

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.