Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
A. Trezza
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

A. Trezza

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés9Lefedett pályára lépés
Játékperc53959,9 perc/meccs
Gól + gólpassz10,17 / 90 perc
Átlagértékelés6,337 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonAroucaPrimeira Liga · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex40,3/10098% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
9 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
1
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0,17
Lövés
8
Kaput talál
0
Lövés pontossága
0 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
107
Passzpontosság
14,60 %
Kulcspassz
5
Kulcspassz / 90
0,83
Sikeres csel
5
Cselezési siker
62,50 %

Védekezés és párharc

Szerelés
11
Labdaszerzés
3
Védőakció / 90
2,34
Megnyert párharc
21
Párharcsiker
45,70 %
Kiharcolt szabálytalanság
3
Elkövetett szabálytalanság
2

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
539 perc
Átlagértékelés
6,33
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,752026. 09. 07.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Primeira Liga2026Arouca · Középpályás
40,3index / 100
Meccs9 Kezdő9 Perc539 Gól0 Gólpassz1 G+GP / 900,17 Értékelés6,33 Passzpontosság14,60 %
98% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

9 helyi sor
Hazai1–0
Arouca–Nacional

KezdőM · 75 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,40Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz17Passzpontosság14 %Párharc / megnyert6 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Alverca–Arouca

KezdőM · 79 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,24Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz19Passzpontosság17 %Párharc / megnyert9 / 3Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Arouca–Estrela

KezdőM · 80 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,57Kulcspassz0Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz8Passzpontosság4 %Párharc / megnyert7 / 3Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
Sporting CP–Arouca

KezdőM · 69 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,95Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz10Passzpontosság7 %Párharc / megnyert7 / 3Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Arouca–Santa Clara

KezdőM · 81 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,82Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz26Passzpontosság24 %Párharc / megnyert7 / 3Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
Estoril–Arouca

KezdőM · 85 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,75Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz15Passzpontosság10 %Párharc / megnyert8 / 5Csel / sikeres2 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Arouca–Maritimo

KezdőM · 70 perc

Gól–Gólpassz1Értékelés6,60Kulcspassz1Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz12Passzpontosság10 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
FC Porto–Arouca

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai4–0
Arouca–Moreirense

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap75 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap234 perc3 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap539 perc9 pályára lépés · 5 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásKiegyensúlyozott7 értékelt meccs · szórás: 0,32
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55384000,006,200,702,58
Utolsó 109539010,176,330,832,34
Utolsó 209539010,176,330,832,34
Hazai5 meccs
306perc0gól1gólpassz6,35értékelés
Idegenbeli4 meccs
233perc0gól0gólpassz6,31értékelés
Kezdőként9 meccs
539perc0gól1gólpassz6,33értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 9 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 16.
  2. –2026. 08. 23.
  3. 6,62026. 08. 29.
  4. 6,82026. 09. 07.
  5. 5,82026. 09. 13.
  6. 6,02026. 09. 19.
  7. 6,62026. 10. 11.
  8. 6,22026. 10. 24.
  9. 6,42026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot9 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 154 perc 14 nap alatt · legutóbb 7,9 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között7,9 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
75 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
154 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap3 meccs
234 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
539,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
9 folyamatos pályára lépés
  1. K08.16.–
  2. K08.23.–
  3. K08.29.70′
  4. K09.07.85′
  5. K09.13.81′
  6. K09.19.69′
  7. K10.11.80′
  8. K10.24.79′
  9. K11.01.75′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
384perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,20értékelés
Utolsó 10 pályára lépés9 meccses minta
539perc0gól1gólpassz0,17G+GP / 906,33értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc384
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,20

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc75/1230,00
Gólpassz / 90 perc29/1230,17
Átlagértékelés83/1236,33

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.