Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Chiquinho
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Chiquinho

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés6Lefedett pályára lépés
Játékperc31953,2 perc/meccs
Gól + gólpassz20,56 / 90 perc
Átlagértékelés6,944 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonAlvercaPrimeira Liga · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex51,1/10092% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
6 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
2 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
1
Gól / 90
0,28
Gólpassz / 90
0,28
Lövés
7
Kaput talál
2
Lövés pontossága
28,60 %
Gólkonverzió
14,30 %

Passz és kreativitás

Passz
33
Passzpontosság
5,60 %
Kulcspassz
9
Kulcspassz / 90
2,54
Sikeres csel
8
Cselezési siker
47,10 %

Védekezés és párharc

Szerelés
8
Labdaszerzés
3
Védőakció / 90
3,10
Megnyert párharc
35
Párharcsiker
49,30 %
Kiharcolt szabálytalanság
17
Elkövetett szabálytalanság
9

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,28

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
319 perc
Átlagértékelés
6,94
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,132026. 10. 12.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Primeira Liga2026Alverca · Támadó
51,1index / 100
Meccs6 Kezdő6 Perc319 Gól1 Gólpassz1 G+GP / 900,56 Értékelés6,94 Passzpontosság5,60 %
92% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

6 helyi sor
Idegenbeli1–0
Benfica–Alverca

KezdőF · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,50Kulcspassz2Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz8Passzpontosság3 %Párharc / megnyert23 / 11Csel / sikeres8 / 3Lap1 sárga · 0 piros
Hazai0–1
Alverca–Arouca

KezdőF · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,08Kulcspassz2Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 0Passz5Passzpontosság2 %Párharc / megnyert17 / 10Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–4
Famalicao–Alverca

KezdőF · 74 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés8,13Kulcspassz2Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz10Passzpontosság7 %Párharc / megnyert19 / 9Csel / sikeres3 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Alverca–Rio Ave

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–3
Nacional–Alverca

KezdőF · 65 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés7,05Kulcspassz3Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz10Passzpontosság8 %Párharc / megnyert12 / 5Csel / sikeres5 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Alverca–SC Braga

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap90 perc1 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap254 perc3 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap319 perc6 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó4 értékelt meccs · szórás: 0,77
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55319110,566,942,543,10
Utolsó 106319110,566,942,543,10
Utolsó 206319110,566,942,543,10
Hazai3 meccs
90perc0gól0gólpassz6,08értékelés
Idegenbeli3 meccs
229perc1gól1gólpassz7,23értékelés
Kezdőként6 meccs
319perc1gól1gólpassz6,94értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 6 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 09. 05.
  2. 7,12026. 09. 12.
  3. –2026. 09. 19.
  4. 8,12026. 10. 12.
  5. 6,12026. 10. 24.
  6. 6,52026. 11. 02.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot6 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés2 pályára lépés · 180 perc 14 nap alatt · legutóbb 9,1 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között9,1 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
180 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap3 meccs
254 perc3 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
159,5 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,28 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
6 folyamatos pályára lépés
  1. K09.05.–
  2. K09.12.65′
  3. K09.19.–
  4. K10.12.74′
  5. K10.24.90′
  6. K11.02.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
319perc1gól1gólpassz0,56G+GP / 906,94értékelés
Utolsó 10 pályára lépés6 meccses minta
319perc1gól1gólpassz0,56G+GP / 906,94értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc319
Gól1
Gólpassz1
Átlagértékelés6,94

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc24/490,28
Gólpassz / 90 perc9/490,28
Átlagértékelés11/496,94

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.