Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Carlos Mora
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Carlos Mora

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés16Lefedett pályára lépés
Játékperc1 16572,8 perc/meccs
Gól + gólpassz70,54 / 90 perc
Átlagértékelés7,2513 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonUniversitatea CraiovaLiga I · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex64,1/10098% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
16 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
11 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
3
Gólpassz
4
Gól / 90
0,23
Gólpassz / 90
0,31
Lövés
15
Kaput talál
6
Lövés pontossága
40 %
Gólkonverzió
20 %

Passz és kreativitás

Passz
456
Passzpontosság
31,30 %
Kulcspassz
22
Kulcspassz / 90
1,70
Sikeres csel
23
Cselezési siker
69,70 %

Védekezés és párharc

Szerelés
24
Labdaszerzés
11
Védőakció / 90
2,70
Megnyert párharc
70
Párharcsiker
52,20 %
Kiharcolt szabálytalanság
9
Elkövetett szabálytalanság
21

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
1
Lap / 90
0,15

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
1 165 perc
Átlagértékelés
7,25
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,602026. 09. 25.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen22 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat2egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

4 játékos–csapat–szezon
Liga I2026Universitatea Craiova · Középpályás
64,1index / 100
Meccs9 Kezdő9 Perc716 Gól0 Gólpassz2 G+GP / 900,25 Értékelés7,09 Passzpontosság33,10 %
98% adatlefedettségStabil forma
Konferencia-liga2026Universitatea Craiova · Középpályás
62,8index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc180 Gól0 Gólpassz2 G+GP / 901 Értékelés7,40 Passzpontosság32,20 %
84% adatlefedettségStabil forma
Európa-liga2026Universitatea Craiova · Középpályás
39,3index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc101 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,38 Passzpontosság31 %
82% adatlefedettségStabil forma
CONCACAF Nations League2025Costa Rica · Támadó
79,4index / 100
Meccs4 Kezdő4 Perc168 Gól3 Gólpassz0 G+GP / 901,61 Értékelés8,15 Passzpontosság18 %
88% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

17 helyi sor
Hazai2–0
Gól0Gólpassz1Értékelés7,30Kulcspassz3Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz45Passzpontosság41 %Párharc / megnyert6 / 2Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Gól0Gólpassz1Értékelés7,20Kulcspassz2Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál– / 0Passz47Passzpontosság39 %Párharc / megnyert11 / 6Csel / sikeres3 / 3Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–5
Gól0Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz56Passzpontosság44 %Párharc / megnyert7 / 5Csel / sikeres3 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–3
Gól–Gólpassz1Értékelés7,50Kulcspassz2Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz23Passzpontosság15 %Párharc / megnyert16 / 9Csel / sikeres7 / 6Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,51Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz41Passzpontosság34 %Párharc / megnyert9 / 5Csel / sikeres3 / 3Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Gól0Gólpassz0Értékelés7,11Kulcspassz3Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 0Passz38Passzpontosság33 %Párharc / megnyert7 / 4Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Costa Rica–Haiti

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–3
Nicaragua–Costa Rica

KezdőF · 78 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,70Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 2Passz20Passzpontosság18 %Párharc / megnyert13 / 6Csel / sikeres2 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
Haiti–Costa Rica

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–4
Costa Rica–Curaçao

KezdőM · 90 perc

Gól2Gólpassz0Értékelés8,60Kulcspassz–Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 2Passz26Passzpontosság18 %Párharc / megnyert13 / 4Csel / sikeres4 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai5–0
Gól–Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz2Szerelés3Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz31Passzpontosság29 %Párharc / megnyert11 / 6Csel / sikeres2 / –Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Gól0Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz2Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz36Passzpontosság30 %Párharc / megnyert9 / 6Csel / sikeres3 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai4–0
Gól0Gólpassz1Értékelés7,42Kulcspassz2Szerelés4Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz26Passzpontosság21 %Párharc / megnyert11 / 6Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Gól–Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz–Szerelés3Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz32Passzpontosság22 %Párharc / megnyert9 / 6Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,38Kulcspassz3Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz35Passzpontosság31 %Párharc / megnyert12 / 5Csel / sikeres2 / 2Lap0 sárga · 1 piros
Hazai3–1
Universitatea Craiova–FC Voluntari

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap180 perc2 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap540 perc6 pályára lépés · 6 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap1 165 perc16 pályára lépés · 12 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó8 értékelt meccs · szórás: 0,56
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55450030,607,142,001,40
Utolsó 1010708330,767,391,651,91
Utolsó 20161 165340,547,251,702,70
Hazai7 meccs
540perc2gól3gólpassz7,37értékelés
Idegenbeli9 meccs
625perc1gól1gólpassz7,14értékelés
Kezdőként16 meccs
1 165perc3gól4gólpassz7,25értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 8,62026. 09. 25.
  2. –2026. 09. 28.
  3. 7,72026. 10. 02.
  4. –2026. 10. 05.
  5. 7,12026. 10. 11.
  6. 6,52026. 10. 18.
  7. 7,52026. 10. 22.
  8. 7,22026. 10. 26.
  9. 7,22026. 11. 01.
  10. 7,32026. 11. 05.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 270 perc 14 nap alatt · legutóbb 4,2 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között4,2 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap2 meccs
180 perc2 kezdés · 2 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
270 perc3 kezdés · 2 gólhozzájárulás
30 nap6 meccs
540 perc6 kezdés · 3 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
166,4 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,15 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K09.25.90′
  2. K09.28.–
  3. K10.02.78′
  4. K10.05.–
  5. K10.11.90′
  6. K10.18.90′
  7. K10.22.90′
  8. K10.26.90′
  9. K11.01.90′
  10. K11.05.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
450perc0gól3gólpassz0,60G+GP / 907,14értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
708perc3gól3gólpassz0,76G+GP / 907,39értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc450
Gól0
Gólpassz3
Átlagértékelés7,14

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.