Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Claudio Guillermo Ramírez Llamocca
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Claudio Guillermo Ramírez Llamocca

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés6Lefedett pályára lépés
Játékperc16727,8 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,244 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonUCV MoqueguaPrimera División · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex32,4/10092% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
5 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
83,30 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
1
Kaput talál
1
Lövés pontossága
100 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
71
Passzpontosság
21,80 %
Kulcspassz
3
Kulcspassz / 90
1,62
Sikeres csel
0
Cselezési siker
0 %

Védekezés és párharc

Szerelés
2
Labdaszerzés
1
Védőakció / 90
1,62
Megnyert párharc
8
Párharcsiker
47,10 %
Kiharcolt szabálytalanság
4
Elkövetett szabálytalanság
2

Fegyelem

Sárga lap
2
Piros lap
0
Lap / 90
1,08

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
167 perc
Átlagértékelés
6,24
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,902026. 09. 13.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Primera División2026UCV Moquegua · Középpályás
32,4index / 100
Meccs6 Kezdő5 Perc167 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,24 Passzpontosság21,80 %
92% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

7 helyi sor
Idegenbeli2–0
ADT–UCV Moquegua

KezdőM · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–1
Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–2
UCV Moquegua–Cienciano

KezdőM · 45 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,81Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz15Passzpontosság11 %Párharc / megnyert6 / 2Csel / sikeres1 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli4–0
Gól0Gólpassz0Értékelés5,60Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz11Passzpontosság9 %Párharc / megnyert5 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai1–2
UCV Moquegua–Sporting Cristal

Csereként beálltM · 14 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz1Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz8Passzpontosság8 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres1 / –Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
Cusco–UCV Moquegua

KezdőM · 78 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,66Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz37Passzpontosság33 %Párharc / megnyert4 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–4
UCV Moquegua–Alianza Atletico

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap0 perc2 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap45 perc3 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap167 perc6 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó6 értékelt meccs · szórás: 2,98
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 5589000,003,661,013,03
Utolsó 106167000,004,161,621,62
Utolsó 206167000,004,161,621,62
Hazai3 meccs
59perc0gól0gólpassz4,24értékelés
Idegenbeli3 meccs
108perc0gól0gólpassz4,09értékelés
Kezdőként5 meccs
153perc0gól0gólpassz3,61értékelés
Csereként1 meccs
14perc–gól0gólpassz6,90értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 6 értékelt pályára lépés
  1. 6,72026. 09. 06.
  2. 6,92026. 09. 13.
  3. 5,62026. 09. 20.
  4. 5,82026. 10. 08.
  5. 0,02026. 10. 25.
  6. 0,02026. 10. 28.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot4 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 0 perc 14 nap alatt · legutóbb 2,9 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között2,9 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
0 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap2 meccs
0 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 1,08 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
6 folyamatos pályára lépés
  1. N08.30.–
  2. K09.06.78′
  3. C09.13.14′
  4. K09.20.30′
  5. K10.08.45′
  6. K10.25.0′
  7. K10.28.0′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
89perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 903,66értékelés
Utolsó 10 pályára lépés6 meccses minta
167perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 904,16értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc89
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés3,66

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc111/1380,00
Gólpassz / 90 perc111/1380,00
Átlagértékelés130/1384,16

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.