Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonJeonbuk MotorsK League 1 · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex63,4/10098% adatlefedettség
FormaJavuló formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók
Mit csinál a pályán?
A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.
◷
Játékidő és szerep
Kezdőként
13 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
4 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
2 nevezés
◎
Támadójáték
Gól
7
Gólpassz
0
Gól / 90
1,16
Gólpassz / 90
0
Lövés
5
Kaput talál
2
Lövés pontossága
40 %
Gólkonverzió
140 %
↗
Passz és kreativitás
Passz
40
Passzpontosság
11,60 %
Kulcspassz
2
Kulcspassz / 90
0,33
Sikeres csel
0
Cselezési siker
–
◇
Védekezés és párharc
Szerelés
0
Labdaszerzés
0
Védőakció / 90
0
Megnyert párharc
6
Párharcsiker
33,30 %
Kiharcolt szabálytalanság
2
Elkövetett szabálytalanság
1
!
Fegyelem
Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,17
▣
Kapusteljesítmény
Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
544 perc
Átlagértékelés
6,88
Személyes csúcsok
Kiemelkedő lefedett teljesítmények
Legjobb értékelés7,902026. 10. 18.Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen22 gól · 0 gólpasszLeghosszabb gólszerző sorozat2egymást követő meccsLeghosszabb gólhozzájárulási sorozat2egymást követő meccs
Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.
7 nap25 perc3 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés30 nap307 perc7 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés90 nap544 perc13 pályára lépés · 6 teljes 90 percnyi terhelésFormaingadozásErősen ingadozó9 értékelt meccs · szórás: 2,26
Időablak
Meccs
Perc
Gól
Gólpassz
G+GP / 90
Értékelés
Kulcspassz / 90
Védőakció / 90
Utolsó 5
5
210
3
0
1,29
5,31
0,00
0,00
Utolsó 10
10
459
6
0
1,18
6,13
0,00
0,00
Utolsó 20
13
544
7
0
1,16
6,19
0,33
0,00
Hazai7 meccs
298perc5gól0gólpassz7,01értékelés
Idegenbeli6 meccs
246perc2gól0gólpassz5,37értékelés
Kezdőként13 meccs
544perc7gól0gólpassz6,19értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
6,32026. 09. 09.
6,32026. 09. 12.
7,92026. 09. 20.
7,12026. 10. 09.
6,42026. 10. 14.
7,92026. 10. 18.
7,12026. 10. 24.
0,02026. 10. 27.
–2026. 10. 31.
6,22026. 11. 03.
A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.
V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360
Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség
0 új API-kérés
A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.
Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés4 pályára lépés · 115 perc 14 nap alatt · legutóbb 3,2 nap pihenőSzolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.Utolsó két pályára lépés között3,2 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.
V9 · Játékosforma
Legutóbbi teljesítmény
5 meccses minta
Játékperc210Gól3Gólpassz0Átlagértékelés5,31
A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.