Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Guilherme Biro
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Guilherme Biro

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés14Lefedett pályára lépés
Játékperc1 02673,3 perc/meccs
Gól + gólpassz10,09 / 90 perc
Átlagértékelés6,6212 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonAustinMajor League Soccer · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex47,5/100100% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
14 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
10 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
0
Gól / 90
0,09
Gólpassz / 90
0
Lövés
8
Kaput talál
1
Lövés pontossága
12,50 %
Gólkonverzió
12,50 %

Passz és kreativitás

Passz
590
Passzpontosság
50,30 %
Kulcspassz
4
Kulcspassz / 90
0,35
Sikeres csel
8
Cselezési siker
61,50 %

Védekezés és párharc

Szerelés
21
Labdaszerzés
19
Védőakció / 90
3,51
Megnyert párharc
55
Párharcsiker
51,90 %
Kiharcolt szabálytalanság
9
Elkövetett szabálytalanság
15

Fegyelem

Sárga lap
2
Piros lap
1
Lap / 90
0,26

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
1 026 perc
Átlagértékelés
6,62
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,612026. 09. 06.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Major League Soccer2026Austin · Védő
47,5index / 100
Meccs12 Kezdő12 Perc844 Gól1 Gólpassz0 G+GP / 900,11 Értékelés6,61 Passzpontosság53,10 %
100% adatlefedettségVisszaeső forma
Leagues Cup2026Austin · Védő
45,1index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc182 Gól– Gólpassz0 G+GP / 90– Értékelés6,65 Passzpontosság23,20 %
84% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

15 helyi sor
Idegenbeli4–1
Los Angeles Galaxy–Austin

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–2
Austin–Real Salt Lake

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,10Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz44Passzpontosság38 %Párharc / megnyert11 / 4Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Gól0Gólpassz0Értékelés7,04Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz85Passzpontosság75 %Párharc / megnyert8 / 4Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,85Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz21Passzpontosság18 %Párharc / megnyert3 / 2Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–1
Los Angeles FC–Austin

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,02Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz69Passzpontosság63 %Párharc / megnyert8 / 5Csel / sikeres3 / 3Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–4
Austin–Nashville SC

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,70Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz35Passzpontosság31 %Párharc / megnyert13 / 5Csel / sikeres2 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Gól0Gólpassz0Értékelés5,95Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz36Passzpontosság31 %Párharc / megnyert8 / 5Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 1 piros
Hazai1–1
Austin–Colorado Rapids

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,57Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz62Passzpontosság51 %Párharc / megnyert4 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Gól1Gólpassz0Értékelés8,61Kulcspassz1Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 1Passz68Passzpontosság62 %Párharc / megnyert10 / 8Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Portland Timbers–Austin

KezdőD · 98 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés6,30Kulcspassz–Szerelés3Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz59Passzpontosság54 %Párharc / megnyert7 / 3Csel / sikeres–Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
Toluca–Austin

KezdőD · 97 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés6,30Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz25Passzpontosság20 %Párharc / megnyert15 / 6Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Austin–Philadelphia Union

KezdőD · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés7Kulcspassz1Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz57Passzpontosság51 %Párharc / megnyert11 / 4Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Seattle Sounders–Austin

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–2
Austin–FC Dallas

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–1
Club America–Austin

KezdőD · 85 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés7Kulcspassz–Szerelés4Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz29Passzpontosság26 %Párharc / megnyert8 / 6Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap180 perc3 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap386 perc6 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap1 026 perc14 pályára lépés · 11 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó9 értékelt meccs · szórás: 0,83
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55296000,006,500,002,43
Utolsó 1010754100,126,570,363,34
Utolsó 20141 026100,096,620,353,51
Hazai7 meccs
476perc1gól0gólpassz6,81értékelés
Idegenbeli7 meccs
550perc0gól0gólpassz6,44értékelés
Kezdőként14 meccs
1 026perc1gól0gólpassz6,62értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 6,32026. 08. 30.
  2. 8,62026. 09. 06.
  3. 6,62026. 09. 10.
  4. 6,02026. 09. 14.
  5. 5,72026. 10. 11.
  6. 6,02026. 10. 15.
  7. 6,92026. 10. 18.
  8. 7,02026. 10. 25.
  9. 6,12026. 10. 29.
  10. –2026. 10. 31.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 90 perc 14 nap alatt · legutóbb 2,9 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között2,9 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
90 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap6 meccs
386 perc6 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
1 026,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,26 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K08.30.98′
  2. K09.06.90′
  3. K09.10.90′
  4. K09.14.90′
  5. K10.11.90′
  6. K10.15.90′
  7. K10.18.26′
  8. K10.25.90′
  9. K10.29.90′
  10. K10.31.–
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
296perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,50értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
754perc1gól0gólpassz0,12G+GP / 906,57értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc296
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,50

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc34/2140,11
Gólpassz / 90 perc139/2140,00
Átlagértékelés49/2146,61

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.