Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Diogo de Oliveira
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Diogo de Oliveira

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés13Lefedett pályára lépés
Játékperc50638,9 perc/meccs
Gól + gólpassz61,07 / 90 perc
Átlagértékelés6,9110 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonDaejeon CitizenK League 1 · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex61,5/10098% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
13 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
3 nevezés

Támadójáték

Gól
5
Gólpassz
1
Gól / 90
0,89
Gólpassz / 90
0,18
Lövés
14
Kaput talál
4
Lövés pontossága
28,60 %
Gólkonverzió
35,70 %

Passz és kreativitás

Passz
96
Passzpontosság
11,70 %
Kulcspassz
6
Kulcspassz / 90
1,07
Sikeres csel
4
Cselezési siker
57,10 %

Védekezés és párharc

Szerelés
3
Labdaszerzés
3
Védőakció / 90
1,07
Megnyert párharc
50
Párharcsiker
46,30 %
Kiharcolt szabálytalanság
6
Elkövetett szabálytalanság
10

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
506 perc
Átlagértékelés
6,91
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,202026. 10. 13.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen21 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat4egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat4egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

3 játékos–csapat–szezon
K League 12026Daejeon Citizen · Támadó
61,5index / 100
Meccs9 Kezdő9 Perc294 Gól4 Gólpassz1 G+GP / 901,53 Értékelés6,94 Passzpontosság6,80 %
98% adatlefedettségStabil forma
AFC Champions League Elite2026Daejeon Citizen · Támadó
45,9index / 100
Meccs3 Kezdő3 Perc212 Gól1 Gólpassz0 G+GP / 900,42 Értékelés6,83 Passzpontosság14,40 %
86% adatlefedettségStabil forma
Angol FA-kupa2026Daejeon Citizen · Játékos
5,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
17% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

16 helyi sor
Idegenbeli2–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,09Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz16Passzpontosság7 %Párharc / megnyert13 / 3Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
Jeonbuk Motors–Daejeon Citizen

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,20Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 0Passz39Passzpontosság19 %Párharc / megnyert31 / 18Csel / sikeres2 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Gól1Gólpassz0Értékelés7,50Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–2
Gól1Gólpassz0Értékelés7,10Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Gól1Gólpassz0Értékelés8,20Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 2Passz7Passzpontosság6 %Párharc / megnyert13 / 6Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Gól1Gólpassz0Értékelés7,50Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,50Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,50Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz9Passzpontosság5 %Párharc / megnyert19 / 9Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–2
Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–5
Gól1Gólpassz1Értékelés6,90Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 1Passz11Passzpontosság8 %Párharc / megnyert19 / 7Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,61Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 0Passz14Passzpontosság7 %Párharc / megnyert13 / 7Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–0
Daejeon Citizen–Gangwon FC

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–3
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli4–2
FC Seoul–Daejeon Citizen

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap149 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap324 perc6 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap506 perc13 pályára lépés · 5 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó10 értékelt meccs · szórás: 2,17
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55302300,897,021,191,19
Utolsó 1010475511,146,250,951,14
Utolsó 2013506511,076,281,071,07
Hazai6 meccs
223perc2gól0gólpassz5,46értékelés
Idegenbeli7 meccs
283perc3gól1gólpassz6,97értékelés
Kezdőként13 meccs
506perc5gól1gólpassz6,28értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 6,92026. 09. 05.
  2. 0,02026. 09. 09.
  3. 6,52026. 09. 12.
  4. 6,52026. 09. 20.
  5. 7,52026. 10. 09.
  6. 8,22026. 10. 13.
  7. 7,12026. 10. 18.
  8. 7,52026. 10. 24.
  9. 6,22026. 10. 27.
  10. 6,12026. 11. 03.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapotVegyes közelmúltbeli szerepAz utolsó lefedett pályára lépés: 2026-11-03.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 178 perc 14 nap alatt · legutóbb 7,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között7,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
65 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
178 perc3 kezdés · 1 gólhozzájárulás
30 nap6 meccs
324 perc6 kezdés · 4 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
84,3 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
1 folyamatos pályára lépés
  1. K09.09.1′
  2. K09.12.55′
  3. K09.20.12′
  4. K10.09.22′
  5. K10.13.63′
  6. K10.18.61′
  7. K10.24.29′
  8. K10.27.84′
  9. N10.31.–
  10. K11.03.65′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
302perc3gól0gólpassz0,89G+GP / 907,02értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
475perc5gól1gólpassz1,14G+GP / 906,25értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc239
Gól2
Gólpassz0
Átlagértékelés6,72

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc18/430,42
Gólpassz / 90 perc34/430,00
Átlagértékelés16/436,83

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.