Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Bùi Hoàng Việt Anh
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Bùi Hoàng Việt Anh

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés8Lefedett pályára lépés
Játékperc31339,1 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,424 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonCông An Nhân DânV.League 1 · 2027
PosztJátékos
Teljesítményindex5,0/10019% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
8 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
1 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
1
Kaput talál
0
Lövés pontossága
0 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
232
Passzpontosság
52,10 %
Kulcspassz
0
Kulcspassz / 90
0
Sikeres csel
0
Cselezési siker
–

Védekezés és párharc

Szerelés
1
Labdaszerzés
4
Védőakció / 90
1,44
Megnyert párharc
10
Párharcsiker
66,70 %
Kiharcolt szabálytalanság
2
Elkövetett szabálytalanság
2

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,29

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
313 perc
Átlagértékelés
6,42
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,702026. 10. 02.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

4 játékos–csapat–szezon
V.League 12027Công An Nhân Dân · Játékos
5,0index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
19% adatlefedettségStabil forma
FIFA Asean Cup2026Vietnam · Védő
30,1index / 100
Meccs3 Kezdő3 Perc169 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,51 Passzpontosság62,40 %
86% adatlefedettségStabil forma
AFC Champions League Elite2026Công An Nhân Dân · Védő
24,7index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc144 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,33 Passzpontosság36 %
84% adatlefedettségStabil forma
ASEAN Championship2025Vietnam · Játékos
5,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
17% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

9 helyi sor
Hazai0–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,09Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz46Passzpontosság37 %Párharc / megnyert5 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai0–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,57Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz44Passzpontosság35 %Párharc / megnyert3 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Malaysia–Vietnam

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai4–2
Vietnam–Pakistan

KezdőD · 79 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,70Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz68Passzpontosság66 %Párharc / megnyert4 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
Thailand–Vietnam

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,31Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz74Passzpontosság59 %Párharc / megnyert3 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–3
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–0
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–0
Vietnam–Malaysia

Nevezve, nem lépett pályára– perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–2
Malaysia–Vietnam

Kezdő– perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap66 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap144 perc3 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap313 perc8 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásKiegyensúlyozott4 értékelt meccs · szórás: 0,24
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55313000,006,420,001,44
Utolsó 108313000,006,420,001,44
Utolsó 208313000,006,420,001,44
Hazai4 meccs
223perc0gól0gólpassz6,45értékelés
Idegenbeli4 meccs
90perc0gól0gólpassz6,31értékelés
Kezdőként8 meccs
313perc0gól0gólpassz6,42értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 8 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 16.
  2. –2026. 09. 05.
  3. –2026. 09. 20.
  4. 6,32026. 09. 29.
  5. 6,72026. 10. 02.
  6. –2026. 10. 05.
  7. 6,62026. 10. 13.
  8. 6,12026. 11. 03.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot7 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés1 pályára lépés · 66 perc 14 nap alatt · legutóbb 21,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között21,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
66 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap1 meccs
66 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap2 meccs
144 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,29 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
7 folyamatos pályára lépés
  1. K08.16.–
  2. N08.19.–
  3. K09.05.–
  4. K09.20.–
  5. K09.29.90′
  6. K10.02.79′
  7. K10.05.–
  8. K10.13.78′
  9. K11.03.66′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
313perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,42értékelés
Utolsó 10 pályára lépés8 meccses minta
313perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,42értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc313
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,42

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.