Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
D. Svensson
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

D. Svensson

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés19Lefedett pályára lépés
Játékperc85745,1 perc/meccs
Gól + gólpassz10,11 / 90 perc
Átlagértékelés6,5312 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonBorussia DortmundBajnokok Ligája · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex31,2/10088% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
19 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
7 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
0
Gól / 90
0,11
Gólpassz / 90
0
Lövés
8
Kaput talál
2
Lövés pontossága
25 %
Gólkonverzió
12,50 %

Passz és kreativitás

Passz
419
Passzpontosság
33,20 %
Kulcspassz
12
Kulcspassz / 90
1,26
Sikeres csel
3
Cselezési siker
33,30 %

Védekezés és párharc

Szerelés
14
Labdaszerzés
8
Védőakció / 90
2,31
Megnyert párharc
30
Párharcsiker
44,80 %
Kiharcolt szabálytalanság
10
Elkövetett szabálytalanság
8

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,11

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
857 perc
Átlagértékelés
6,53
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,372026. 10. 09.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

5 játékos–csapat–szezon
Bajnokok Ligája2026Borussia Dortmund · Középpályás
31,2index / 100
Meccs4 Kezdő4 Perc347 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,35 Passzpontosság38 %
88% adatlefedettségStabil forma
Bundesliga2026Borussia Dortmund · Középpályás
47,0index / 100
Meccs8 Kezdő8 Perc338 Gól1 Gólpassz0 G+GP / 900,27 Értékelés6,63 Passzpontosság34,10 %
96% adatlefedettségStabil forma
Nemzetek Ligája2026Sweden · Védő
37,2index / 100
Meccs4 Kezdő4 Perc153 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,70 Passzpontosság25,80 %
88% adatlefedettségStabil forma
Német Kupa2026Borussia Dortmund · Védő
18,4index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc19 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,37 Passzpontosság13 %
84% adatlefedettségStabil forma
Super Cup2026Borussia Dortmund · Középpályás
5,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
17% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

19 helyi sor
Hazai2–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,23Kulcspassz0Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz28Passzpontosság23 %Párharc / megnyert6 / 3Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,62Kulcspassz2Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz43Passzpontosság35 %Párharc / megnyert5 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,37Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz15Passzpontosság13 %Párharc / megnyert2 / 0Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,46Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz28Passzpontosság21 %Párharc / megnyert5 / 2Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,52Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz32Passzpontosság30 %Párharc / megnyert5 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,45Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz47Passzpontosság40 %Párharc / megnyert7 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Gól1Gólpassz0Értékelés7,37Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz51Passzpontosság45 %Párharc / megnyert8 / 2Csel / sikeres4 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Romania–Sweden

KezdőD · 36 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,74Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz23Passzpontosság18 %Párharc / megnyert5 / 4Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–1
Sweden–Poland

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,93Kulcspassz4Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz45Passzpontosság34 %Párharc / megnyert7 / 5Csel / sikeres1 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Sweden–Romania

KezdőD · 27 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,43Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz16Passzpontosság14 %Párharc / megnyert2 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,05Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz33Passzpontosság27 %Párharc / megnyert6 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–0
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,19Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz58Passzpontosság48 %Párharc / megnyert9 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–3
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–5
HEBC–Borussia Dortmund

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–0
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–2
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap180 perc2 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap524 perc8 pályára lépés · 5 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap857 perc19 pályára lépés · 9 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó9 értékelt meccs · szórás: 2,10
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55344000,006,441,573,14
Utolsó 1010560100,165,861,292,41
Utolsó 2019857100,116,031,262,31
Hazai10 meccs
474perc1gól0gólpassz6,57értékelés
Idegenbeli9 meccs
383perc0gól0gólpassz5,40értékelés
Kezdőként19 meccs
857perc1gól0gólpassz6,03értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 0,02026. 10. 02.
  2. 6,72026. 10. 05.
  3. 7,42026. 10. 09.
  4. 6,52026. 10. 14.
  5. –2026. 10. 17.
  6. 6,52026. 10. 20.
  7. 6,52026. 10. 24.
  8. 6,42026. 10. 27.
  9. 6,62026. 10. 31.
  10. 6,22026. 11. 04.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés4 pályára lépés · 267 perc 14 nap alatt · legutóbb 4,1 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között4,1 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap2 meccs
180 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap4 meccs
267 perc4 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap8 meccs
524 perc8 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
857,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,11 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K10.02.0′
  2. K10.05.36′
  3. K10.09.90′
  4. K10.14.90′
  5. K10.17.–
  6. K10.20.77′
  7. K10.24.68′
  8. K10.27.19′
  9. K10.31.90′
  10. K11.04.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
344perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,44értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
560perc1gól0gólpassz0,16G+GP / 905,86értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc344
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,44

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc161/2120,00
Gólpassz / 90 perc159/2120,00
Átlagértékelés119/2126,40

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.