Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
J. Jones
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

J. Jones

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés7Lefedett pályára lépés
Játékperc18326,1 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,154 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonBromleyLeague One · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex22,9/10090% adatlefedettség
FormaJavuló formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
6 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
85,70 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
4
Kaput talál
2
Lövés pontossága
50 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
49
Passzpontosság
12,70 %
Kulcspassz
3
Kulcspassz / 90
1,48
Sikeres csel
1
Cselezési siker
50 %

Védekezés és párharc

Szerelés
4
Labdaszerzés
1
Védőakció / 90
2,46
Megnyert párharc
8
Párharcsiker
47,10 %
Kiharcolt szabálytalanság
2
Elkövetett szabálytalanság
2

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
183 perc
Átlagértékelés
6,15
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,582026. 10. 27.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

3 játékos–csapat–szezon
League One2026Bromley · Támadó
22,9index / 100
Meccs5 Kezdő4 Perc74 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,41 Passzpontosság13 %
90% adatlefedettségStabil forma
EFL Trophy2026Bromley · Középpályás
37,1index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc64 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,23 Passzpontosság15 %
82% adatlefedettségStabil forma
EFL Trophy2026Crawley Town · Középpályás
16,4index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc45 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés5,54 Passzpontosság3 %
82% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

8 helyi sor
Idegenbeli3–2
Wigan–Bromley

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli4–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,58Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz11Passzpontosság10 %Párharc / megnyert3 / 2Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Bromley–Peterborough

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–4
Bromley–Leicester

Csereként beálltF · 45 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,24Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz16Passzpontosság15 %Párharc / megnyert1 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Stockport County–Bromley

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–1
Mansfield Town–Bromley

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai4–0
Crawley Town–Bromley

KezdőM · 45 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,54Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 2Passz5Passzpontosság3 %Párharc / megnyert10 / 4Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–1
Bromley–Brentford U21

KezdőM · 64 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,23Kulcspassz2Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz17Passzpontosság15 %Párharc / megnyert3 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap29 perc2 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap119 perc6 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap183 perc7 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó4 értékelt meccs · szórás: 0,38
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 5574000,006,411,221,22
Utolsó 107183000,006,151,482,46
Utolsó 207183000,006,151,482,46
Hazai4 meccs
154perc0gól0gólpassz6,00értékelés
Idegenbeli3 meccs
29perc0gól0gólpassz6,58értékelés
Kezdőként6 meccs
138perc0gól0gólpassz6,12értékelés
Csereként1 meccs
45perc0gól0gólpassz6,24értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 7 értékelt pályára lépés
  1. 6,22026. 09. 22.
  2. 5,52026. 10. 06.
  3. –2026. 10. 17.
  4. 6,22026. 10. 20.
  5. –2026. 10. 24.
  6. 6,62026. 10. 27.
  7. –2026. 10. 31.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot3 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 29 perc 14 nap alatt · legutóbb 3,8 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között3,8 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
29 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap5 meccs
74 perc4 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
5 folyamatos pályára lépés
  1. K09.22.64′
  2. K10.06.45′
  3. N10.10.–
  4. K10.17.–
  5. C10.20.45′
  6. K10.24.–
  7. K10.27.29′
  8. K10.31.–
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
74perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,41értékelés
Utolsó 10 pályára lépés7 meccses minta
183perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,15értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc74
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,41

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.