Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
L. Stankovski
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

L. Stankovski

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés4Lefedett pályára lépés
Játékperc13634,0 perc/meccs
Gól + gólpassz10,66 / 90 perc
Átlagértékelés6,314 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonKolos KovalivkaPremier League · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex54,3/10082% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 4 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
4 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
5 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
0
Gól / 90
0,66
Gólpassz / 90
0
Lövés
1
Kaput talál
0
Lövés pontossága
0 %
Gólkonverzió
100 %

Passz és kreativitás

Passz
26
Passzpontosság
8,50 %
Kulcspassz
2
Kulcspassz / 90
1,32
Sikeres csel
2
Cselezési siker
33,30 %

Védekezés és párharc

Szerelés
0
Labdaszerzés
2
Védőakció / 90
1,32
Megnyert párharc
4
Párharcsiker
33,30 %
Kiharcolt szabálytalanság
0
Elkövetett szabálytalanság
2

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
136 perc
Átlagértékelés
6,31
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,902026. 10. 23.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Premier League2026Kolos Kovalivka · Középpályás
54,3index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc78 Gól1 Gólpassz0 G+GP / 901,15 Értékelés7,90 Passzpontosság0 %
82% adatlefedettségStabil forma
Nemzetek Ligája2026FYR Macedonia · Középpályás
30,9index / 100
Meccs3 Kezdő3 Perc58 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés5,78 Passzpontosság8,50 %
86% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

9 helyi sor
Hazai–
Kolos Kovalivka–Polessya

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–2
Gól1Gólpassz0Értékelés7,90Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Shakhtar Donetsk–Kolos Kovalivka

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–1
Kolos Kovalivka–Epitsentr Dunayivtsi

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli3–0
Gól0Gólpassz0Értékelés5,51Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz3Passzpontosság1 %Párharc / megnyert4 / 0Csel / sikeres3 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–2
FYR Macedonia–Scotland

KezdőM · 31 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,89Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz9Passzpontosság7 %Párharc / megnyert3 / 0Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
Slovenia–FYR Macedonia

KezdőM · 19 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,94Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz14Passzpontosság11 %Párharc / megnyert5 / 4Csel / sikeres2 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–3
Kudrivka–Kolos Kovalivka

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–0
Kolos Kovalivka–Obolon'-Brovar

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap– perc0 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap117 perc3 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap136 perc4 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó4 értékelt meccs · szórás: 0,93
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 54136100,666,311,321,32
Utolsó 104136100,666,311,321,32
Utolsó 204136100,666,311,321,32
Hazai1 meccs
31perc0gól0gólpassz5,89értékelés
Idegenbeli3 meccs
105perc1gól0gólpassz6,45értékelés
Kezdőként4 meccs
136perc1gól0gólpassz6,31értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 4 értékelt pályára lépés
  1. 5,92026. 09. 29.
  2. 5,92026. 10. 03.
  3. 5,52026. 10. 06.
  4. 7,92026. 10. 23.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapotVegyes közelmúltbeli szerepAz utolsó lefedett pályára lépés: 2026-10-23.
14 napos meccsterhelésNincs elég adatA 14 napos ablakban nincs lefedett játékperc.
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között16,6 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
30 nap1 meccs
78 perc1 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
136,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
0 folyamatos pályára lépés
  1. N08.28.–
  2. N09.20.–
  3. K09.29.19′
  4. K10.03.31′
  5. K10.06.8′
  6. N10.10.–
  7. N10.17.–
  8. K10.23.78′
  9. N11.01.–
Utolsó 5 pályára lépés4 meccses minta
136perc1gól0gólpassz0,66G+GP / 906,31értékelés
Utolsó 10 pályára lépés4 meccses minta
136perc1gól0gólpassz0,66G+GP / 906,31értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc117
Gól1
Gólpassz0
Átlagértékelés6,43

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.