Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
D. Dike
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

D. Dike

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés14Lefedett pályára lépés
Játékperc47333,8 perc/meccs
Gól + gólpassz30,57 / 90 perc
Átlagértékelés6,5211 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonOrlando City SCMajor League Soccer · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex47,4/100100% adatlefedettség
FormaJavuló formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
12 meccs
Csereként beállt
2 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
85,70 %
Nem lépett pályára
2 nevezés

Támadójáték

Gól
2
Gólpassz
1
Gól / 90
0,38
Gólpassz / 90
0,19
Lövés
11
Kaput talál
4
Lövés pontossága
36,40 %
Gólkonverzió
18,20 %

Passz és kreativitás

Passz
99
Passzpontosság
7,30 %
Kulcspassz
3
Kulcspassz / 90
0,57
Sikeres csel
0
Cselezési siker
0 %

Védekezés és párharc

Szerelés
4
Labdaszerzés
1
Védőakció / 90
0,95
Megnyert párharc
39
Párharcsiker
48,10 %
Kiharcolt szabálytalanság
14
Elkövetett szabálytalanság
5

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
473 perc
Átlagértékelés
6,52
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,892026. 10. 15.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Major League Soccer2026Orlando City SC · Támadó
47,4index / 100
Meccs13 Kezdő11 Perc473 Gól2 Gólpassz1 G+GP / 900,57 Értékelés6,52 Passzpontosság7,30 %
100% adatlefedettségJavuló forma
Leagues Cup2026Orlando City SC · Támadó
5,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
17% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

16 helyi sor
Idegenbeli4–0
Charlotte–Orlando City SC

KezdőF · 17 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,23Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz1Passzpontosság0 %Párharc / megnyert4 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,45Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz3Passzpontosság1 %Párharc / megnyert8 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz3Passzpontosság1 %Párharc / megnyert4 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai4–1
Orlando City SC–DC United

KezdőF · 70 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz19Passzpontosság10 %Párharc / megnyert16 / 10Csel / sikeres2 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–3
Gól1Gólpassz0Értékelés7,89Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz7Passzpontosság6 %Párharc / megnyert6 / 5Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,73Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz8Passzpontosság7 %Párharc / megnyert3 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli4–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,04Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz15Passzpontosság8 %Párharc / megnyert14 / 5Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli4–2
New England Revolution–Orlando City SC

Csereként beálltF · 30 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés6,30Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz5Passzpontosság4 %Párharc / megnyert1 / –Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–0
Gól0Gólpassz1Értékelés6,34Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz4Passzpontosság2 %Párharc / megnyert5 / 1Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–3
Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Orlando City SC–San Diego

KezdőF · 66 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,27Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz8Passzpontosság5 %Párharc / megnyert8 / 4Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–3
Gól1Gólpassz0Értékelés7,30Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz15Passzpontosság10 %Párharc / megnyert7 / 4Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Orlando City SC–Real Salt Lake

Csereként beálltF · 45 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés5,90Kulcspassz1Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz11Passzpontosság8 %Párharc / megnyert5 / 1Csel / sikeres1 / –Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Orlando City SC–Chicago Fire

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Orlando City SC–FC Cincinnati

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–2
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap38 perc3 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap159 perc6 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap473 perc14 pályára lépés · 5 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó10 értékelt meccs · szórás: 2,66
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55131100,695,370,002,06
Utolsó 1010303110,595,230,300,89
Utolsó 2014473210,575,520,570,95
Hazai7 meccs
241perc0gól1gólpassz5,26értékelés
Idegenbeli7 meccs
232perc2gól0gólpassz5,74értékelés
Kezdőként12 meccs
398perc2gól1gólpassz5,41értékelés
Csereként2 meccs
75perc–gól0gólpassz6,10értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 0,02026. 09. 10.
  2. 6,32026. 09. 13.
  3. 6,32026. 09. 20.
  4. 6,02026. 09. 27.
  5. 6,72026. 10. 11.
  6. 7,92026. 10. 15.
  7. 6,32026. 10. 18.
  8. 0,02026. 10. 25.
  9. 6,52026. 10. 29.
  10. 6,22026. 10. 31.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot7 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 38 perc 14 nap alatt · legutóbb 2,7 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között2,7 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap2 meccs
31 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
38 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap6 meccs
159 perc6 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
157,7 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K09.10.0′
  2. K09.13.25′
  3. C09.20.30′
  4. K09.27.89′
  5. K10.11.28′
  6. K10.15.23′
  7. K10.18.70′
  8. K10.25.7′
  9. K10.29.14′
  10. K10.31.17′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
131perc1gól0gólpassz0,69G+GP / 905,37értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
303perc1gól1gólpassz0,59G+GP / 905,23értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc131
Gól1
Gólpassz0
Átlagértékelés5,37

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc65/1580,38
Gólpassz / 90 perc61/1580,19
Átlagértékelés122/1585,52

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.