Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
T. Gray
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

T. Gray

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés15Lefedett pályára lépés
Játékperc84756,5 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,7010 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonNew York City FCMajor League Soccer · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex48,5/100100% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
15 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
9 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
2 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
3
Kaput talál
1
Lövés pontossága
33,30 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
537
Passzpontosság
52,20 %
Kulcspassz
8
Kulcspassz / 90
0,85
Sikeres csel
5
Cselezési siker
62,50 %

Védekezés és párharc

Szerelés
14
Labdaszerzés
13
Védőakció / 90
2,87
Megnyert párharc
35
Párharcsiker
60,30 %
Kiharcolt szabálytalanság
11
Elkövetett szabálytalanság
11

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,11

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
847 perc
Átlagértékelés
6,70
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,312026. 10. 18.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

3 játékos–csapat–szezon
Major League Soccer2026New York City FC · Védő
48,5index / 100
Meccs13 Kezdő13 Perc847 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,70 Passzpontosság52,20 %
100% adatlefedettségStabil forma
Leagues Cup2026New York City FC · Védő
–index / 100
Meccs0 Kezdő0 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
0% adatlefedettségStabil forma
CONCACAF Nations League2025Jamaica · Védő
5,0index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc0 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság0 %
59% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

17 helyi sor
Hazai1–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,64Kulcspassz0Szerelés4Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz62Passzpontosság52 %Párharc / megnyert9 / 7Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,11Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz44Passzpontosság33 %Párharc / megnyert11 / 6Csel / sikeres3 / 2Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
Gól0Gólpassz0Értékelés7,19Kulcspassz3Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz60Passzpontosság54 %Párharc / megnyert5 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Gól0Gólpassz0Értékelés7,31Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz102Passzpontosság94 %Párharc / megnyert5 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,98Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz50Passzpontosság46 %Párharc / megnyert4 / 0Csel / sikeres2 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,91Kulcspassz2Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz48Passzpontosság37 %Párharc / megnyert6 / 6Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–1
Jamaica–Honduras

KezdőD · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–2
Jamaica–Guatemala

KezdőD · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–1
Gól–Gólpassz–Értékelés6,30Kulcspassz1Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz53Passzpontosság40 %Párharc / megnyert5 / 3Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,72Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz57Passzpontosság44 %Párharc / megnyert2 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,66Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz44Passzpontosság36 %Párharc / megnyert9 / 5Csel / sikeres3 / 3Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Toronto FC–New York City FC

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–1
Gól–Gólpassz–Értékelés6,20Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz17Passzpontosság14 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–3
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–2
New York City FC–Necaxa

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap270 perc3 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap540 perc6 pályára lépés · 6 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap847 perc15 pályára lépés · 9 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó10 értékelt meccs · szórás: 2,73
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55450000,006,850,803,40
Utolsó 1010723000,005,421,002,99
Utolsó 2015847000,005,160,852,87
Hazai9 meccs
453perc0gól0gólpassz4,13értékelés
Idegenbeli6 meccs
394perc0gól0gólpassz6,80értékelés
Kezdőként15 meccs
847perc0gól0gólpassz5,16értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 6,72026. 09. 13.
  2. 6,32026. 09. 19.
  3. 0,02026. 09. 26.
  4. 0,02026. 09. 29.
  5. 6,92026. 10. 10.
  6. 7,02026. 10. 15.
  7. 7,32026. 10. 18.
  8. 7,22026. 10. 25.
  9. 6,12026. 10. 29.
  10. 6,62026. 10. 31.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 270 perc 14 nap alatt · legutóbb 2,8 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között2,8 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap2 meccs
180 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
270 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap6 meccs
540 perc6 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,11 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K09.13.90′
  2. K09.19.93′
  3. K09.26.0′
  4. K09.29.0′
  5. K10.10.90′
  6. K10.15.90′
  7. K10.18.90′
  8. K10.25.90′
  9. K10.29.90′
  10. K10.31.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
450perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,85értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
723perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 905,42értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc450
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,85

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc139/2140,00
Gólpassz / 90 perc143/2140,00
Átlagértékelés104/2146,09

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.