Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
J. Stark
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

J. Stark

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés9Lefedett pályára lépés
Játékperc51557,2 perc/meccs
Gól + gólpassz20,35 / 90 perc
Átlagértékelés7,236 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonFC VaduzSuper League · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex61,0/10096% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
9 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
3 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
1
Gól / 90
0,17
Gólpassz / 90
0,17
Lövés
5
Kaput talál
2
Lövés pontossága
40 %
Gólkonverzió
20 %

Passz és kreativitás

Passz
292
Passzpontosság
44,80 %
Kulcspassz
7
Kulcspassz / 90
1,22
Sikeres csel
2
Cselezési siker
50 %

Védekezés és párharc

Szerelés
11
Labdaszerzés
8
Védőakció / 90
3,32
Megnyert párharc
25
Párharcsiker
49 %
Kiharcolt szabálytalanság
5
Elkövetett szabálytalanság
9

Fegyelem

Sárga lap
3
Piros lap
0
Lap / 90
0,52

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
515 perc
Átlagértékelés
7,23
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés82026. 10. 11.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat2egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Super League2026FC Vaduz · Középpályás
61,0index / 100
Meccs8 Kezdő8 Perc515 Gól1 Gólpassz1 G+GP / 900,35 Értékelés7,23 Passzpontosság44,80 %
96% adatlefedettségStabil forma
Konferencia-liga2026FC Vaduz · Középpályás
5,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
17% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

9 helyi sor
Idegenbeli2–2
Grasshoppers–FC Vaduz

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,33Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz72Passzpontosság66 %Párharc / megnyert12 / 3Csel / sikeres1 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Servette FC–FC Vaduz

KezdőM · 73 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,98Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz38Passzpontosság32 %Párharc / megnyert6 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai3–0
FC Vaduz–FC Basel 1893

KezdőM · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés8Kulcspassz2Szerelés4Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz52Passzpontosság43 %Párharc / megnyert10 / 6Csel / sikeres2 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
FC Zurich–FC Vaduz

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–1
FC Vaduz–Lausanne

KezdőM · 87 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés7,70Kulcspassz4Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz44Passzpontosság38 %Párharc / megnyert5 / 3Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
FC Luzern–FC Vaduz

KezdőM · 90 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,67Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz55Passzpontosság45 %Párharc / megnyert7 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai5–2
FC Vaduz–Grasshoppers

KezdőM · 85 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés7,70Kulcspassz–Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz31Passzpontosság24 %Párharc / megnyert11 / 7Csel / sikeres–Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli4–2
BSC Young Boys–FC Vaduz

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–2
FC Vaduz–Inter Turku

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap90 perc1 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap253 perc3 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap515 perc9 pályára lépés · 5 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó6 értékelt meccs · szórás: 0,77
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55340010,267,001,853,71
Utolsó 109515110,357,231,223,32
Utolsó 209515110,357,231,223,32
Hazai4 meccs
262perc0gól1gólpassz7,80értékelés
Idegenbeli5 meccs
253perc1gól0gólpassz6,66értékelés
Kezdőként9 meccs
515perc1gól1gólpassz7,23értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 9 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 13.
  2. –2026. 08. 23.
  3. 7,72026. 08. 30.
  4. 7,72026. 09. 02.
  5. 7,72026. 09. 05.
  6. –2026. 09. 13.
  7. 8,02026. 10. 11.
  8. 6,02026. 10. 24.
  9. 6,32026. 10. 31.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot9 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 163 perc 14 nap alatt · legutóbb 7,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között7,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
163 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap3 meccs
253 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
257,5 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,52 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
9 folyamatos pályára lépés
  1. K08.13.–
  2. K08.23.–
  3. K08.30.85′
  4. K09.02.90′
  5. K09.05.87′
  6. K09.13.–
  7. K10.11.90′
  8. K10.24.73′
  9. K10.31.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
340perc0gól1gólpassz0,26G+GP / 907,00értékelés
Utolsó 10 pályára lépés9 meccses minta
515perc1gól1gólpassz0,35G+GP / 907,23értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc340
Gól0
Gólpassz1
Átlagértékelés7,00

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc28/800,17
Gólpassz / 90 perc23/800,17
Átlagértékelés5/807,23

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.