Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
O. Larraz
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

O. Larraz

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés15Lefedett pályára lépés
Játékperc92961,9 perc/meccs
Gól + gólpassz50,48 / 90 perc
Átlagértékelés6,7313 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonVancouver WhitecapsMajor League Soccer · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex66,3/100100% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
15 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
2 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
4
Gól / 90
0,10
Gólpassz / 90
0,39
Lövés
11
Kaput talál
4
Lövés pontossága
36,40 %
Gólkonverzió
9,10 %

Passz és kreativitás

Passz
445
Passzpontosság
34,70 %
Kulcspassz
16
Kulcspassz / 90
1,55
Sikeres csel
6
Cselezési siker
54,50 %

Védekezés és párharc

Szerelés
28
Labdaszerzés
15
Védőakció / 90
4,17
Megnyert párharc
49
Párharcsiker
53,30 %
Kiharcolt szabálytalanság
10
Elkövetett szabálytalanság
15

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,10

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
929 perc
Átlagértékelés
6,73
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,202026. 10. 11.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat2egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Major League Soccer2026Vancouver Whitecaps · Középpályás
66,3index / 100
Meccs15 Kezdő15 Perc929 Gól1 Gólpassz4 G+GP / 900,48 Értékelés6,73 Passzpontosság34,70 %
100% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

15 helyi sor
Hazai5–1
Gól0Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz58Passzpontosság53 %Párharc / megnyert6 / 5Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai4–1
Gól0Gólpassz1Értékelés7,03Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz42Passzpontosság35 %Párharc / megnyert5 / 1Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,14Kulcspassz0Szerelés5Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz22Passzpontosság19 %Párharc / megnyert11 / 7Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,33Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz7Passzpontosság5 %Párharc / megnyert2 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,32Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 0Passz28Passzpontosság25 %Párharc / megnyert6 / 4Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Gól1Gólpassz0Értékelés8,20Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 2Passz48Passzpontosság44 %Párharc / megnyert4 / 3Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–1
Gól0Gólpassz1Értékelés6,52Kulcspassz2Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz49Passzpontosság41 %Párharc / megnyert9 / 5Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–3
Gól0Gólpassz0Értékelés6,74Kulcspassz4Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz51Passzpontosság45 %Párharc / megnyert9 / 3Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–3
Gól–Gólpassz1Értékelés6,70Kulcspassz2Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz32Passzpontosság24 %Párharc / megnyert9 / 2Csel / sikeres1 / –Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,24Kulcspassz0Szerelés4Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz30Passzpontosság26 %Párharc / megnyert13 / 5Csel / sikeres1 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai3–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,42Kulcspassz1Szerelés4Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz34Passzpontosság28 %Párharc / megnyert7 / 5Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–3
Gól0Gólpassz0Értékelés6,40Kulcspassz3Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz18Passzpontosság14 %Párharc / megnyert6 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–3
Gól–Gólpassz1Értékelés7,20Kulcspassz1Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz26Passzpontosság23 %Párharc / megnyert5 / 3Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–2
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap157 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap495 perc7 pályára lépés · 5 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap929 perc15 pályára lépés · 10 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó10 értékelt meccs · szórás: 0,59
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55317010,286,600,854,83
Utolsó 1010734130,496,741,354,17
Utolsó 2015929140,486,731,554,17
Hazai7 meccs
439perc0gól1gólpassz6,67értékelés
Idegenbeli8 meccs
490perc1gól3gólpassz6,77értékelés
Kezdőként15 meccs
929perc1gól4gólpassz6,73értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 6,22026. 09. 14.
  2. 6,72026. 09. 20.
  3. 6,72026. 09. 27.
  4. 6,52026. 10. 07.
  5. 8,22026. 10. 11.
  6. 6,32026. 10. 15.
  7. 6,32026. 10. 18.
  8. 6,12026. 10. 25.
  9. 7,02026. 10. 29.
  10. 7,22026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 231 perc 14 nap alatt · legutóbb 3,8 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között3,8 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
231 perc3 kezdés · 1 gólhozzájárulás
30 nap6 meccs
406 perc6 kezdés · 2 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
185,8 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,10 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K09.14.64′
  2. K09.20.90′
  3. K09.27.85′
  4. K10.07.89′
  5. K10.11.89′
  6. K10.15.77′
  7. K10.18.9′
  8. K10.25.74′
  9. K10.29.67′
  10. K11.01.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
317perc0gól1gólpassz0,28G+GP / 906,60értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
734perc1gól3gólpassz0,49G+GP / 906,74értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc317
Gól0
Gólpassz1
Átlagértékelés6,60

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc97/2620,10
Gólpassz / 90 perc43/2620,39
Átlagértékelés81/2626,73

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.