Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
N. Zalewski
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

N. Zalewski

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés18Lefedett pályára lépés
Játékperc85747,6 perc/meccs
Gól + gólpassz60,63 / 90 perc
Átlagértékelés6,7914 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonPolandNemzetek Ligája · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex56,0/10088% adatlefedettség
FormaJavuló formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
16 meccs
Csereként beállt
2 meccs
Végigjátszott
3 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
88,90 %
Nem lépett pályára
3 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
5
Gól / 90
0,11
Gólpassz / 90
0,53
Lövés
10
Kaput talál
4
Lövés pontossága
40 %
Gólkonverzió
10 %

Passz és kreativitás

Passz
415
Passzpontosság
31,40 %
Kulcspassz
23
Kulcspassz / 90
2,42
Sikeres csel
12
Cselezési siker
41,40 %

Védekezés és párharc

Szerelés
16
Labdaszerzés
18
Védőakció / 90
3,57
Megnyert párharc
54
Párharcsiker
47,40 %
Kiharcolt szabálytalanság
24
Elkövetett szabálytalanság
14

Fegyelem

Sárga lap
2
Piros lap
0
Lap / 90
0,21

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
857 perc
Átlagértékelés
6,79
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,802026. 10. 29.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen21 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat2egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

5 játékos–csapat–szezon
Nemzetek Ligája2026Poland · Középpályás
56,0index / 100
Meccs4 Kezdő4 Perc324 Gól0 Gólpassz2 G+GP / 900,56 Értékelés6,70 Passzpontosság35,20 %
88% adatlefedettségStabil forma
Serie A2026Atalanta · Középpályás
61,0index / 100
Meccs8 Kezdő6 Perc292 Gól1 Gólpassz3 G+GP / 901,23 Értékelés6,70 Passzpontosság28,30 %
96% adatlefedettségJavuló forma
Konferencia-liga2026Atalanta · Támadó
38,2index / 100
Meccs4 Kezdő4 Perc241 Gól– Gólpassz0 G+GP / 90– Értékelés7,13 Passzpontosság29,50 %
88% adatlefedettségStabil forma
Klub felkészülési mérkőzések2026Atalanta · Játékos
5,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
17% adatlefedettségStabil forma
Serie A2025Atalanta · Középpályás
5,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
17% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

20 helyi sor
Hazai0–3
Atalanta–Parma

KezdőM · 76 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,67Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz54Passzpontosság44 %Párharc / megnyert10 / 4Csel / sikeres3 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
Fiorentina–Atalanta

KezdőM · 84 perc

Gól1Gólpassz1Értékelés8,80Kulcspassz1Szerelés6Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz34Passzpontosság31 %Párharc / megnyert14 / 9Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai4–4
Atalanta–Frosinone

Csereként beálltM · 28 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,70Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz14Passzpontosság9 %Párharc / megnyert6 / 2Csel / sikeres3 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
Ajax–Atalanta

KezdőM · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz2Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / –Passz35Passzpontosság25 %Párharc / megnyert10 / 5Csel / sikeres2 / –Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–2
AC Milan–Atalanta

KezdőM · 31 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés6,01Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz15Passzpontosság14 %Párharc / megnyert4 / 1Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–1
Atalanta–Pafos

KezdőM · 67 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés7,60Kulcspassz1Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz43Passzpontosság39 %Párharc / megnyert7 / 5Csel / sikeres1 / –Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–1
Atalanta–Venezia

KezdőM · 14 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,26Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz1Passzpontosság1 %Párharc / megnyert3 / 1Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,08Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz37Passzpontosság29 %Párharc / megnyert11 / 5Csel / sikeres4 / 2Lap1 sárga · 0 piros
Hazai6–0
Poland–Romania

KezdőM · 78 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés7,70Kulcspassz5Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz55Passzpontosság41 %Párharc / megnyert14 / 5Csel / sikeres5 / 3Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–1
Sweden–Poland

KezdőF · 90 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés7,04Kulcspassz3Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz46Passzpontosság40 %Párharc / megnyert10 / 6Csel / sikeres3 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–0
Gól0Gólpassz0Értékelés5,96Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz34Passzpontosság26 %Párharc / megnyert7 / 4Csel / sikeres3 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
Juventus–Atalanta

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Atalanta–Cagliari

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
AS Roma–Atalanta

KezdőM · 24 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,59Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz9Passzpontosság6 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Atalanta–Bologna

Csereként beálltM · 35 perc

Gól–Gólpassz1Értékelés6,90Kulcspassz1Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz14Passzpontosság12 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Hapoel Tel Aviv–Atalanta

KezdőF · 84 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz3Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz24Passzpontosság19 %Párharc / megnyert14 / 5Csel / sikeres1 / –Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Atalanta–Sassuolo

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–0
Atalanta–Hapoel Tel Aviv

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–0
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–1
Fiorentina–Atalanta

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap160 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap480 perc8 pályára lépés · 5 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap857 perc17 pályára lépés · 9 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó10 értékelt meccs · szórás: 0,82
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55309120,877,022,045,24
Utolsó 1010648140,696,982,503,47
Utolsó 2017857150,636,792,423,57
Hazai10 meccs
364perc0gól2gólpassz6,83értékelés
Idegenbeli7 meccs
493perc1gól3gólpassz6,76értékelés
Kezdőként15 meccs
794perc1gól4gólpassz6,79értékelés
Csereként2 meccs
63perc0gól1gólpassz6,80értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 7,02026. 09. 28.
  2. 7,72026. 10. 02.
  3. 6,12026. 10. 05.
  4. 6,32026. 10. 12.
  5. 7,62026. 10. 15.
  6. 6,02026. 10. 18.
  7. 6,92026. 10. 22.
  8. 6,72026. 10. 25.
  9. 8,82026. 10. 29.
  10. 6,72026. 11. 02.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 folyamatos pályára lépésKezdőként vagy csereként a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés4 pályára lépés · 278 perc 14 nap alatt · legutóbb 4,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között4,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap2 meccs
160 perc2 kezdés · 2 gólhozzájárulás
14 nap4 meccs
278 perc3 kezdés · 2 gólhozzájárulás
30 nap7 meccs
390 perc6 kezdés · 3 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
142,8 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,21 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K09.28.90′
  2. K10.02.78′
  3. K10.05.90′
  4. K10.12.14′
  5. K10.15.67′
  6. K10.18.31′
  7. K10.22.90′
  8. C10.25.28′
  9. K10.29.84′
  10. K11.02.76′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
309perc1gól2gólpassz0,87G+GP / 907,02értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
648perc1gól4gólpassz0,69G+GP / 906,98értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc309
Gól1
Gólpassz2
Átlagértékelés7,02

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc35/1540,31
Gólpassz / 90 perc1/1540,92
Átlagértékelés63/1546,70

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.