Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
J. Pendant
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

J. Pendant

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés8Lefedett pályára lépés
Játékperc40550,6 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,475 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonCông An Nhân DânV.League 1 · 2027
PosztJátékos
Teljesítményindex5,0/10019% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
8 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
4 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
4
Kaput talál
0
Lövés pontossága
0 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
190
Passzpontosság
32,80 %
Kulcspassz
7
Kulcspassz / 90
1,56
Sikeres csel
6
Cselezési siker
54,50 %

Védekezés és párharc

Szerelés
11
Labdaszerzés
8
Védőakció / 90
4,22
Megnyert párharc
23
Párharcsiker
47,90 %
Kiharcolt szabálytalanság
4
Elkövetett szabálytalanság
2

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
405 perc
Átlagértékelés
6,47
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,672026. 10. 27.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

3 játékos–csapat–szezon
V.League 12027Công An Nhân Dân · Játékos
5,0index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
19% adatlefedettségStabil forma
AFC Champions League Elite2026Công An Nhân Dân · Védő
41,2index / 100
Meccs3 Kezdő3 Perc270 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,46 Passzpontosság34,70 %
86% adatlefedettségStabil forma
FIFA Asean Cup2026Vietnam · Védő
37,9index / 100
Meccs3 Kezdő3 Perc135 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,48 Passzpontosság29,50 %
86% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

8 helyi sor
Hazai0–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,22Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz43Passzpontosság35 %Párharc / megnyert7 / 3Csel / sikeres3 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–3
Gól0Gólpassz0Értékelés6,67Kulcspassz3Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz28Passzpontosság23 %Párharc / megnyert10 / 3Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,49Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz49Passzpontosság41 %Párharc / megnyert6 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Malaysia–Vietnam

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai4–2
Vietnam–Pakistan

KezdőM · 45 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,55Kulcspassz0Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz32Passzpontosság29 %Párharc / megnyert11 / 6Csel / sikeres3 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
Thailand–Vietnam

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,40Kulcspassz2Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz38Passzpontosság30 %Párharc / megnyert14 / 9Csel / sikeres3 / 3Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–3
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–0
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap90 perc1 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap270 perc4 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap405 perc8 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásKiegyensúlyozott5 értékelt meccs · szórás: 0,15
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55315000,006,481,434,57
Utolsó 108405000,006,471,564,22
Utolsó 208405000,006,471,564,22
Hazai4 meccs
225perc0gól0gólpassz6,42értékelés
Idegenbeli4 meccs
180perc0gól0gólpassz6,54értékelés
Kezdőként8 meccs
405perc0gól0gólpassz6,47értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 8 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 09. 05.
  2. –2026. 09. 20.
  3. 6,42026. 09. 29.
  4. 6,62026. 10. 02.
  5. –2026. 10. 05.
  6. 6,52026. 10. 13.
  7. 6,72026. 10. 27.
  8. 6,22026. 11. 03.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot8 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés2 pályára lépés · 180 perc 14 nap alatt · legutóbb 7,1 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között7,1 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
180 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap3 meccs
270 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
8 folyamatos pályára lépés
  1. K09.05.–
  2. K09.20.–
  3. K09.29.90′
  4. K10.02.45′
  5. K10.05.–
  6. K10.13.90′
  7. K10.27.90′
  8. K11.03.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
315perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,48értékelés
Utolsó 10 pályára lépés8 meccses minta
405perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,47értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc315
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,48

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.