Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
N. Tella
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

N. Tella

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés7Lefedett pályára lépés
Játékperc29141,6 perc/meccs
Gól + gólpassz10,31 / 90 perc
Átlagértékelés6,777 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonBayer LeverkusenBundesliga · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex32,1/10086% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
5 meccs
Csereként beállt
2 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
71,40 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
0
Gól / 90
0,31
Gólpassz / 90
0
Lövés
14
Kaput talál
6
Lövés pontossága
42,90 %
Gólkonverzió
7,10 %

Passz és kreativitás

Passz
78
Passzpontosság
14,40 %
Kulcspassz
3
Kulcspassz / 90
0,93
Sikeres csel
4
Cselezési siker
50 %

Védekezés és párharc

Szerelés
4
Labdaszerzés
1
Védőakció / 90
1,55
Megnyert párharc
12
Párharcsiker
41,40 %
Kiharcolt szabálytalanság
3
Elkövetett szabálytalanság
3

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
291 perc
Átlagértékelés
6,77
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,502026. 08. 22.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

3 játékos–csapat–szezon
Bundesliga2026Bayer Leverkusen · Támadó
32,1index / 100
Meccs3 Kezdő2 Perc110 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,75 Passzpontosság7,20 %
86% adatlefedettségStabil forma
Német Kupa2026Bayer Leverkusen · Támadó
57,0index / 100
Meccs2 Kezdő1 Perc93 Gól1 Gólpassz0 G+GP / 900,97 Értékelés6,85 Passzpontosság22 %
84% adatlefedettségStabil forma
Európa-liga2026Bayer Leverkusen · Támadó
34,9index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc88 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,73 Passzpontosság12,10 %
84% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

7 helyi sor
Hazai5–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,19Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 2Passz28Passzpontosság24 %Párharc / megnyert10 / 3Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,70Kulcspassz–Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz11Passzpontosság7 %Párharc / megnyert6 / 4Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–2
OFI–Bayer Leverkusen

KezdőF · 26 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,57Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz7Passzpontosság6 %Párharc / megnyert1 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Bayer Leverkusen–SC Freiburg

Csereként beálltF · 31 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,70Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz10Passzpontosság9 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–4
Gól0Gólpassz0Értékelés6,89Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz15Passzpontosság15 %Párharc / megnyert5 / 2Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–4
Gól0Gólpassz0Értékelés6,84Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz4Passzpontosság3 %Párharc / megnyert4 / 2Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–4
SV Wehen–Bayer Leverkusen

Csereként beálltF · 25 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,50Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz3Passzpontosság3 %Párharc / megnyert1 / –Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap158 perc3 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap266 perc6 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap291 perc7 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó7 értékelt meccs · szórás: 0,37
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55251000,006,610,721,43
Utolsó 107291100,316,770,931,55
Utolsó 207291100,316,770,931,55
Hazai2 meccs
99perc0gól0gólpassz6,45értékelés
Idegenbeli5 meccs
192perc1gól0gólpassz6,90értékelés
Kezdőként5 meccs
235perc0gól0gólpassz6,64értékelés
Csereként2 meccs
56perc1gól0gólpassz7,10értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 7 értékelt pályára lépés
  1. 7,52026. 08. 22.
  2. 6,82026. 10. 10.
  3. 6,92026. 10. 15.
  4. 6,72026. 10. 18.
  5. 6,62026. 10. 22.
  6. 6,72026. 10. 25.
  7. 6,22026. 10. 28.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot3 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 132 perc 14 nap alatt · legutóbb 3,2 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között3,2 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
132 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap6 meccs
266 perc5 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
291,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
7 folyamatos pályára lépés
  1. C08.22.25′
  2. K10.10.15′
  3. K10.15.62′
  4. C10.18.31′
  5. K10.22.26′
  6. K10.25.64′
  7. K10.28.68′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
251perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,61értékelés
Utolsó 10 pályára lépés7 meccses minta
291perc1gól0gólpassz0,31G+GP / 906,77értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc251
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,61

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.