Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Everton Cebolinha
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Everton Cebolinha

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés10Lefedett pályára lépés
Játékperc55155,1 perc/meccs
Gól + gólpassz20,33 / 90 perc
Átlagértékelés6,648 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonSantosSerie A · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex52,7/10094% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
9 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
90 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
2
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0,33
Lövés
17
Kaput talál
4
Lövés pontossága
23,50 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
230
Passzpontosság
27,70 %
Kulcspassz
18
Kulcspassz / 90
2,94
Sikeres csel
16
Cselezési siker
48,50 %

Védekezés és párharc

Szerelés
9
Labdaszerzés
4
Védőakció / 90
2,12
Megnyert párharc
39
Párharcsiker
43,30 %
Kiharcolt szabálytalanság
11
Elkövetett szabálytalanság
11

Fegyelem

Sárga lap
2
Piros lap
0
Lap / 90
0,33

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
551 perc
Átlagértékelés
6,64
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,022026. 10. 03.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Serie A2026Santos · Középpályás
52,7index / 100
Meccs7 Kezdő7 Perc541 Gól0 Gólpassz1 G+GP / 900,17 Értékelés6,67 Passzpontosság28,30 %
94% adatlefedettségStabil forma
Serie A2026Flamengo · Támadó
47,7index / 100
Meccs3 Kezdő2 Perc10 Gól0 Gólpassz1 G+GP / 909 Értékelés6,47 Passzpontosság3 %
86% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

10 helyi sor
Idegenbeli2–1
RB Bragantino–Santos

KezdőM · 79 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz3Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál– / 0Passz39Passzpontosság31 %Párharc / megnyert9 / 4Csel / sikeres5 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–0
Santos–Palmeiras

KezdőM · 85 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,89Kulcspassz3Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz30Passzpontosság22 %Párharc / megnyert17 / 9Csel / sikeres8 / 4Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Santos–Bahia

KezdőM · 70 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,41Kulcspassz3Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz17Passzpontosság10 %Párharc / megnyert13 / 7Csel / sikeres3 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Fluminense–Santos

KezdőM · 72 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,70Kulcspassz1Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 0Passz32Passzpontosság31 %Párharc / megnyert13 / 5Csel / sikeres6 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Atletico-MG–Santos

KezdőM · 85 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,78Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz28Passzpontosság20 %Párharc / megnyert7 / 1Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Sao Paulo–Santos

KezdőM · 76 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés7,02Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz26Passzpontosság20 %Párharc / megnyert14 / 7Csel / sikeres4 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Santos–Cruzeiro

KezdőM · 74 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,98Kulcspassz5Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál8 / 2Passz52Passzpontosság43 %Párharc / megnyert15 / 6Csel / sikeres5 / 4Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Remo–Flamengo

KezdőF · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Flamengo–Mirassol

KezdőF · 8 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,47Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz4Passzpontosság4 %Párharc / megnyert1 / 0Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–0
Flamengo–Botafogo

Csereként beálltF · 2 perc

Gól–Gólpassz1Értékelés–Kulcspassz1Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz2Passzpontosság1 %Párharc / megnyert1 / –Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap164 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap391 perc5 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap551 perc10 pályára lépés · 6 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó9 értékelt meccs · szórás: 2,12
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55391000,006,542,532,53
Utolsó 1010551020,335,912,942,12
Utolsó 2010551020,335,912,942,12
Hazai5 meccs
239perc0gól1gólpassz6,69értékelés
Idegenbeli5 meccs
312perc0gól1gólpassz5,28értékelés
Kezdőként9 meccs
549perc0gól1gólpassz5,91értékelés
Csereként1 meccs
2perc–gól1gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 30.
  2. 6,52026. 09. 03.
  3. 0,02026. 09. 06.
  4. 7,02026. 09. 13.
  5. 7,02026. 10. 03.
  6. 5,82026. 10. 11.
  7. 6,72026. 10. 18.
  8. 6,42026. 10. 25.
  9. 6,92026. 10. 28.
  10. 6,92026. 11. 03.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot9 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 234 perc 14 nap alatt · legutóbb 5,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között5,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
79 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
234 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap5 meccs
391 perc5 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
275,5 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,33 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. C08.30.2′
  2. K09.03.8′
  3. K09.06.0′
  4. K09.13.74′
  5. K10.03.76′
  6. K10.11.85′
  7. K10.18.72′
  8. K10.25.70′
  9. K10.28.85′
  10. K11.03.79′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
391perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,54értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
551perc0gól2gólpassz0,33G+GP / 905,91értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc391
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,54

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc91/1770,00
Gólpassz / 90 perc49/1770,17
Átlagértékelés61/1776,67

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.