Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonCongoAfrica Cup of Nations - Qualification · 2027
PosztVédőD
Teljesítményindex31,5/10082% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók
Mit csinál a pályán?
A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.
◷
Játékidő és szerep
Kezdőként
8 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
7 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
1 nevezés
◎
Támadójáték
Gól
0
Gólpassz
1
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0,14
Lövés
1
Kaput talál
1
Lövés pontossága
100 %
Gólkonverzió
0 %
↗
Passz és kreativitás
Passz
272
Passzpontosság
38,10 %
Kulcspassz
7
Kulcspassz / 90
1
Sikeres csel
5
Cselezési siker
55,60 %
◇
Védekezés és párharc
Szerelés
16
Labdaszerzés
10
Védőakció / 90
3,71
Megnyert párharc
45
Párharcsiker
60 %
Kiharcolt szabálytalanság
12
Elkövetett szabálytalanság
9
!
Fegyelem
Sárga lap
2
Piros lap
0
Lap / 90
0,29
▣
Kapusteljesítmény
Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
630 perc
Átlagértékelés
6,82
Személyes csúcsok
Kiemelkedő lefedett teljesítmények
Legjobb értékelés7,392026. 10. 24.Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpasszLeghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccsLeghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.
7 nap90 perc1 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés30 nap270 perc3 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés90 nap630 perc8 pályára lépés · 7 teljes 90 percnyi terhelésFormaingadozásVáltozó7 értékelt meccs · szórás: 0,40
Időablak
Meccs
Perc
Gól
Gólpassz
G+GP / 90
Értékelés
Kulcspassz / 90
Védőakció / 90
Utolsó 5
5
450
0
1
0,20
6,73
1,00
3,60
Utolsó 10
8
630
0
1
0,14
6,82
1,00
3,71
Utolsó 20
8
630
0
1
0,14
6,82
1,00
3,71
Hazai4 meccs
270perc0gól0gólpassz6,76értékelés
Idegenbeli4 meccs
360perc0gól1gólpassz6,87értékelés
Kezdőként8 meccs
630perc0gól1gólpassz6,82értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 8 értékelt pályára lépés
7,22026. 09. 03.
–2026. 09. 06.
6,92026. 09. 13.
6,92026. 09. 19.
6,12026. 09. 29.
6,82026. 10. 10.
7,42026. 10. 24.
6,52026. 10. 31.
A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.
V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360
Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség
0 új API-kérés
A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.
Legutóbbi részvételi állapot8 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés2 pályára lépés · 180 perc 14 nap alatt · legutóbb 7,0 nap pihenőSzolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.Utolsó két pályára lépés között7,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.
V9 · Játékosforma
Legutóbbi teljesítmény
5 meccses minta
Játékperc450Gól0Gólpassz1Átlagértékelés6,73
Helyezés az azonos posztú mintában
Gól / 90 perc25/720,00
Gólpassz / 90 perc15/720,17
Átlagértékelés10/726,95
A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.