Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
G. Prömel
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

G. Prömel

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés12Lefedett pályára lépés
Játékperc73561,3 perc/meccs
Gól + gólpassz10,12 / 90 perc
Átlagértékelés6,6210 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonVfB StuttgartBajnokok Ligája · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex31,8/10088% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
12 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
6 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
0
Gól / 90
0,12
Gólpassz / 90
0
Lövés
15
Kaput talál
3
Lövés pontossága
20 %
Gólkonverzió
6,70 %

Passz és kreativitás

Passz
407
Passzpontosság
45,70 %
Kulcspassz
6
Kulcspassz / 90
0,73
Sikeres csel
0
Cselezési siker
0 %

Védekezés és párharc

Szerelés
6
Labdaszerzés
4
Védőakció / 90
1,22
Megnyert párharc
21
Párharcsiker
37,50 %
Kiharcolt szabálytalanság
5
Elkövetett szabálytalanság
12

Fegyelem

Sárga lap
2
Piros lap
0
Lap / 90
0,24

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
735 perc
Átlagértékelés
6,62
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,172026. 09. 04.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

3 játékos–csapat–szezon
Bajnokok Ligája2026VfB Stuttgart · Középpályás
31,8index / 100
Meccs4 Kezdő4 Perc344 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,48 Passzpontosság55,30 %
88% adatlefedettségStabil forma
Bundesliga2026VfB Stuttgart · Középpályás
42,1index / 100
Meccs7 Kezdő7 Perc301 Gól1 Gólpassz0 G+GP / 900,30 Értékelés6,78 Passzpontosság34,90 %
94% adatlefedettségStabil forma
Német Kupa2026VfB Stuttgart · Középpályás
30,7index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc90 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,38 Passzpontosság35 %
82% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

13 helyi sor
Idegenbeli2–0
Galatasaray–VfB Stuttgart

KezdőM · 74 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,50Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz29Passzpontosság21 %Párharc / megnyert3 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–4
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,38Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz44Passzpontosság35 %Párharc / megnyert6 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–3
Gól0Gólpassz0Értékelés6,53Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz21Passzpontosság20 %Párharc / megnyert1 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,66Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz40Passzpontosság36 %Párharc / megnyert6 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Hamburger SV–VfB Stuttgart

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–3
Gól0Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz0Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz78Passzpontosság73 %Párharc / megnyert7 / 5Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,78Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz2Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,44Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz52Passzpontosság43 %Párharc / megnyert9 / 2Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–1
VfB Stuttgart–Viking

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,58Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz68Passzpontosság61 %Párharc / megnyert8 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai4–1
VfB Stuttgart–1. FC Köln

KezdőM · 90 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés8,17Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz45Passzpontosság42 %Párharc / megnyert7 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli5–1
Gól–Gólpassz–Értékelés6Kulcspassz2Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz28Passzpontosság22 %Párharc / megnyert9 / 2Csel / sikeres–Lap1 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap164 perc3 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap375 perc7 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap735 perc12 pályára lépés · 8 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó8 értékelt meccs · szórás: 0,45
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55280000,006,270,960,64
Utolsó 1010549000,006,510,661,31
Utolsó 2012735100,126,620,731,22
Hazai5 meccs
380perc1gól0gólpassz6,88értékelés
Idegenbeli7 meccs
355perc0gól0gólpassz6,37értékelés
Kezdőként12 meccs
735perc1gól0gólpassz6,62értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 6,62026. 09. 09.
  2. –2026. 09. 12.
  3. 6,42026. 09. 19.
  4. 6,82026. 10. 10.
  5. 7,22026. 10. 14.
  6. 6,72026. 10. 20.
  7. 6,52026. 10. 23.
  8. 6,42026. 10. 28.
  9. –2026. 10. 31.
  10. 5,52026. 11. 03.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot5 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés4 pályára lépés · 190 perc 14 nap alatt · legutóbb 3,1 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között3,1 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap2 meccs
74 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap4 meccs
190 perc4 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap7 meccs
375 perc7 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
735,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,24 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
5 folyamatos pályára lépés
  1. K09.12.–
  2. K09.19.84′
  3. K10.10.5′
  4. K10.14.90′
  5. N10.17.–
  6. K10.20.90′
  7. K10.23.26′
  8. K10.28.90′
  9. K10.31.–
  10. K11.03.74′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
280perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,27értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
549perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,51értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc280
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,27

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc116/2120,00
Gólpassz / 90 perc118/2120,00
Átlagértékelés108/2126,49

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.