Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
A. Karazor
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

A. Karazor

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés11Lefedett pályára lépés
Játékperc22720,6 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,285 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonVfB StuttgartBundesliga · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex28,1/10092% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
11 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
1 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
2 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
1
Kaput talál
0
Lövés pontossága
0 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
176
Passzpontosság
37,30 %
Kulcspassz
1
Kulcspassz / 90
0,40
Sikeres csel
2
Cselezési siker
66,70 %

Védekezés és párharc

Szerelés
6
Labdaszerzés
3
Védőakció / 90
3,57
Megnyert párharc
20
Párharcsiker
66,70 %
Kiharcolt szabálytalanság
3
Elkövetett szabálytalanság
5

Fegyelem

Sárga lap
2
Piros lap
0
Lap / 90
0,79

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
227 perc
Átlagértékelés
6,28
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,812026. 10. 14.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

3 játékos–csapat–szezon
Bundesliga2026VfB Stuttgart · Középpályás
28,1index / 100
Meccs6 Kezdő6 Perc154 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,06 Passzpontosság38 %
92% adatlefedettségStabil forma
Német Kupa2026VfB Stuttgart · Középpályás
33,8index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc45 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,70 Passzpontosság45 %
82% adatlefedettségStabil forma
Bajnokok Ligája2026VfB Stuttgart · Középpályás
17,3index / 100
Meccs4 Kezdő4 Perc28 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,30 Passzpontosság14,10 %
88% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

13 helyi sor
Idegenbeli2–0
Galatasaray–VfB Stuttgart

KezdőM · 18 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,79Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz3Passzpontosság3 %Párharc / megnyert1 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–4
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,70Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz54Passzpontosság45 %Párharc / megnyert7 / 6Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–3
Gól0Gólpassz0Értékelés5,52Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz52Passzpontosság38 %Párharc / megnyert7 / 4Csel / sikeres2 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Hamburger SV–VfB Stuttgart

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–3
Gól0Gólpassz0Értékelés6,81Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz18Passzpontosság16 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,60Kulcspassz0Szerelés4Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz49Passzpontosság38 %Párharc / megnyert15 / 10Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–1
Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
1899 Hoffenheim–VfB Stuttgart

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–1
VfB Stuttgart–Viking

KezdőM · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai4–1
Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli5–1
Bayern München–VfB Stuttgart

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap63 perc3 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap227 perc8 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap227 perc11 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó8 értékelt meccs · szórás: 3,07
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55127000,004,500,712,13
Utolsó 1010227000,003,930,403,57
Utolsó 2011227000,003,490,403,57
Hazai5 meccs
64perc0gól0gólpassz1,10értékelés
Idegenbeli6 meccs
163perc0gól0gólpassz6,48értékelés
Kezdőként11 meccs
227perc0gól0gólpassz3,49értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 0,02026. 09. 09.
  2. 0,02026. 09. 19.
  3. 6,62026. 10. 10.
  4. 6,82026. 10. 14.
  5. –2026. 10. 17.
  6. 0,02026. 10. 20.
  7. 5,52026. 10. 23.
  8. 6,72026. 10. 28.
  9. –2026. 10. 31.
  10. 5,82026. 11. 03.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot9 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés4 pályára lépés · 127 perc 14 nap alatt · legutóbb 3,1 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között3,1 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap2 meccs
18 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap4 meccs
127 perc4 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap8 meccs
227 perc8 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,79 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
9 folyamatos pályára lépés
  1. N09.12.–
  2. K09.19.0′
  3. K10.10.90′
  4. K10.14.10′
  5. K10.17.–
  6. K10.20.0′
  7. K10.23.64′
  8. K10.28.45′
  9. K10.31.–
  10. K11.03.18′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
127perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 904,50értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
227perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 903,93értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc127
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés4,50

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.