Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Miguel Almirón
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Miguel Almirón

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés16Lefedett pályára lépés
Játékperc93858,6 perc/meccs
Gól + gólpassz40,38 / 90 perc
Átlagértékelés7,0511 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonAtlanta United FCMajor League Soccer · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex60,1/100100% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
16 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
6 meccs
Csapatkapitány
2 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
3
Gólpassz
1
Gól / 90
0,29
Gólpassz / 90
0,10
Lövés
24
Kaput talál
8
Lövés pontossága
33,30 %
Gólkonverzió
12,50 %

Passz és kreativitás

Passz
379
Passzpontosság
29,10 %
Kulcspassz
29
Kulcspassz / 90
2,78
Sikeres csel
12
Cselezési siker
52,20 %

Védekezés és párharc

Szerelés
7
Labdaszerzés
11
Védőakció / 90
1,73
Megnyert párharc
32
Párharcsiker
51,60 %
Kiharcolt szabálytalanság
13
Elkövetett szabálytalanság
4

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
938 perc
Átlagértékelés
7,05
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,202026. 10. 15.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat2egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat2egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Major League Soccer2026Atlanta United FC · Támadó
60,1index / 100
Meccs14 Kezdő14 Perc853 Gól3 Gólpassz1 G+GP / 900,42 Értékelés7,07 Passzpontosság29,30 %
100% adatlefedettségJavuló forma
Felkészülési mérkőzések2026Paraguay · Középpályás
37,4index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc85 Gól– Gólpassz0 G+GP / 90– Értékelés6,90 Passzpontosság26 %
74% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

16 helyi sor
Hazai3–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,50Kulcspassz5Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz52Passzpontosság35 %Párharc / megnyert12 / 9Csel / sikeres4 / 4Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–3
Gól0Gólpassz1Értékelés7,42Kulcspassz3Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz28Passzpontosság22 %Párharc / megnyert11 / 4Csel / sikeres5 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–3
Gól0Gólpassz0Értékelés6,33Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz23Passzpontosság17 %Párharc / megnyert5 / 1Csel / sikeres2 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–3
Gól1Gólpassz0Értékelés8,20Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 2Passz33Passzpontosság27 %Párharc / megnyert5 / 3Csel / sikeres3 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–3
Gól1Gólpassz0Értékelés8,20Kulcspassz5Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz39Passzpontosság32 %Párharc / megnyert3 / 3Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Colombia–Paraguay

KezdőM · 85 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz28Passzpontosság26 %Párharc / megnyert4 / 2Csel / sikeres1 / –Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–2
Bolivia–Paraguay

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–1
Portland Timbers–Atlanta United FC

Kezdő · csapatkapitányM · 95 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés6,90Kulcspassz–Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz40Passzpontosság35 %Párharc / megnyert6 / 2Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,76Kulcspassz4Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 0Passz38Passzpontosság33 %Párharc / megnyert5 / 2Csel / sikeres3 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–3
Gól0Gólpassz0Értékelés6,37Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz39Passzpontosság30 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
Gól1Gólpassz0Értékelés7,69Kulcspassz3Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 2Passz38Passzpontosság29 %Párharc / megnyert9 / 5Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–2
Atlanta United FC–Charlotte

Kezdő · csapatkapitányF · 70 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz3Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz21Passzpontosság19 %Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–2
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap90 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap520 perc7 pályára lépés · 5 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap938 perc16 pályára lépés · 10 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó8 értékelt meccs · szórás: 0,68
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55345110,527,113,131,04
Utolsó 1010688210,397,152,751,70
Utolsó 2016938310,387,052,781,73
Hazai8 meccs
422perc1gól1gólpassz6,92értékelés
Idegenbeli8 meccs
516perc2gól0gólpassz7,16értékelés
Kezdőként16 meccs
938perc3gól1gólpassz7,05értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 6,82026. 09. 13.
  2. 6,92026. 09. 20.
  3. –2026. 09. 27.
  4. 6,92026. 10. 03.
  5. 8,22026. 10. 11.
  6. 8,22026. 10. 15.
  7. 6,32026. 10. 18.
  8. 7,42026. 10. 25.
  9. 6,52026. 10. 29.
  10. –2026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 180 perc 14 nap alatt · legutóbb 3,9 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között3,9 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
–1 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
180 perc3 kezdés · 1 gólhozzájárulás
30 nap6 meccs
435 perc6 kezdés · 3 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
234,5 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K09.13.73′
  2. K09.20.95′
  3. K09.27.–
  4. K10.03.85′
  5. K10.11.90′
  6. K10.15.83′
  7. K10.18.82′
  8. K10.25.90′
  9. K10.29.90′
  10. K11.01.–
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
345perc1gól1gólpassz0,52G+GP / 907,11értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
688perc2gól1gólpassz0,39G+GP / 907,15értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc345
Gól1
Gólpassz1
Átlagértékelés7,11

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc96/1580,18
Gólpassz / 90 perc63/1580,18
Átlagértékelés54/1586,90

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.