Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Paulo Otávio
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Paulo Otávio

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés8Lefedett pályára lépés
Játékperc60876,0 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,577 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonAl SaddStars League · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex44,5/10090% adatlefedettség
FormaJavuló formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
8 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
5 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
3
Kaput talál
0
Lövés pontossága
0 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
263
Passzpontosság
34,40 %
Kulcspassz
1
Kulcspassz / 90
0,15
Sikeres csel
6
Cselezési siker
54,50 %

Védekezés és párharc

Szerelés
26
Labdaszerzés
11
Védőakció / 90
5,48
Megnyert párharc
41
Párharcsiker
56,20 %
Kiharcolt szabálytalanság
8
Elkövetett szabálytalanság
17

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,15

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
608 perc
Átlagértékelés
6,57
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,622026. 10. 22.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Stars League2026Al Sadd · Védő
44,5index / 100
Meccs5 Kezdő5 Perc353 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,45 Passzpontosság39,70 %
90% adatlefedettségStabil forma
AFC Champions League Elite2026Al Sadd · Védő
47,7index / 100
Meccs3 Kezdő3 Perc255 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,74 Passzpontosság22,70 %
86% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

8 helyi sor
Hazai0–0
Al Sadd–Al-Ahli Jeddah

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,25Kulcspassz1Szerelés5Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz28Passzpontosság25 %Párharc / megnyert12 / 8Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai4–1
Al Sadd–Al Shamal

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–1
Al-Qadisiyah FC–Al Sadd

KezdőD · 75 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,45Kulcspassz0Szerelés6Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz27Passzpontosság20 %Párharc / megnyert10 / 8Csel / sikeres1 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–4
Al Shahaniya–Al Sadd

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,62Kulcspassz0Szerelés5Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz55Passzpontosság49 %Párharc / megnyert13 / 6Csel / sikeres2 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–3
Al Sadd–Al-Duhail SC

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,69Kulcspassz0Szerelés6Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz39Passzpontosság27 %Párharc / megnyert16 / 10Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–2
Al Sadd–Al-Hilal Saudi FC

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,52Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz27Passzpontosság23 %Párharc / megnyert6 / 3Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–6
Al-Sailiya–Al Sadd

KezdőD · 83 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,11Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz52Passzpontosság46 %Párharc / megnyert7 / 5Csel / sikeres2 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai4–1
Al Sadd–Al-Gharafa

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,37Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz35Passzpontosság30 %Párharc / megnyert9 / 1Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap165 perc3 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap435 perc6 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap608 perc8 pályára lépés · 6 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó7 értékelt meccs · szórás: 0,61
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55345000,006,750,267,57
Utolsó 108608000,006,570,155,48
Utolsó 208608000,006,570,155,48
Hazai5 meccs
360perc0gól0gólpassz6,46értékelés
Idegenbeli3 meccs
248perc0gól0gólpassz6,73értékelés
Kezdőként8 meccs
608perc0gól0gólpassz6,57értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 8 értékelt pályára lépés
  1. 6,42026. 09. 05.
  2. 6,12026. 09. 10.
  3. 6,52026. 10. 13.
  4. 5,72026. 10. 18.
  5. 7,62026. 10. 22.
  6. 6,52026. 10. 26.
  7. –2026. 10. 30.
  8. 7,32026. 11. 02.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot8 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés4 pályára lépés · 255 perc 14 nap alatt · legutóbb 3,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között3,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap2 meccs
90 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap4 meccs
255 perc4 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap6 meccs
435 perc6 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,15 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
8 folyamatos pályára lépés
  1. K09.05.90′
  2. K09.10.83′
  3. K10.13.90′
  4. K10.18.90′
  5. K10.22.90′
  6. K10.26.75′
  7. K10.30.–
  8. K11.02.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
345perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,75értékelés
Utolsó 10 pályára lépés8 meccses minta
608perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,57értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc345
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,75

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc29/1040,00
Gólpassz / 90 perc29/1040,00
Átlagértékelés31/1046,74

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.