Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
G. Kobel
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

G. Kobel

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés17Lefedett pályára lépés
Játékperc1 08063,5 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,7712 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonBorussia DortmundBajnokok Ligája · 2026
PosztKapusG
Teljesítményindex55,3/10088% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
17 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
12 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
0
Kaput talál
0
Lövés pontossága
–
Gólkonverzió
–

Passz és kreativitás

Passz
347
Passzpontosság
21,90 %
Kulcspassz
0
Kulcspassz / 90
0
Sikeres csel
0
Cselezési siker
–

Védekezés és párharc

Szerelés
0
Labdaszerzés
0
Védőakció / 90
0
Megnyert párharc
1
Párharcsiker
100 %
Kiharcolt szabálytalanság
0
Elkövetett szabálytalanság
0

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
32
Védés / 90
2,67
Játékperc
1 080 perc
Átlagértékelés
6,77
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,592026. 09. 19.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

5 játékos–csapat–szezon
Bajnokok Ligája2026Borussia Dortmund · Kapus
55,3index / 100
Meccs4 Kezdő4 Perc360 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,94 Passzpontosság21 %
88% adatlefedettségStabil forma
Bundesliga2026Borussia Dortmund · Kapus
53,0index / 100
Meccs8 Kezdő8 Perc360 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,78 Passzpontosság19,40 %
96% adatlefedettségStabil forma
Nemzetek Ligája2026Switzerland · Kapus
28,4index / 100
Meccs3 Kezdő3 Perc270 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,45 Passzpontosság26,30 %
86% adatlefedettségStabil forma
Német Kupa2026Borussia Dortmund · Kapus
57,8index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc90 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés7,05 Passzpontosság22 %
82% adatlefedettségStabil forma
Super Cup2026Borussia Dortmund · Kapus
5,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
17% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

17 helyi sor
Hazai2–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,93Kulcspassz0Szerelés0Védés3
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz24Passzpontosság17 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,27Kulcspassz0Szerelés0Védés3
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz29Passzpontosság16 %Párharc / megnyert1 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–2
Gól0Gólpassz0Értékelés7,05Kulcspassz0Szerelés0Védés4
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz28Passzpontosság22 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Gól0Gólpassz0Értékelés7,11Kulcspassz0Szerelés0Védés3
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz30Passzpontosság22 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,76Kulcspassz0Szerelés0Védés3
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz28Passzpontosság22 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,80Kulcspassz0Szerelés0Védés2
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz26Passzpontosság18 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,15Kulcspassz0Szerelés0Védés2
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz26Passzpontosság21 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Switzerland–Slovenia

KezdőG · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,37Kulcspassz0Szerelés0Védés2
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz25Passzpontosság17 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–3
Scotland–Switzerland

KezdőG · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,56Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz31Passzpontosság29 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–3
FYR Macedonia–Switzerland

KezdőG · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,42Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz32Passzpontosság31 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Gól0Gólpassz0Értékelés7,59Kulcspassz0Szerelés0Védés5
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz39Passzpontosság19 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–0
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–2
Gól0Gólpassz0Értékelés7,26Kulcspassz0Szerelés0Védés5
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz29Passzpontosság26 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–3
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–0
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–2
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap180 perc2 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap630 perc8 pályára lépés · 7 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap1 080 perc17 pályára lépés · 12 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásKiegyensúlyozott9 értékelt meccs · szórás: 0,33
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55450000,006,820,000,00
Utolsó 1010810000,006,670,000,00
Utolsó 20171 080000,006,770,000,00
Hazai9 meccs
540perc0gól0gólpassz6,81értékelés
Idegenbeli8 meccs
540perc0gól0gólpassz6,73értékelés
Kezdőként17 meccs
1 080perc0gól0gólpassz6,77értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 6,62026. 09. 29.
  2. 6,42026. 10. 03.
  3. 6,22026. 10. 09.
  4. 6,82026. 10. 14.
  5. –2026. 10. 17.
  6. 6,82026. 10. 20.
  7. 7,12026. 10. 24.
  8. 7,12026. 10. 27.
  9. 6,32026. 10. 31.
  10. 6,92026. 11. 04.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésSűrű meccsterhelés4 pályára lépés · 360 perc 14 nap alatt · legutóbb 4,1 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között4,1 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap2 meccs
180 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap4 meccs
360 perc4 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap8 meccs
630 perc8 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K09.29.90′
  2. K10.03.90′
  3. K10.09.90′
  4. K10.14.90′
  5. K10.17.–
  6. K10.20.90′
  7. K10.24.90′
  8. K10.27.90′
  9. K10.31.90′
  10. K11.04.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
450perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,82értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
810perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,67értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc450
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,82

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc21/510,00
Gólpassz / 90 perc21/510,00
Átlagértékelés10/516,94

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.