Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
F. Beijmo
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

F. Beijmo

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés16Lefedett pályára lépés
Játékperc1 14271,4 perc/meccs
Gól + gólpassz20,16 / 90 perc
Átlagértékelés7,0613 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonFC CopenhagenSuperliga · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex60,0/100100% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
16 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
12 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
2
Gólpassz
0
Gól / 90
0,16
Gólpassz / 90
0
Lövés
8
Kaput talál
3
Lövés pontossága
37,50 %
Gólkonverzió
25 %

Passz és kreativitás

Passz
715
Passzpontosság
51,10 %
Kulcspassz
10
Kulcspassz / 90
0,79
Sikeres csel
1
Cselezési siker
100 %

Védekezés és párharc

Szerelés
19
Labdaszerzés
18
Védőakció / 90
2,92
Megnyert párharc
35
Párharcsiker
53,80 %
Kiharcolt szabálytalanság
4
Elkövetett szabálytalanság
6

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,08

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
1 142 perc
Átlagértékelés
7,06
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,922026. 09. 06.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

3 játékos–csapat–szezon
Superliga2026FC Copenhagen · Védő
60,0index / 100
Meccs11 Kezdő11 Perc782 Gól2 Gólpassz0 G+GP / 900,23 Értékelés7,19 Passzpontosság53 %
100% adatlefedettségStabil forma
Konferencia-liga2026FC Copenhagen · Védő
37,5index / 100
Meccs3 Kezdő3 Perc270 Gól– Gólpassz0 G+GP / 90– Értékelés6,83 Passzpontosság48 %
76% adatlefedettségStabil forma
Nemzetek Ligája2026Sweden · Védő
34,0index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc90 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,54 Passzpontosság41 %
84% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

16 helyi sor
Idegenbeli0–2
Sonderjyske–FC Copenhagen

KezdőD · 62 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,67Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz61Passzpontosság55 %Párharc / megnyert2 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
FC Copenhagen–Odense

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,17Kulcspassz1Szerelés4Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz69Passzpontosság60 %Párharc / megnyert8 / 7Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
Gól–Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz55Passzpontosság47 %Párharc / megnyert6 / 1Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
FC Copenhagen–Aarhus

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,52Kulcspassz2Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz57Passzpontosság48 %Párharc / megnyert3 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–0
FC Copenhagen–SC Braga

KezdőD · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés7,50Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz52Passzpontosság50 %Párharc / megnyert4 / 2Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,35Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz47Passzpontosság39 %Párharc / megnyert3 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Romania–Sweden

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,54Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz48Passzpontosság41 %Párharc / megnyert6 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Brondby–FC Copenhagen

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,86Kulcspassz2Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz64Passzpontosság54 %Párharc / megnyert6 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
FC Copenhagen–AC Horsens

KezdőD · 90 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,32Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz49Passzpontosság39 %Párharc / megnyert1 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–5
Odense–FC Copenhagen

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,92Kulcspassz1Szerelés4Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz41Passzpontosság38 %Párharc / megnyert6 / 5Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Gól0Gólpassz0Értékelés7,02Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz36Passzpontosság31 %Párharc / megnyert7 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–1
FC Copenhagen–Sonderjyske

KezdőD · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz1Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz84Passzpontosság81 %Párharc / megnyert6 / 3Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai4–1
FC Copenhagen–Inter Turku

KezdőD · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,70Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz52Passzpontosság47 %Párharc / megnyert7 / 5Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli4–0
Viborg–FC Copenhagen

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–4
Randers FC–FC Copenhagen

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap152 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap602 perc7 pályára lépés · 6 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap1 142 perc16 pályára lépés · 12 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó10 értékelt meccs · szórás: 2,18
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55422100,217,030,852,56
Utolsó 1010782200,236,320,922,53
Utolsó 20161 142200,166,560,792,92
Hazai7 meccs
630perc1gól0gólpassz7,02értékelés
Idegenbeli9 meccs
512perc1gól0gólpassz6,09értékelés
Kezdőként16 meccs
1 142perc2gól0gólpassz6,56értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 7,32026. 09. 11.
  2. 7,92026. 09. 20.
  3. 0,02026. 10. 02.
  4. 6,52026. 10. 05.
  5. 6,42026. 10. 11.
  6. 7,52026. 10. 15.
  7. 6,52026. 10. 18.
  8. 6,32026. 10. 22.
  9. 7,22026. 10. 26.
  10. 7,72026. 11. 02.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 242 perc 14 nap alatt · legutóbb 7,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között7,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
62 perc1 kezdés · 1 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
242 perc3 kezdés · 1 gólhozzájárulás
30 nap6 meccs
512 perc6 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
571,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,08 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K09.11.90′
  2. K09.20.90′
  3. K10.02.0′
  4. K10.05.90′
  5. K10.11.90′
  6. K10.15.90′
  7. K10.18.90′
  8. K10.22.90′
  9. K10.26.90′
  10. K11.02.62′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
422perc1gól0gólpassz0,21G+GP / 907,03értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
782perc2gól0gólpassz0,23G+GP / 906,32értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc422
Gól1
Gólpassz0
Átlagértékelés7,03

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc7/640,23
Gólpassz / 90 perc24/640,00
Átlagértékelés8/647,19

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.