Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
D. Rubio
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

D. Rubio

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés5Lefedett pályára lépés
Játékperc22645,2 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,595 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonD. La SerenaPrimera División · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex34,0/10090% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
3 meccs
Csereként beállt
2 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
60 %
Nem lépett pályára
3 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
7
Kaput talál
3
Lövés pontossága
42,90 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
109
Passzpontosság
24,40 %
Kulcspassz
3
Kulcspassz / 90
1,19
Sikeres csel
3
Cselezési siker
50 %

Védekezés és párharc

Szerelés
3
Labdaszerzés
2
Védőakció / 90
1,99
Megnyert párharc
20
Párharcsiker
60,60 %
Kiharcolt szabálytalanság
4
Elkövetett szabálytalanság
4

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,40

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
226 perc
Átlagértékelés
6,59
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,902026. 09. 13.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Primera División2026D. La Serena · Támadó
34,0index / 100
Meccs5 Kezdő3 Perc226 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,59 Passzpontosság24,40 %
90% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

8 helyi sor
Idegenbeli0–0
Huachipato–D. La Serena

KezdőM · 62 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,29Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz32Passzpontosság28 %Párharc / megnyert4 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–1
D. La Serena–Concepción

KezdőF · 86 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,74Kulcspassz2Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz37Passzpontosság33 %Párharc / megnyert10 / 7Csel / sikeres3 / 2Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,53Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz11Passzpontosság8 %Párharc / megnyert8 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–3
D. La Serena–Universidad de Chile

Csereként beálltF · 40 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz1Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz24Passzpontosság18 %Párharc / megnyert8 / 6Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
D. La Serena–Nublense

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–1
Union La Calera–D. La Serena

Csereként beálltF · 14 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,50Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz5Passzpontosság4 %Párharc / megnyert3 / 1Csel / sikeres2 / –Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–3
D. La Serena–Cobresal

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–2
Universidad de Concepcion–D. La Serena

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap62 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap172 perc3 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap226 perc5 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásKiegyensúlyozott5 értékelt meccs · szórás: 0,21
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55226000,006,591,191,99
Utolsó 105226000,006,591,191,99
Utolsó 205226000,006,591,191,99
Hazai2 meccs
126perc0gól0gólpassz6,82értékelés
Idegenbeli3 meccs
100perc0gól0gólpassz6,44értékelés
Kezdőként3 meccs
172perc0gól0gólpassz6,52értékelés
Csereként2 meccs
54perc–gól0gólpassz6,70értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 5 értékelt pályára lépés
  1. 6,52026. 09. 01.
  2. 6,92026. 09. 13.
  3. 6,52026. 10. 11.
  4. 6,72026. 10. 24.
  5. 6,32026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot3 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 148 perc 14 nap alatt · legutóbb 8,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között8,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
62 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
148 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap3 meccs
172 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,40 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
4 folyamatos pályára lépés
  1. N08.15.–
  2. N08.23.–
  3. C09.01.14′
  4. N09.06.–
  5. C09.13.40′
  6. K10.11.24′
  7. K10.24.86′
  8. K11.01.62′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
226perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,59értékelés
Utolsó 10 pályára lépés5 meccses minta
226perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,59értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc212
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,62

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc23/460,00
Gólpassz / 90 perc15/460,00
Átlagértékelés20/466,67

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.