Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
N. Schlotterbeck
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

N. Schlotterbeck

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés10Lefedett pályára lépés
Játékperc72072,0 perc/meccs
Gól + gólpassz10,13 / 90 perc
Átlagértékelés7,088 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonBorussia DortmundBundesliga · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex56,5/10092% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
10 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
8 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
0
Gól / 90
0,13
Gólpassz / 90
0
Lövés
10
Kaput talál
2
Lövés pontossága
20 %
Gólkonverzió
10 %

Passz és kreativitás

Passz
597
Passzpontosság
73,20 %
Kulcspassz
6
Kulcspassz / 90
0,75
Sikeres csel
6
Cselezési siker
60 %

Védekezés és párharc

Szerelés
15
Labdaszerzés
13
Védőakció / 90
3,50
Megnyert párharc
43
Párharcsiker
60,60 %
Kiharcolt szabálytalanság
7
Elkövetett szabálytalanság
4

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,13

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
720 perc
Átlagértékelés
7,08
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,212026. 10. 09.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

4 játékos–csapat–szezon
Bundesliga2026Borussia Dortmund · Védő
56,5index / 100
Meccs6 Kezdő6 Perc360 Gól1 Gólpassz0 G+GP / 900,25 Értékelés7,19 Passzpontosság79,40 %
92% adatlefedettségStabil forma
Bajnokok Ligája2026Borussia Dortmund · Védő
41,7index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc180 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,81 Passzpontosság51,50 %
84% adatlefedettségStabil forma
Német Kupa2026Borussia Dortmund · Védő
61,4index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc90 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés7,36 Passzpontosság94 %
82% adatlefedettségStabil forma
Nemzetek Ligája2026Germany · Védő
35,5index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc90 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,90 Passzpontosság50 %
82% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

10 helyi sor
Hazai2–1
Gól0Gólpassz0Értékelés7,07Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz57Passzpontosság51 %Párharc / megnyert5 / 5Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,89Kulcspassz1Szerelés4Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz68Passzpontosság58 %Párharc / megnyert6 / 6Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–2
Gól0Gólpassz0Értékelés7,36Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz99Passzpontosság94 %Párharc / megnyert6 / 5Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Gól0Gólpassz0Értékelés7,43Kulcspassz0Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz55Passzpontosság48 %Párharc / megnyert13 / 5Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,55Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz65Passzpontosság52 %Párharc / megnyert11 / 6Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–2
Gól1Gólpassz0Értékelés8,21Kulcspassz2Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 2Passz135Passzpontosság118 %Párharc / megnyert11 / 6Csel / sikeres4 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Netherlands–Germany

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz59Passzpontosság50 %Párharc / megnyert7 / 2Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,21Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz59Passzpontosság45 %Párharc / megnyert12 / 8Csel / sikeres2 / 2Lap1 sárga · 0 piros
Hazai3–0
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap180 perc2 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap540 perc7 pályára lépés · 6 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap720 perc10 pályára lépés · 8 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó8 értékelt meccs · szórás: 0,57
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55450000,007,060,204,20
Utolsó 1010720100,137,080,753,50
Utolsó 2010720100,137,080,753,50
Hazai5 meccs
360perc1gól0gólpassz7,52értékelés
Idegenbeli5 meccs
360perc0gól0gólpassz6,64értékelés
Kezdőként10 meccs
720perc1gól0gólpassz7,08értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 09. 12.
  2. 6,22026. 09. 19.
  3. 6,92026. 09. 24.
  4. 8,22026. 10. 09.
  5. –2026. 10. 17.
  6. 6,62026. 10. 20.
  7. 7,42026. 10. 24.
  8. 7,42026. 10. 27.
  9. 6,92026. 10. 31.
  10. 7,12026. 11. 04.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésSűrű meccsterhelés4 pályára lépés · 360 perc 14 nap alatt · legutóbb 4,1 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között4,1 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap2 meccs
180 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap4 meccs
360 perc4 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap7 meccs
540 perc7 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
720,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,13 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K09.12.–
  2. K09.19.90′
  3. K09.24.90′
  4. K10.09.90′
  5. K10.17.–
  6. K10.20.90′
  7. K10.24.90′
  8. K10.27.90′
  9. K10.31.90′
  10. K11.04.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
450perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 907,06értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
720perc1gól0gólpassz0,13G+GP / 907,08értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc450
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés7,06

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.