Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Lee Soon-Min
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Lee Soon-Min

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés12Lefedett pályára lépés
Játékperc72860,7 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,3710 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonDaejeon CitizenK League 1 · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex31,9/10098% adatlefedettség
FormaJavuló formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
12 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
5 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
3 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
6
Kaput talál
1
Lövés pontossága
16,70 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
303
Passzpontosság
49,50 %
Kulcspassz
4
Kulcspassz / 90
0,49
Sikeres csel
1
Cselezési siker
100 %

Védekezés és párharc

Szerelés
13
Labdaszerzés
12
Védőakció / 90
3,09
Megnyert párharc
31
Párharcsiker
58,50 %
Kiharcolt szabálytalanság
5
Elkövetett szabálytalanság
10

Fegyelem

Sárga lap
2
Piros lap
0
Lap / 90
0,25

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
728 perc
Átlagértékelés
6,37
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,022026. 10. 13.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

3 játékos–csapat–szezon
K League 12026Daejeon Citizen · Középpályás
31,9index / 100
Meccs9 Kezdő9 Perc460 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,24 Passzpontosság36,30 %
98% adatlefedettségStabil forma
AFC Champions League Elite2026Daejeon Citizen · Középpályás
41,6index / 100
Meccs3 Kezdő3 Perc268 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,68 Passzpontosság57 %
86% adatlefedettségStabil forma
Angol FA-kupa2026Daejeon Citizen · Játékos
–index / 100
Meccs0 Kezdő0 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
0% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

15 helyi sor
Idegenbeli2–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,64Kulcspassz0Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz78Passzpontosság72 %Párharc / megnyert6 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
Jeonbuk Motors–Daejeon Citizen

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,38Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 0Passz63Passzpontosság45 %Párharc / megnyert9 / 5Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,05Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Gól0Gólpassz0Értékelés7,02Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz52Passzpontosság49 %Párharc / megnyert5 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,65Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,15Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,40Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz18Passzpontosság14 %Párharc / megnyert6 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai3–2
Daejeon Citizen–FC Anyang

KezdőM · 66 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–5
Gól0Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz1Szerelés4Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz34Passzpontosság28 %Párharc / megnyert17 / 9Csel / sikeres1 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,10Kulcspassz0Szerelés4Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz58Passzpontosság48 %Párharc / megnyert10 / 7Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–0
Daejeon Citizen–Gangwon FC

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–3
Asan Mugunghwa–Daejeon Citizen

Nevezve, nem lépett pályára– perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli4–2
FC Seoul–Daejeon Citizen

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap178 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap329 perc5 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap728 perc12 pályára lépés · 8 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásKiegyensúlyozott10 értékelt meccs · szórás: 0,31
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55329000,006,550,822,74
Utolsó 1010728000,006,370,493,09
Utolsó 2012728000,006,370,493,09
Hazai6 meccs
262perc0gól0gólpassz6,36értékelés
Idegenbeli6 meccs
466perc0gól0gólpassz6,38értékelés
Kezdőként12 meccs
728perc0gól0gólpassz6,37értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 6,12026. 08. 30.
  2. 6,32026. 09. 05.
  3. 6,02026. 09. 09.
  4. 6,42026. 09. 12.
  5. 6,22026. 09. 20.
  6. 6,72026. 10. 09.
  7. 7,02026. 10. 13.
  8. 6,12026. 10. 24.
  9. 6,42026. 10. 27.
  10. 6,62026. 11. 03.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapotVegyes közelmúltbeli szerepAz utolsó lefedett pályára lépés: 2026-11-03.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 194 perc 14 nap alatt · legutóbb 7,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között7,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
194 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap5 meccs
329 perc5 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,25 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
1 folyamatos pályára lépés
  1. K09.05.90′
  2. K09.09.66′
  3. K09.12.63′
  4. K09.20.90′
  5. K10.09.45′
  6. K10.13.90′
  7. K10.24.16′
  8. K10.27.88′
  9. N10.31.–
  10. K11.03.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
329perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,55értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
728perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,37értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc284
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,52

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc71/950,00
Gólpassz / 90 perc72/950,00
Átlagértékelés39/956,68

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.