Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Nils Reichmuth
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Nils Reichmuth

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés11Lefedett pályára lépés
Játékperc75668,7 perc/meccs
Gól + gólpassz20,24 / 90 perc
Átlagértékelés6,9211 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonFC ThunSuper League · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex57,5/10096% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
11 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
1 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
3 nevezés

Támadójáték

Gól
2
Gólpassz
0
Gól / 90
0,24
Gólpassz / 90
0
Lövés
20
Kaput talál
9
Lövés pontossága
45 %
Gólkonverzió
10 %

Passz és kreativitás

Passz
172
Passzpontosság
13,50 %
Kulcspassz
16
Kulcspassz / 90
1,90
Sikeres csel
16
Cselezési siker
61,50 %

Védekezés és párharc

Szerelés
19
Labdaszerzés
3
Védőakció / 90
2,62
Megnyert párharc
51
Párharcsiker
51 %
Kiharcolt szabálytalanság
13
Elkövetett szabálytalanság
17

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,12

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
756 perc
Átlagértékelés
6,92
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,702026. 09. 20.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

4 játékos–csapat–szezon
Super League2026FC Thun · Középpályás
57,5index / 100
Meccs8 Kezdő8 Perc588 Gól2 Gólpassz0 G+GP / 900,31 Értékelés6,96 Passzpontosság14 %
96% adatlefedettségStabil forma
Konferencia-liga2026FC Thun · Középpályás
50,7index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc150 Gól– Gólpassz0 G+GP / 90– Értékelés7 Passzpontosság11,40 %
84% adatlefedettségStabil forma
Felkészülési mérkőzések2026Chile · Középpályás
20,3index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc18 Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés6,50 Passzpontosság1 %
62% adatlefedettségStabil forma
Európa-liga2026FC Thun · Középpályás
–index / 100
Meccs0 Kezdő0 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
0% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

14 helyi sor
Idegenbeli4–5
Lausanne–FC Thun

KezdőM · 77 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,39Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz19Passzpontosság18 %Párharc / megnyert4 / 4Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–3
FC Thun–FC Lugano

KezdőM · 81 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz3Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 2Passz24Passzpontosság21 %Párharc / megnyert11 / 6Csel / sikeres4 / 3Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–1
FC Thun–HNK Hajduk Split

KezdőM · 83 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés7,30Kulcspassz3Szerelés7Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz24Passzpontosság13 %Párharc / megnyert24 / 12Csel / sikeres7 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Twente–FC Thun

KezdőM · 67 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés6,70Kulcspassz–Szerelés4Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz4Passzpontosság2 %Párharc / megnyert11 / 5Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli4–2
FC Zurich–FC Thun

KezdőM · 33 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,80Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz3Passzpontosság2 %Párharc / megnyert3 / 0Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–2
Mexico–Chile

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli4–2
USA–Chile

KezdőM · 18 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés6,50Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz1Passzpontosság1 %Párharc / megnyert1 / –Csel / sikeres1 / –Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Canada–Chile

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
FC Vaduz–FC Thun

KezdőM · 78 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés8,70Kulcspassz1Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál6 / 4Passz21Passzpontosság9 %Párharc / megnyert12 / 7Csel / sikeres3 / 3Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–1
FC Thun–Grasshoppers

KezdőM · 82 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,28Kulcspassz3Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz26Passzpontosság15 %Párharc / megnyert11 / 5Csel / sikeres5 / 4Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–2
FC Sion–FC Thun

KezdőM · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés7,30Kulcspassz1Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / –Passz21Passzpontosság13 %Párharc / megnyert11 / 7Csel / sikeres3 / 3Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–0
FC Thun–Lausanne

KezdőM · 75 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,38Kulcspassz3Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz20Passzpontosság12 %Párharc / megnyert6 / 2Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–4
FC ST. Gallen–FC Thun

KezdőM · 72 perc

Gól1Gólpassz–Értékelés7,60Kulcspassz1Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz9Passzpontosság7 %Párharc / megnyert6 / 3Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
FC Thun–Lech Poznan

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap77 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap341 perc5 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap756 perc11 pályára lépés · 8 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó10 értékelt meccs · szórás: 0,77
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55341000,006,681,854,22
Utolsó 1010684100,136,851,972,63
Utolsó 2011756200,246,921,902,62
Hazai4 meccs
321perc0gól0gólpassz6,79értékelés
Idegenbeli7 meccs
435perc2gól0gólpassz7,00értékelés
Kezdőként11 meccs
756perc2gól0gólpassz6,92értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 6,42026. 09. 02.
  2. 7,32026. 09. 06.
  3. 6,32026. 09. 12.
  4. 8,72026. 09. 20.
  5. 6,52026. 09. 30.
  6. 5,82026. 10. 10.
  7. 6,72026. 10. 15.
  8. 7,32026. 10. 22.
  9. 7,22026. 10. 25.
  10. 6,42026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot5 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 241 perc 14 nap alatt · legutóbb 7,1 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között7,1 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
77 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
241 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap5 meccs
341 perc5 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
378,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,12 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
5 folyamatos pályára lépés
  1. K09.12.82′
  2. K09.20.78′
  3. N09.27.–
  4. K09.30.18′
  5. N10.07.–
  6. K10.10.33′
  7. K10.15.67′
  8. K10.22.83′
  9. K10.25.81′
  10. K11.01.77′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
341perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,68értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
684perc1gól0gólpassz0,13G+GP / 906,85értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc341
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,68

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc14/800,31
Gólpassz / 90 perc56/800,00
Átlagértékelés13/806,96

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.