Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
C. Brady
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

C. Brady

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés16Lefedett pályára lépés
Játékperc1 05465,9 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,4813 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonChicago FireMajor League Soccer · 2026
PosztKapusG
Teljesítményindex57,5/100100% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
16 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
11 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
2 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
0
Kaput talál
0
Lövés pontossága
–
Gólkonverzió
–

Passz és kreativitás

Passz
371
Passzpontosság
24,40 %
Kulcspassz
0
Kulcspassz / 90
0
Sikeres csel
0
Cselezési siker
–

Védekezés és párharc

Szerelés
0
Labdaszerzés
1
Védőakció / 90
0,09
Megnyert párharc
2
Párharcsiker
50 %
Kiharcolt szabálytalanság
2
Elkövetett szabálytalanság
1

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,09

Kapusteljesítmény

Védés
36
Védés / 90
3,07
Játékperc
1 054 perc
Átlagértékelés
6,48
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés82026. 09. 10.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

3 játékos–csapat–szezon
Major League Soccer2026Chicago Fire · Kapus
57,5index / 100
Meccs13 Kezdő13 Perc940 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,57 Passzpontosság23,70 %
100% adatlefedettségVisszaeső forma
Leagues Cup2026Chicago Fire · Kapus
19,6index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc96 Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés5,30 Passzpontosság32 %
64% adatlefedettségStabil forma
53,3index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc18 Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés6,70 Passzpontosság4 %
52% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

18 helyi sor
Idegenbeli2–4
Gól0Gólpassz0Értékelés6,09Kulcspassz0Szerelés0Védés2
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz52Passzpontosság34 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,48Kulcspassz0Szerelés0Védés3
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz26Passzpontosság22 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–3
Gól0Gólpassz0Értékelés5,86Kulcspassz0Szerelés0Védés1
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz35Passzpontosság25 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,65Kulcspassz0Szerelés0Védés3
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz24Passzpontosság20 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–3
Gól0Gólpassz0Értékelés6,03Kulcspassz0Szerelés0Védés4
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz29Passzpontosság17 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,83Kulcspassz0Szerelés0Védés5
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz37Passzpontosság26 %Párharc / megnyert1 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
USA–Canada

Nevezve, nem lépett pályáraG · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai4–2
USA–Chile

KezdőG · 18 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés6,70Kulcspassz–Szerelés–Védés2
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz4Passzpontosság4 %Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai4–1
USA–Peru

Nevezve, nem lépett pályáraG · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–0
Nashville SC–Chicago Fire

KezdőG · 96 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés7,50Kulcspassz–Szerelés–Védés3
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz31Passzpontosság20 %Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Gól0Gólpassz0Értékelés5,71Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz19Passzpontosság18 %Párharc / megnyert1 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Chicago Fire–Inter Miami

KezdőG · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés8Kulcspassz0Szerelés0Védés6
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz32Passzpontosság25 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli4–4
Toronto FC–Chicago Fire

KezdőG · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,52Kulcspassz0Szerelés0Védés4
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz30Passzpontosság24 %Párharc / megnyert1 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–1
Monterrey–Chicago Fire

KezdőG · 96 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés5,30Kulcspassz–Szerelés–Védés2
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz39Passzpontosság32 %Párharc / megnyert1 / –Csel / sikeres–Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Gól–Gólpassz–Értékelés6,60Kulcspassz–Szerelés–Védés1
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz13Passzpontosság12 %Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–2
Cruz Azul–Chicago Fire

KezdőG · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap180 perc2 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap540 perc6 pályára lépés · 6 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap1 054 perc16 pályára lépés · 11 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó10 értékelt meccs · szórás: 0,69
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55450000,006,220,000,00
Utolsó 1010834000,006,580,000,11
Utolsó 20161 054000,006,480,000,09
Hazai7 meccs
468perc0gól0gólpassz6,63értékelés
Idegenbeli9 meccs
586perc0gól0gólpassz6,36értékelés
Kezdőként16 meccs
1 054perc0gól0gólpassz6,48értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 8,02026. 09. 10.
  2. 5,72026. 09. 13.
  3. 7,52026. 09. 20.
  4. 6,72026. 09. 30.
  5. 6,82026. 10. 10.
  6. 6,02026. 10. 15.
  7. 6,72026. 10. 18.
  8. 5,92026. 10. 25.
  9. 6,52026. 10. 29.
  10. 6,12026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot6 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 270 perc 14 nap alatt · legutóbb 3,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között3,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
270 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap6 meccs
540 perc6 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,09 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
6 folyamatos pályára lépés
  1. K09.20.96′
  2. N09.26.–
  3. K09.30.18′
  4. N10.07.–
  5. K10.10.90′
  6. K10.15.90′
  7. K10.18.90′
  8. K10.25.90′
  9. K10.29.90′
  10. K11.01.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
450perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,22értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
834perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,58értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc450
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,22

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc38/470,00
Gólpassz / 90 perc38/470,00
Átlagértékelés22/476,57

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.