Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
J. Uhrinčať
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

J. Uhrinčať

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés13Lefedett pályára lépés
Játékperc48036,9 perc/meccs
Gól + gólpassz10,19 / 90 perc
Átlagértékelés6,745 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonHradec KrálovéCzech Liga · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex45,0/10098% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
13 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
4 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
1
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0,19
Lövés
4
Kaput talál
0
Lövés pontossága
0 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
220
Passzpontosság
41,40 %
Kulcspassz
5
Kulcspassz / 90
0,94
Sikeres csel
1
Cselezési siker
50 %

Védekezés és párharc

Szerelés
14
Labdaszerzés
8
Védőakció / 90
4,13
Megnyert párharc
26
Párharcsiker
76,50 %
Kiharcolt szabálytalanság
2
Elkövetett szabálytalanság
3

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
480 perc
Átlagértékelés
6,74
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,702026. 08. 27.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

3 játékos–csapat–szezon
Czech Liga2026Hradec Králové · Védő
45,0index / 100
Meccs9 Kezdő9 Perc360 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,50 Passzpontosság39,30 %
98% adatlefedettségStabil forma
Konferencia-liga2026Hradec Králové · Védő
57,0index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc120 Gól– Gólpassz1 G+GP / 90– Értékelés7,70 Passzpontosság48 %
84% adatlefedettségStabil forma
Európa-liga2026Hradec Králové · Védő
5,0index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
19% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

13 helyi sor
Idegenbeli3–1
Gól0Gólpassz0Értékelés5,59Kulcspassz0Szerelés6Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz22Passzpontosság14 %Párharc / megnyert8 / 8Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–4
Hradec Králové–Artis

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–2
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Zlin–Hradec Králové

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–0
Hradec Králové–Plzen

KezdőD · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés7Kulcspassz–Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz61Passzpontosság51 %Párharc / megnyert3 / 2Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–0
Gól–Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz1Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / –Passz56Passzpontosság44 %Párharc / megnyert7 / 6Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
Gól–Gólpassz0Értékelés6,50Kulcspassz–Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz28Passzpontosság24 %Párharc / megnyert6 / 4Csel / sikeres1 / –Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Gól–Gólpassz1Értékelés7,70Kulcspassz4Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz53Passzpontosság48 %Párharc / megnyert10 / 6Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–0
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap89 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap89 perc3 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap480 perc13 pályára lépés · 5 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó5 értékelt meccs · szórás: 0,69
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 5590000,005,590,007,00
Utolsó 1010480010,196,740,944,13
Utolsó 2013480010,196,740,944,13
Hazai6 meccs
211perc–gól1gólpassz7,35értékelés
Idegenbeli7 meccs
269perc0gól0gólpassz6,33értékelés
Kezdőként13 meccs
480perc0gól1gólpassz6,74értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 7,72026. 08. 27.
  2. 6,52026. 08. 30.
  3. 6,92026. 09. 02.
  4. –2026. 09. 06.
  5. 7,02026. 09. 09.
  6. –2026. 09. 13.
  7. –2026. 09. 20.
  8. –2026. 10. 10.
  9. –2026. 10. 17.
  10. 5,62026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés1 pályára lépés · 89 perc 14 nap alatt · legutóbb 15,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között15,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
89 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap1 meccs
89 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap3 meccs
89 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
480,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K08.27.120′
  2. K08.30.90′
  3. K09.02.90′
  4. K09.06.–
  5. K09.09.90′
  6. K09.13.–
  7. K09.20.1′
  8. K10.10.–
  9. K10.17.–
  10. K11.01.89′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
90perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 905,59értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
480perc0gól1gólpassz0,19G+GP / 906,74értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc90
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés5,59

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc50/880,00
Gólpassz / 90 perc50/880,00
Átlagértékelés36/886,80

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.